Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... negdje na kraju, branik radovi...

a sve se nema,recesija,ovo-ono :D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... negdje na kraju, branik radovi...

jedva ustedio za branik, pure, vrilice i konzervi mi na vrh glave. te racunara i sastavljana, rekao sam samo novo i novo sklapam, goni vise polovno i sa kilom prasine :D vidio si i da me nema skoro, jedva 60 kila :lol: :lol: a drugo je stari, on da pare i kaze hocu felge sutra i spremne za montazu :lol: :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... negdje na kraju, branik radovi...

e moj Limpi, blago tebi brate:D:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... negdje na kraju, branik radovi...

a 'vamo duzan narodu,a? :lol:
nek se radi,extra fabijana
sta gazis kraj paviljona danas,ja te zaganjao s kombijem,al ti nista:lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... negdje na kraju, branik radovi...

Ruzan, tuzan i do Boga duzan :D :lol: :lol:

mislis gore u crkvicama kod lagune, a cesto sam gore, cura mi kod bazena blizu :D zabij se, pa cu te skontat, haha, a ne mogu svakog jos u drugoj vozilici popamtit, stalno neko blica, mase, turira, ulijece...

al kad zuka uze onaj malj svoj i podje lupat, da pripremi za branik, jer dise tvornicki na fabki kod farova... srce me zaboli :icon_sad:
 
Početnik
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... negdje na kraju, branik radovi...

AAAA vozate se po mom rodnom kraju... Ja sam zivio 50m od bazena :icon_cry:


:icon_exclaim:

Samo polako dobro ti ide.......
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... negdje na kraju, branik radovi...

hvala ;)

a danas montiran i branik, dvije brzinske lose slike, od maloprije, al eto vidi se otprilike:



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

i da fele su vracene... al ostalo jos da se opet ofarbaju bubnjevi nazad, trenutno su hrdjavi i nikakvi, spala farba preko zime :lol: ... naravno ici ce u crno opet :icon_biggrin:

sto se tice branika, malo se kemijalo i oko samog uklapanja, kod farova jer tvornicki "dise", spadne tu, pa se sredilo... ugl. ja zadovoljan kako je sve ispalo..

i da, tablica je zaljepljena dvoslojnom trakom, po komplet tablici, potrosilo se jedno novo pakovanje i nesto stare trake...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... negdje na kraju, branik radovi...

oooo decko, pa svaka cast, zato si ti zurio danas., mogao sam i mislit sta je u pitanju


odlicno izgleda fkt, sve pohvale za ovo sto si odradio:cool:
 
Legend
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... negdje na kraju, branik radovi...

ma ovdje samo jos lip fali,da makar malo ispravi ovaj zaobljeni dio karambolke koji mi se ne svidja nimalo....
fino ti to radis,samo lagano ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... negdje na kraju, branik radovi...

Škoda krš.:D

Čudan nekako branik.:icon_biggrin:
 
Administrator
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... negdje na kraju, branik radovi...

uuu kako je opasna skoda naprijed... svaka cast limpi;) daj nam bolje fotke komplet auta;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... negdje na kraju, branik radovi...

super izgleda, svaka cast
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... negdje na kraju, branik radovi...

Odlicno drug, odlicno...lip treba jos upasovat...meni se cini da ces morat opet branik skidat, jer lip je siri jedno 15cm od auta pa ces ga morat grijat i savijati :cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... negdje na kraju, branik radovi...

hvala ljudi ;)

@armine nisam radi ovog zurio, vec nesto drugo je bilo u pitanju, hehe... branik davno ranije postavljen... samo nisam slikao, nov branik, a ostatak auta smede...

a jasta je vec krs, skoda je :D :icon_biggrin:

mirza ne zezaj, ak sta vrijedi vrijede lajsne na vratima :D

sada je eto 90% auto zavrseno... lip ce ici, nije mi zurba, da malo pristedim, hehe... prvo ce ici opet skidanje fela nazad i farbanje bubnjeva, ne mogu ih gledat hrdjave

bit ce slika naravno, da i edo fotograf koju opali :icon_biggrin: a nije se moglo auto odmah ni oprat, toliko skorilo... reko onima na praoni, aj nemoj puno trljat ionako ce kisa, pa za koji dan opet cu na pranje :lol: :lol:

zato sam eto 10km potrosio da se zalijepi tablica naprijed, traka se nije stedila :icon_eek: :lol:

i da, dole ove mrezice dole su takodjer ofarbane opet, malo se osvjezile, te se bolje uklopile... prvi put ih ja nekako zivom gumom "vezao", teska improvizacija bila, sada stoje kako treba :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top