Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

RE: Boriant Night blue...

sad sam skontao,ti mislis da cu ih koristiti kao daylight..Ma ne, ovo su mi pozicije a palit cu ja normala kratka kao i uvijek...

Limpi je napisao(la):
to ti kazem... fino ti u zakonu stoji, obavezna kratka svjetla... tako da... moze peglat ;) zavisi na koga naletis :)

i kod mene je slicno bilo, izbacio maglenke stavio umjesto njih smd... kazu aj ne glupiraj se, pali kratka ko svi... zato kad cuniram nekad navecer, upalim dole smd, ako zaustavi kazem nisu maglenke vec one daylight :D
 
Član
RE: Boriant Night blue...

ma moze onda, upaljena kratka,
ako nesto drot pita, fino kazes "daylight" kupio i vozi :icon_smile:
 
Član
RE: Boriant Night blue...

lijepo je ispalo samo su ti se ruke tresle od zime :) . sto se murije tice, samo reci daylight iako po zakonu kod nas mora da bude integrisano u farovima :) kakva brilijantna ideja.
 
Član
RE: Boriant Night blue...

Ma ljudi nisu drotovi svugdje isti....ja Nermine kontam o cemu pricas...sa nasim drotovima se ne moze razgovarati....Ja sam se neki dan svadjao sa jednim najmanje 20 min.Upalio kratka svjetla i umjesto pozicija mi spojen angel eyes i hoce da mi pise kaznu i jedva sam se izvukao...al je obecao ako to ne iskljucim da ce me poslati na tehnicki.... Opet ti je najbolje da pitas jednog pa ces vidjeti sta ce ti reci....Drug mi je vozao sa istim tim fazonom kojeg si ti planirao i morao je iskljuciti jer su ga svaki put peglali zbog toga....
Al prelijepo ti ovo izgleda....
 
Administrator
RE: Boriant Night blue...

ja mislim da ce po danu biti ok... ali kad padne mrak i obasja komplet maglenku de ti njima objasni da to nije maglenka, vec da je pozicija... konji su to...
 
RE: Boriant Night blue...

Ja upalio maglenke po danu i policija me zaustavi zbog toga:icon_confused:



Ako vec imas maglenke u farovima zasto ne spojis i te paralelno sa maglenkama:icon_question:
 
Član
RE: Boriant Night blue...

suljagicu majstorski je ispalo,svaka cast. Nego da ti kazem na osnovu mog iskustva. to sto si zamislio da vozis nece da ti prodje,sto bi Šojić rekao:icon_biggrin:
hocu da ti kazem da meni nije, ne priznaju seljaci te stvari, kad vidi da gori nesto u maglenci broji to kao maglenku,koju nikako ne da palit,osim fkt smanjene vidljivosti. Ja sam popusio kaznu i kad je bila reci cemo smanjena vidljivost jer ne mozes seljaku dokazat. Meni je nesto cejf palit maglenke,i auto nekako ljepse izgleda kada su i maglenke upaljenje,ali zajebavat ce te,garantovano. Kaze meni policajac bilo kako bilo kratka svjetla moras da upalis,ako u tom slucaju maglenke ne mozes da ugasis onda isjeci zice,pa nece gorit. Mislim da sam ti sve rekao
 
RE: Boriant Night blue...

evo jedna nocna,al sljasti boze moj,heheeh
maloprije sam jedno deset puta prosao kraj patrole,dijete mi je vec pocelo da place od dosade u autu,ali papci nisu ni obratili paznju na to,hehehe

ovo su mi pozicije i ne maglenke,a ako bude tvrdio da su maglenke ja cu mu fino upaliti maglenke jer su mi u farovima i daju zutu svjetlost...kontao sam ja njih spojiti sa maglenkama da se pale ali mi ruzno kad u faru zuto a dole kao 6000K xenon svijetli :-(

 
Član
RE: Boriant Night blue...

jebo majku ne mogu da vjerujem da ovako svijetli, definitivno vadim sijalica i mecem SMD:icon_biggrin:
 
RE: Boriant Night blue...

ako ti trebva koja meni se obrati,imam ih sad kamaru dobiju na kompenzaciju ovih ubodnih,metar ih imam,neznam gdje da ih redam vise...
 
Administrator
RE: Boriant Night blue...

ojjj al svijetli... smd zakon...
to je sto ja kazem obasjano odlicno i neki te papak zaustavi u noci i kaze da je maglenka, jer nema veze s vezom :lol:
odlicno ispalo ;)
 
Top