Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Član
RE: Boriant Night blue...

Super ovo izgleda svaka cast :cool:

Nego gdje se ima za kupit ovako dobrih dioda da uzmem i ja sebi :D
 
RE: Boriant Night blue...

da ti je da napisem,pa da me bananiraju sa foruma,hehehe :lol:

hvala decki,ma scicao sam prste dok sam plastikom zavario maglju za mrezicu....prvo postavio pa pur pjenom fiksirao ,cekao da se osusi i stvrdne da mi se4nebi rastelovalo dok skidam da bi to sve ucvrstio varenjem,zatim zavario i pokopcao na polove,i onda malo zaljevao vrelom vodom da demonstriram u najekstremnijim uslovima kisu i nije nigdje propustilo hvala bogu,hehehe
 
Član
RE: Boriant Night blue...

nermin suljagic je napisao(la):
ako ti trebva koja meni se obrati,imam ih sad kamaru dobiju na kompenzaciju ovih ubodnih,metar ih imam,neznam gdje da ih redam vise...

e to,dogovorit cemo se,trebat ce i meni:cool::cool:
 
Član
RE: Boriant Night blue...

imas li kakvu slikicu od tih smd dioda za poziciju,nabaci je,pa da ti to pokupimo da ti ne stoje....
 
RE: Boriant Night blue...



ubice me edo......pitajte prvo njega da vam proda,banovat ce me...edo ako ovo citas nemoj misliti da je ovo marketing,ovo je nuzda i oni su me pitali prvi.....







:D
 
Član
RE: Boriant Night blue...

e to su te,kolko su kesa,moram skinut far i skontat koja je dubina dal moze stat,pa ti se javim....
 
Član
RE: Boriant Night blue...

dobre su ove,ja sam ih ganjao kupit,ali u ovoj vukojebini skoro zraka nema,kamoli smd dioda,ne znaju ni sta je to. Valja mi doc kod vas u nabavku:cool::cool:
 
Član
RE: Boriant Night blue...

ma ima da probusim staklo fara i da ih strpam pa nek vire a uzecu od nermina pur pjene pa cu to sve zacepit da nepusta vodu...sory na off-u morao sam...
 
Član
RE: Boriant Night blue...

elvis_h je napisao(la):
ma ima da probusim staklo fara i da ih strpam pa nek vire a uzecu od nermina pur pjene pa cu to sve zacepit da nepusta vodu...sory na off-u morao sam...

Dobra ideja slikaj pa stavi u projekte clanova samo objasni sa koje strane se pocne stavljat pjena jel u smjeru kazaljke na satu il obrnuto :D

A ima tih danas dioda kinezi svasta napravili :icon_smile:
 
RE: Boriant Night blue...

pokusat cu da vidim sa ovim da zamijenim za slicne ali pljosnate,malo su manje ali slicno svijetle...tesko ali pokusat cu da imam makar dva para jer ce i meni trebati ako sebi nabavim kakve angel eyes sa socivima.... :)
 
Član
RE: Boriant Night blue...

a eto kao neces nabavit angel eye:icon_biggrin:
mislim da necemo cekat jos dugo:cool::cool:
 
RE: Boriant Night blue...

ArminM je napisao(la):
a eto kao neces nabavit angel eye:icon_biggrin:
mislim da necemo cekat jos dugo:cool::cool:

HAHAHAHA...polako skupljam dijelove,samo kad jednom bahnem na kakav SR sa BORmaschinom...najahao sam i na jedne 18-ke falcare (8,5 ili 9j neznam,nisam gledao gdje pise,ali su se 225 40 18 gume hebeno rastegle na njima,skoro pa horizontirao zid gume :icon_twisted: )ali treba mi jos novcica za njih :icon_sad:
 
Član
RE: Boriant Night blue...

ne brinem se ja za tebe,znam da ces odradit sve sto zamislis;)
imas i dobru podrsku,suljagic junior je uz tebe stalno pretpostavljam:icon_smile:
 
Top