Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

RE: Boriant Night blue...

evo napokon gotovo,i kad sam zavrsio zabrinu me jedna stvar,kako s policijom...konji ce misliti da su maglenke...

 
Član
RE: Boriant Night blue...

fino, a cek, sad mislis maglenke koristit kao daylight ili , pa pitas za muriju :icon_question:
 
Administrator
RE: Boriant Night blue...

ih brate ovo odlicno ispalo... svaka cast...
ja mislim da te ne bi trebala murija peglati zbog toga...
 
RE: Boriant Night blue...

pa da,kontam ovako vozikati po gradu,zato sa i ubacio pozicije unutra i palim ih zajedno sa pozicijama...maglenke imam u farovima...
kod nas jebu svakog ko vozi sa maglenkama,kod mene nisu ustvari maglenke nego pomjerene pozticije..
 
Član
RE: Boriant Night blue...

moj jaran na bubi stavio bijele led pozicije u zmigavce odmah policija prvi dan napisa 50 KM. nek ti je sa srecom mozda neces bit peh
 
Član
RE: Boriant Night blue...

vidi ako ces gledat po zakonu... daylight i to, ne postoji kod nas, nezz jesul jos uveli tu stavku... tako da u sustini moze peglat... jer nas zakon poznaje samo kratka, tj oborena po danu... u sustini ako imas "dnevna" svjetla, opet pored njih moras palit kratka...

@ arminn, ako se u zmigavce stave pozicije i stalno svijetle... onda ti je tehnicki neispravno auto, signalizacija... otprlike isto kao americka auta, sto se vise ne mogu uvest i proci homologaciju...
 
RE: Boriant Night blue...

ne nisu kod mene ovo zmigavci,ovo su pozicije kao kod amerikanca :)

menso je napisao(la):
u jest dobro ispalo nermine stvarno extra sija...

ovo je slika po danu,veceras ce tek da sija,hehe
jbg, morat cu stati negdje da upitam drota reci cu da sam ga ovakvog kupio...
 
Član
RE: Boriant Night blue...

opet, naletis na nadrkanog drota, kaze gdje su svjetla... ti kazes pa imam ovo, bla bla bla... on jesul to kratka? nisu, evo ti kazna ili daj za kafu... :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Boriant Night blue...

to ti kazem... fino ti u zakonu stoji, obavezna kratka svjetla... tako da... moze peglat ;) zavisi na koga naletis :)

i kod mene je slicno bilo, izbacio maglenke stavio umjesto njih smd... kazu aj ne glupiraj se, pali kratka ko svi... zato kad cuniram nekad navecer, upalim dole smd, ako zaustavi kazem nisu maglenke vec one daylight :D
 
Top