Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

RE: Boriant Night blue...

mislim da je octavia...ganjao sam od bore ili golfa one aftermarket ali mi nekako sitno i djeluje isto kao ona sociva sto se ima uzeti na svakoj pijaci.....
 
Član
RE: Boriant Night blue...

ne vidim ovako na slikama, al jel po visini tacno uklopi ?
najbolje bi ti bilo mozda u ovu plastiku koja dodje tu, precizno iskruzit i ubacit maglenku ..

ne znam kako si ti planirao ubacit je, al fino izgleda ;)
 
RE: Boriant Night blue...

tako sam i kontao da bas bude kao fabricka maglenka,zbog toga sam gledao da bude ovakvo clear staklo(kristalno sto bi nasi rekli) da se uklapa sa mojim farovima na bori....
oko ovoga ce doci mrezica ova (maska) i bri ce tacno iskruzena tako da kada budem imao potrebe da skidam maglenke(Kao sto mrva rece da mogu okaciti kuku za slepanje )s amo skinem plastiku i otkacim na dzek-u maglenku i fajront...
 
Član
RE: Boriant Night blue...

pa da da, na to sam i ja mislio
posto je to najjednostavnija opcija, ne trebaju nikakvi dodatni nosaci i slicno, samo lijepo upasovat i rijeseno ;)
 
Član
RE: Boriant Night blue...

kako mocno izgleda jbt,upasuj nesto,radi,moras dobit ovakav izgled,premocno je;)
 
Član
RE: Boriant Night blue...

slicni su jako, ali nije ovo na ovoj crnoj maglenka od fabije...u fabije su sire i dosta spicastije na rubovima :)

jesi probao od nove Fabije upasovat maglenke ???
 
RE: Boriant Night blue...

tibor987 je napisao(la):
slicni su jako, ali nije ovo na ovoj crnoj maglenka od fabije...u fabije su sire i dosta spicastije na rubovima :)

jesi probao od nove Fabije upasovat maglenke ???



Lijepi moj tibore,ja jedva nasao slicne :icon_sad:
Fabijine sam pokusao naci ali bile preskupe...od nove su slicne ali je ugao prevelik,nebi mi isle lijepo uz karambolku...
 
RE: Boriant Night blue...

super si ti to zamislio ;) bit ce predobro potrudi se da bude tako kako je na slici te bore a maglenke su fine pravo, super ce se uklopit uz ostatak :icon_biggrin:
 
RE: Boriant Night blue...

nermin suljagic je napisao(la):
nisu moje bas ovako idealne kao ove sa slike ali ustimat cu da budu...

vjeruj da su meni ljepse te tvoje i nekako izgledaju samo kao u manjem omjeru tvoji farovi bore, radi samo branik ako je ikako moguce mislim ako zelis da sa vanjskih strana ne bude resetka nego branik nadam se da si me razumio sta ti dajem ko prijedlog ;)
 
RE: Boriant Night blue...

znam na sta mislis,gornje strane ce citi tacno u okviru mrzice,malo ce samo sa vanjske strane jedan dio u gornjoj zoni biti sa mreziom jer ne prati oblik maglenke 100% obliku otvora ali sta je tu je...
 
Top