Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Član
RE: BORA BORA

nermin suljagic je napisao(la):
2mrva@ Kukica dodje pored,nije skroz u cosku gdje dodju ove maglenke...a u slucaju da budu smetale maglenke napravit cu da se jedno stavno moze jednim sarafom skinuti...
ma ja.. kad ih ugradis vidjet ces gdje si i na cemu si :)
vala intercoolera ima sad i to po glupim cijenama, sretno ;)
 
RE: BORA BORA

Mrva je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
2mrva@ Kukica dodje pored,nije skroz u cosku gdje dodju ove maglenke...a u slucaju da budu smetale maglenke napravit cu da se jedno stavno moze jednim sarafom skinuti...
ma ja.. kad ih ugradis vidjet ces gdje si i na cemu si :)
vala intercoolera ima sad i to po glupim cijenama, sretno ;)

koliko li dodje kakav mali da se moe "nekomplikovano" ubaciti ispod karambolke..reko da pitam jer si vise u tome nego ja...
;)
 
Član
RE: BORA BORA

nermin suljagic je napisao(la):
koliko li dodje kakav mali da se moe "nekomplikovano" ubaciti ispod karambolke..reko da pitam jer si vise u tome nego ja...
;)
to koji ce ti bolje odgovarat trebas malo prosurfati netom, to ti stvarno neznam. Al kakav aftermarket na ebayu mozes uzet vec od 80 dolara
 
Član
RE: BORA BORA

Nisam vidio do sada da si se ponovio, neka bude sa srecom i puno predjenih kilometara!!!

Moj prijedlog a ti ces svakako da odlucis sta ces dalje iako si vec 80% odlucio.
 

Prilozi

  • 299235511125623_bad6a4c7b5_o.jpg
    299235511125623_bad6a4c7b5_o.jpg
    219 KB · Pregleda: 39
RE: BORA BORA

hvala prijatelju.;)

Na sta konkretno mislis na ovoj slici?
-ovaj reling(galerija) nasao sam ali neogovara mi u kompletan izgled auta jer gledam da sve bude plavo crno...
-ovaj nastavak na zadnju karambolku je rijedak ko euro-kuka za ferraria,i dolazi na GLI modelima jetta wagon-a,ili na evropskim modelima varianta koji imaju fabricki parking senzor nazad...Vidio sam jedan prosli put na dobrinji iiz magle izviri ,vjerujte da sam posten i nikada nisam krao,ali malo je falilo da ga zgulim sarafcigerom,hehehe....
-ove nastavke za auspuh sam slicno kontao odraditi ali bi vise volio da napravim kao neku chrom-ediciju od onih lonaca od sto dodju na 2006+ passatima 2.0tdi(debeli,dva komada na dole savijena i dobro vidljiva :) )
- ovi stopovi su lijepi ali su samo za detalj drugciji od mojih pa nema fajde da trazim druge,ove su mi nekako najljepse sto vec imam...mozda ubacim samo LED sijalice i to bi bilo to...
-ove felge su mi san ali nemogu ih sebi priustiti jer je komplet na net-u 2000KM i uz to moram raditi iadaptere sa 5x112 na 5x100 i to je oko 300Km ako hocu sta kvalitetno...jbg,nema se... :-(
-tamnjenje staklenih povrsina je u planu ali cekam ljepseg vremena jer nebi sad da mi se zaledi folia jer se nonstop krecem sa autom po ovom minusu..

ma bit ce ovo valjda nesto,hehe
 
Član
RE: BORA BORA

http://www.pik.ba/artikal/909676/angel-eyes-farovi-za-boru/ naletih na ovo reko nezz dal si vidio mozda te zanima,, Svi znamo kakva je trenutno financijska situacija s toga samo lagano u sredjivanje ovog prelijepog karavana ;) pozz!
 
RE: BORA BORA

uni--que je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/909676/angel-eyes-farovi-za-boru/ naletih na ovo reko nezz dal si vidio mozda te zanima,, Svi znamo kakva je trenutno financijska situacija s toga samo lagano u sredjivanje ovog prelijepog karavana ;) pozz!

vidio sam ali nisam siguran u kvalitet ovih,imao sam vec FK i nisam nesto posebno zadovoljan snjima...to je momak s foruma sto prodaje i farovi su sa jedne bore koja je predstavljena ovdje na forumu...
evo moje ideje za farove,i najvjerovatnije ce tako i da bude samo moram skupiti hrabrosti da to odradim jer sam nesiguran u ovo...
farbanje untrasnjsti u crno ili bež....
 
RE: BORA BORA

nermin suljagic je napisao(la):
najradije b da to neko za mene otvori...
nekako mislim da cu stagod zajebat,hehe

znam kako ti je :icon_biggrin: a upravu si nek neko drugi otvori pa i ako sta pokvari nek plati :D pametno :)

ma samo polahko ;) mozes ti to
 
Početnik
RE: BORA BORA

radicu ja to sa Ligom kod sebe na Bori uskoro, ako oces da ti poslikam detaljno kako ces, sta ces, posto je Liga pro za te stvari...
 
RE: BORA BORA

Oggy je napisao(la):
radicu ja to sa Ligom kod sebe na Bori uskoro, ako oces da ti poslikam detaljno kako ces, sta ces, posto je Liga pro za te stvari...

ma znam ja kako to ide... far se stavi u sporet na 150C(prije toga naravno se povade sijalice ,motoric,i ostale dzigere) pa se onda pocne sa odlijepljivanje plexi-a(prednje strane)od kucista i nakon farbanja se ponovi postupak i zatvori ponovo,ali nekao mi sama pomisao na sporet i plastiku budi stare uspomene kako sam rodici rostiljao barbike kad mi je bacala autice preko ograde komsijinom cuki u box... :lol:
ali moglo bi da mi uslikate na kojoj tacno temperaturi vam je uspjelo(kazu da je razlicito od fara do fara jer nije sastav one smole isti uvijek??? ) i da mi objasnite tano sta ste koristili od alata da otvorite(odlijepite) far(sarfcigerom ivice,nozem gdje zapne npr.)..
 
Početnik
RE: Boriant Night blue...

hahahahahha, pa svi smo, ahahahhaha...
a sad si odrastao i imas pravi autich, hahah :D
 
Top