Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Početnik
RE: Boriant Night blue...

nermin suljagic je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
hahahahahha, pa svi smo, ahahahhaha...
a sad si odrastao i imas pravi autich, hahah :D

kad planirate to raditi?da znam da ne zurim,hehe

a dok Ligu nafatam, a to je malo tesko...mislim da cemo cekati malo toplije vrijeme..
al slobodno ti njega odmah priupitaj sta ti nije jasno, ne krije on nista, ako moze pomoc, pomoci ce ti ;)
 
RE: Boriant Night blue...

ma ja cekam kakvog nevremena da mi netreba auto da mogu na miru skinuti sve,hehe
i ovo je dobra ideja ali je malo skupa jer je projektor sam oko 300KM...
 
Početnik
RE: Boriant Night blue...

projektor sa bixenonom je 300 km...znaci, all in one...a ako vec imas xenone, mozes projektore dobiti jeftinije bez balasta, da iskoristis svoje..i opet imas bixenon :D i to sve kod Lige hahah..
 
Legend
RE: Boriant Night blue...

Oggy je napisao(la):
projektor sa bixenonom je 300 km...znaci, all in one...a ako vec imas xenone, mozes projektore dobiti jeftinije bez balasta, da iskoristis svoje..i opet imas bixenon :D i to sve kod Lige hahah..

da ....kupovao sam kod lige i kaze mi ako imam svoje xenone ,da je projektor sam jeftinije....ne sjecam se tacno cifre al bubam....bar 100 jeftinije
ovo sto si zamislio ....ajd kosta,al sta je dobro da ne kosta?
i jos samo da kazem,nije skupo ni marke,ja sam prezadovoljan a ovo kako si zamislio druze , ne moze biti ljepse ;)
 
RE: Boriant Night blue...

hvala enesse,ali zasad o tome ne razmisljam ozbiljno,jos je do proljeca i lijepog vremena daleko...ali ko zna,mozda uradim..Lud sam ja,to meni samo nadodje..hehe
 
Član
RE: BORA BORA

nermin suljagic je napisao(la):
hvala prijatelju.;)

Na sta konkretno mislis na ovoj slici?
-ovaj reling(galerija) nasao sam ali neogovara mi u kompletan izgled auta jer gledam da sve bude plavo crno...
-ovaj nastavak na zadnju karambolku je rijedak ko euro-kuka za ferraria,i dolazi na GLI modelima jetta wagon-a,ili na evropskim modelima varianta koji imaju fabricki parking senzor nazad...Vidio sam jedan prosli put na dobrinji iiz magle izviri ,vjerujte da sam posten i nikada nisam krao,ali malo je falilo da ga zgulim sarafcigerom,hehehe....
-ove nastavke za auspuh sam slicno kontao odraditi ali bi vise volio da napravim kao neku chrom-ediciju od onih lonaca od sto dodju na 2006+ passatima 2.0tdi(debeli,dva komada na dole savijena i dobro vidljiva :) )
- ovi stopovi su lijepi ali su samo za detalj drugciji od mojih pa nema fajde da trazim druge,ove su mi nekako najljepse sto vec imam...mozda ubacim samo LED sijalice i to bi bilo to...
-ove felge su mi san ali nemogu ih sebi priustiti jer je komplet na net-u 2000KM i uz to moram raditi iadaptere sa 5x112 na 5x100 i to je oko 300Km ako hocu sta kvalitetno...jbg,nema se... :-(
-tamnjenje staklenih povrsina je u planu ali cekam ljepseg vremena jer nebi sad da mi se zaledi folia jer se nonstop krecem sa autom po ovom minusu..

ma bit ce ovo valjda nesto,hehe
nema na cemu drug ako sta treba a mogu pomoci tu sam, volim vidjeti ukusno sredjena auta.

Vise sam mislio na gewinde i odstojanje sto se felgi tice mozes ti i svoje iskoristiti samo bolji profil guma da se uklopi fino, a ove rijetke sitnice samo budi istrajan i sve ces da uklopis samo nemoze preko noci.
Svi smo dosli u iskusenje ta tako skinemo neki rekvizit nekome, ja sam sebe odvracao mislima "kako bi bilo da tebi neko iscupa nesto sa auta" i odlucio se na strpljenje ipak i isplatilo se.
 
RE: Boriant Night blue...

ma salio sam se,naravno da nebi to uradio...nisam na to spao...
imam jos dosta do lijepog vremena i dok se felge ne stave,stoga imam jos vremena da to sve poslazem...
 
Član
RE: Boriant Night blue...

jao kako bi ti sjeli projektori u far,to je cudo jedno. Ja sam negdje vidio da je cijena bez balasta cini mi se oko 240km,al mi nemoj vjerovat,mozda je to neko drugi prodavao,nije Liga,na pik-u sam to vidio
 
Legend
RE: Boriant Night blue...

http://www.bhtuning.com/angel-eyes-farovi-za-boru-t-52440.html

evo oglasa suljaga ;)
 
Član
RE: Boriant Night blue...

dario me preteko,ja ponovo usao u temu da zalijepim link sa oglasa za ove farove
ovo je fkt prejeftino,sjecam se da je clan dinozzo skoro kupio ovakve farove,i da ih je puno masnije platio od ovih 150km
 
Legend
RE: Boriant Night blue...

al sto je najgore armine,postavljali su link na prethodnim stranicama,i suljaga rece da mu se ne svidjaju...
 
Član
RE: Boriant Night blue...

ArminM je napisao(la):
dario me preteko,ja ponovo usao u temu da zalijepim link sa oglasa za ove farove
ovo je fkt prejeftino,sjecam se da je clan dinozzo skoro kupio ovakve farove,i da ih je puno masnije platio od ovih 150km
nije bas puno masno,kome je slab zeludac onda jest :D
 
Član
RE: Boriant Night blue...

nermin suljagic je napisao(la):
ma salio sam se,naravno da nebi to uradio...nisam na to spao...
imam jos dosta do lijepog vremena i dok se felge ne stave,stoga imam jos vremena da to sve poslazem...

znam da nije ozbiljno, ali kome nije ponekad prekipilo, jer je tesko doci do kvalitetnih stvari kod nas!?!?!
 
Top