Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

RE: BORA BORA

hvala na lijepim komentarima :icon_smile:
ma nece valjda biti presiroko,kako sam mjerio taman ce da viri nekih 7mm izvan ruba,to je kao fabricki samo 2,5cm sire :D

makar ce biti ovako :D
 
RE: BORA BORA

neznam brate koji je model ali su falcare evo jos jedne slike,ovo je od jednog kolege sa njemackog Bora-foruma,kakvih makina tamo imaju ja se razbolim gledajuci galeriju...

ja sam trazio falcare kakve za svoja Borianta ali slabo to kod nas ima,bar sirina od 8.5 -10j,umalo da zamijenim sa jednim iz mostara za ove..

ali ako vec falcare onda 9 j ove su 8j sve cetiri....
ja bi ovakvo nesto,mada sam i za S8 18",ali.........to mi je tiha patnja...
 
Član
RE: BORA BORA,,,,,SEXY CARWASH!!! str 29.

nermin suljagic je napisao(la):
evo stigli i distanceri,kakve god felge legnu bit ce *Jebeno siroko...ali kako stvari stoje ostt ce moje 17" ali samo cu profil gume promijeniti tj.sa 225 45 17 preci na 205 45 17
H&R 25mm

ne znam koji su ti ET felge ali kod mene na santa monica 225 45 17 ti 2,5cm tačno do ruba, tamam, ne izlaze vani i ne zapinju, pogledaj u mojoj garaži
 
RE: BORA BORA,,,,,SEXY CARWASH!!! str 29.

GTI TDI je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
evo stigli i distanceri,kakve god felge legnu bit ce *Jebeno siroko...ali kako stvari stoje ostt ce moje 17" ali samo cu profil gume promijeniti tj.sa 225 45 17 preci na 205 45 17
H&R 25mm

ne znam koji su ti ET felge ali kod mene na santa monica 225 45 17 ti 2,5cm tačno do ruba, tamam, ne izlaze vani i ne zapinju, pogledaj u mojoj garaži

Gledao sam vec,super je onako...kod mene su mislim isti ET kao kod Santa monica-e mozda sekundicu manji,ali ja bi bio prezadovoljan sa onakvim rezultatom...
 
RE: BORA BORA

danas am isao gledati 18" 9J keskin falcare ali gume su katastrofa,uz to i rijedak profil 225 49 18 pa sam odustao,takodjer sam i malo ugovarao sa jednim momkom za Dotz hazo fele 17" ali momku treba novac i nebi zamjene,i kao finalno rijesenje sam odlucio da ostaju moje 17" ali smanjit cu profil guma i staviti distancere da ih " isturim" :D
i jos nesto,uzeo sam sebi maglenke koje cu uskoro Custom-staylati na svoju karambolku...

kad se abd zavrsi izgledat ce ovako...
 
Početnik
RE: BORA BORA

nermin suljagic je napisao(la):
danas am isao gledati 18" 9J keskin falcare ali gume su katastrofa,uz to i rijedak profil 225 49 18 pa sam odustao,takodjer sam i malo ugovarao sa jednim momkom za Dotz hazo fele 17" ali momku treba novac i nebi zamjene,i kao finalno rijesenje sam odlucio da ostaju moje 17" ali smanjit cu profil guma i staviti distancere da ih " isturim" :D

pravo rijedak profil, hahah :cool:
nego, oce li ti sta te maglenke smetati zbog intercoolera?
 
RE: BORA BORA

2 oggy,nece ga prekrivati dodju malo ljevlje* od njega a i ako budem imao srece i novca uzet cu sebi kakav aftermarket IC onaj sto dodje po sredisnjem dijelu karambolke,,naravno iza nje...
zamisli na ovoj slici da imaju mrezice sa strane ne kao ovdje da se vidi cijevi od IC-a...

2mrva@ Kukica dodje pored,nije skroz u cosku gdje dodju ove maglenke...a u slucaju da budu smetale maglenke napravit cu da se jedno stavno moze jednim sarafom skinuti...
 
RE: BORA BORA

sta se sikirate bit ce ok :cool: samo stavljaj ;)

pusti kuku sad
VW se nikad nebi smio slepat ;) u mene je jaran ukinuo kuku na audiju B3 da stavi maglenke :icon_smile:
 
Član
RE: BORA BORA

ma nece smetat ono sranje za slepanje,u cosku je ona kuka, bar ne bi smjelo zajebavat. Bit ce mocno kad legnu magleneke,ako bude priblizno onoj zelenoj bit ce extra
 
RE: BORA BORA

nadam se da ce biti kao na onoj zelenoj,nije mi 100% odgovarajuca maglenka,mislim da je od octavije...a bolje bi legla da je od fabije...
 
Top