Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

RE: Boriant Night blue...

evo prvo upasovanje,malo se rezalo malo se brusilo,ovako ce to izgledati,naravno jos cekaju mrezice svoje" obrezivanje" i upasovanje,ali ovo je "nagrubo" izgled...
da vidim malo vase misljenje,mislim da sam uspio 90% sacuvati OEM-look...


evo izgled sa strane,uklopio sam ugao karambolke nema da strsi u okolinu :) ...


evo i slika mrezica(grill-a) koji trebam urezati... maglenke su provizorno pricvrscene sarafcicima,njih naravno nece biti...
 
RE: Boriant Night blue...

moglo bi to super se napravit samo malo povuci maglenke unutra tj prema sredini da budu, tako da su u okviru plastike, lijepo izmjeri i ukloni te lajsne popreko i ubacis maglenke :icon_biggrin:
 
Član
RE: Boriant Night blue...

fkt je premocno,dobit ce ti boras new look,svidjaju mi se ove maglenke,leci ce to samo tako,samo cuvaj se rezanja ovih plastika,fino to odradi i ima da gori. Sta si sa instalacijom,hoces to morat naknadno rjesavat,ili imas pripremljenu instalaciju
 
RE: Boriant Night blue...

jesu one u okviru tacno da se priljube za donji dio okvira ali kako sam slikao odozgo pa izgleda kao da je skroz uz karambolku...gledao sam da ih sto vise lateralno postavim tako da se sto vise uklope u okvir...

ArminM je napisao(la):
fkt je premocno,dobit ce ti boras new look,svidjaju mi se ove maglenke,leci ce to samo tako,samo cuvaj se rezanja ovih plastika,fino to odradi i ima da gori. Sta si sa instalacijom,hoces to morat naknadno rjesavat,ili imas pripremljenu instalaciju

instalaciju cu morati ja razvesti mada imam vec maglenke na autu koje su u farovima,jer ih necu koristiti bas kao maglenke(ako bi ih htio paliti i koristiti iskljucivo za maglu morao bi uzeti obicne(zute)sijalice i nije mi to neka ljepota kada stavim xenone kao kratka u farove...) najvjerovatnije cu ih paliti separatno i stavit cu u njih Smd H3 sijalice (xenoni bi mi bili preskupi za ovaj detalj,mada ako ispadne gdje povoljno nebi razmisljao)
fali mi jedan dio u koji se ubode sijalica,nije mi lik dao uz maglenke...
 
Član
RE: Boriant Night blue...

i konto sam da ces morat instalaciju nanovo radit. VW mi je tu dobro pogrijesio,mislim nekako je meni uvijek bilo bezveze gurat maglenku u far. Puno ljepse,sad koliko je prakticnije ne znam,ali puno ljepse je kad je u braniku. ovo sto ti radis je extra,dat ces bori novi izgled,puno ljepse ce sada biti. Da bi doci do onog spreja sto se s njim farba staklo,pa da predjes maglenke u plavo,boju auta,to bi bio sex,ali skupe su to igracke:icon_biggrin:
 
RE: Boriant Night blue...

bljak,gdje ces to raditi,ja ganjam sto vise da mi izgleda kao OEM,a on bi sad graffiti po autu pucao,hehehe
:lol:
bezveze jest,ali ljudi naplate skuplje far za 100KM od fara bez maglenke,zato jer iam socivo i malo zice za 10KM vise u sebi...
 
RE: Boriant Night blue...

malo se update-ovo interijer i pozicije na autu,tri slova SMD...ovim putem da pohvalim bivseg clana dzenija na suradnji i nabavci dioda,hvala ;)

ovak to izgleda s vana gledajuci

i pozicije u farovima,nije xenon nego pozicija samo i to komplex SMD dioda sa 12 SMD dioda,i stvarno je jako....
 
RE: Boriant Night blue...

gdje si Nermine ;) neka te s rajom opet :icon_biggrin:

fino si poradio na autu svidja mi se osvjetljenje unutrasnjosti pravo ;)

i pozicije su dobre :icon_biggrin:

sta ima s maglenkama jesul ured na boriantu :cool:
 
RE: Boriant Night blue...

maglenke ce malo pricekati jere mi9 preskupo da stavljam osram sijalice coolblue H8(oko 30KM po komadu) a nebi zute da stavljam ,jedino bi smd stavio ali opet H8 nek na nesto lici,one su oko 35 par...zasad necu dirati dok e

sljaste brate pravo,jos na slici malo jace jker je u mraku slikano ali i u naturi su bas jake.....
 
Član
RE: Boriant Night blue...

fino leglo ovo osvjetljenje,dzeni je odradio svoj zadatak, fkt ga ja svima toplo preporucujem. Ja cekam update sa maglenkama:icon_smile:
 
Top