Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Početnik
RE: Boriant Night blue...

auuuuuuuuuuuuuuu..svaka cast nermine,,,super je ispalo...jbt te SMD svijetle ko u mene h7,,
 
RE: Boriant Night blue...

ArminM je napisao(la):
ne brinem se ja za tebe,znam da ces odradit sve sto zamislis;)
imas i dobru podrsku,suljagic junior je uz tebe stalno pretpostavljam:icon_smile:

evo od prije par dana kad sam dobio odobrenje od domacoce da ponesem pola auta u dnevni boravak,hehehe
dvije male rucice su mi pomogle i bez njih nebi mogao zavrsiti... :icon_smile:

 
Član
RE: Boriant Night blue...

brate zavidim ti,da znas. Samo ga cuvaj,neka ga s tobom, ako Bog da bit ce cuner ko i ti:icon_biggrin:

ti si bogami fino krenuo,ovo sto si uradio sa maglenkama je odlicno,palio ih ili ne sad puno ljepse izgleda naprijed. Ako rijesis te fele onda ce to biti odlicno,samo naprijed;)
 
RE: Boriant Night blue...

fele,gevinde,maska bez znaka,farovi(mozda sociva,mozda i samo ofarbam ove a mozda i roknem projektor),xenoni,foliranje stakala,gepek cu takodjer malo srediti,poklopac gepeka ide na malo ciscenje,hehe

addo je napisao(la):
Pomoc uvijek dobro dosla! :cool:

;)
 
Član
RE: Boriant Night blue...

extra planovi,vjerujem da ce to sve biti kako treba,sredit ces ti to momacki,samo polako,tek se zagrijavas:icon_smile:
 
RE: Boriant Night blue...

rekao sam da cu EX-golfa nadmasiti za dosta.....ovako nekako sam zamislio,alitesko je kod nas nabavljati uvijek ono sto zelis,tako da ce biti izmjena...
pogledaj sta ja sanjam oko 3.00h.......

http://www.youtube.com/watch?v=4e9BkrfMBHc
 
Član
RE: Boriant Night blue...

nermin suljagic je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ne brinem se ja za tebe,znam da ces odradit sve sto zamislis;)
imas i dobru podrsku,suljagic junior je uz tebe stalno pretpostavljam:icon_smile:

evo od prije par dana kad sam dobio odobrenje od domacoce da ponesem pola auta u dnevni boravak,hehehe
dvije male rucice su mi pomogle i bez njih nebi mogao zavrsiti... :icon_smile:


Sorry na quotanju
Super bora sve pohvale.
Jesul ono Diskusi u akvariju:D
 
RE: Boriant Night blue...

imao sam malo veci akvarium u kome su bili,ali kad sam isao na more prije 2 god. krepala mi oba i posle nisam htio dati 90KM za dva komada pa sam presao na zivorodke(black molly,tetre,kuli,neonke,i jos kamara pretezno "standardnih ribica",oko 13 vrsta zivorodki sad imam neznam tacno)
 
Član
RE: Boriant Night blue...

sto volim ove karavane to je cudo jedno,ovaj sa klipa prava krstarica,ne sumnjam da ces biti daleko od ovoga
 
Član
RE: Boriant Night blue...

nermin suljagic je napisao(la):
rekao sam da cu EX-golfa nadmasiti za dosta.....ovako nekako sam zamislio,alitesko je kod nas nabavljati uvijek ono sto zelis,tako da ce biti izmjena...
pogledaj sta ja sanjam oko 3.00h.......

http://www.youtube.com/watch?v=4e9BkrfMBHc

uh dobro ti sanjas :icon_biggrin::icon_biggrin:. Samo naprijed s radovima. No :icon_exclaim: jel tako
 
Član
RE: Boriant Night blue...

Cime si cistio sjedista??
Posto si vec u toku, koje su najbolje maglenke za Borislava a da nisu one standardne male okrugle?
 
Top