BMW 330xd 270 ks

BMW 330xd 270 ks

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

Motor je dijamant, nema dalje

ako budes trazio felge, javi se, mozemo kakve tomason ili sta odraditi

Pozz
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

allroad je napisao(la):
Mihaljević je napisao(la):
allroad je napisao(la):
prava stvar.. najbolje auto... meni je npr. san e92 335i, bijeli 4 vrata manual mjenjac :D nadam se jednom da cu moc kupit sebi... al ni ovaj ne bi bio los :lol:
vidim ima dosta opreme... prelijep je drug cuvaj ga ;) i vec neko rece jedno od najboljih auta na forumu ;)

e92 je coupe, a e90 limuzina :)

upravu si :D al uglavnom razumijemo se :D





evo muha ti rece moze na 300KS :D al nema potrebe :D

Nemoze bas lahko 300 ...al moze 290 bez problema...samo sto nisam bas siguran za to,jer bi mozda malo vise ugrozio motor ,al opet kad razmislim jak je motor,sam od sebe i mozda i ne bi puno skodilo ipak je to BMW-ov motor ,sta vi mislite....U svakom slucaju ce ici na nekih 260 sigurno..a dalje sam u dilemi....
 
Super Moderator
RE: BMW 330xd 231ks ...

Kemo_T je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Mihaljević je napisao(la):
allroad je napisao(la):
prava stvar.. najbolje auto... meni je npr. san e92 335i, bijeli 4 vrata manual mjenjac :D nadam se jednom da cu moc kupit sebi... al ni ovaj ne bi bio los :lol:
vidim ima dosta opreme... prelijep je drug cuvaj ga ;) i vec neko rece jedno od najboljih auta na forumu ;)

e92 je coupe, a e90 limuzina :)

upravu si :D al uglavnom razumijemo se :D





evo muha ti rece moze na 300KS :D al nema potrebe :D

Nemoze bas lahko 300 ...al moze 290 bez problema...samo sto nisam bas siguran za to,jer bi mozda malo vise ugrozio motor ,al opet kad razmislim jak je motor,sam od sebe i mozda i ne bi puno skodilo ipak je to BMW-ov motor ,sta vi mislite....U svakom slucaju ce ici na nekih 260 sigurno..a dalje sam u dilemi....

ja mislim da ne moras ici ni preko fabrickih 231 jer znam kako ide to cudo :D
al eto 250-260 onako radi zabave samo da lakse gume palis :D
 
BHT Ovisnik
RE: BMW 330xd 231ks ...

ma motor je od sebe dovoljno bjesan i za potegnut,a i ide,ja mu ne bih nista dirao;)
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

Imamo i mi nekih tuningboxes :icon_smile:

evo primjer za ovo auto:

serijska snaga
170 kW
231 konja
500 NM

Prva opcija, cijena 400 maraka


214 kW +26 %
291 konja +26 %
566 NM +13 %

cijena 400 maraka s dostavom bilo gdje u BiH



druga opcija

220 kW +29 %
299 konja +29 %
594 NM +18 %


cijena 650 maraka s dostavom bilo gdje u BiH

MADE IN GERMANY

sve info meni na pp imamo skoro za sva auta
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

Damir_ je napisao(la):
Imamo i mi nekih tuningboxes :icon_smile:

evo primjer za ovo auto:

serijska snaga
170 kW
231 konja
500 NM

Prva opcija, cijena 400 maraka


214 kW +26 %
291 konja +26 %
566 NM +13 %

cijena 400 maraka s dostavom bilo gdje u BiH



druga opcija

220 kW +29 %
299 konja +29 %
594 NM +18 %


cijena 650 maraka s dostavom bilo gdje u BiH

MADE IN GERMANY

sve info meni na pp imamo skoro za sva auta

Dobre performanse nema sta, ko ce ukrotiti 300 ks..... :)
Ja ipak mislim da bi nekih 250-260 dovoljno bilo za sad,bojim se da
bi vise od toga ugrozilo motor,a ako bi se odlucio na takvo sto ,onda negdje ko ce mi dati garanciju na motor ,naravno uz moju doplatu..
To bi uradio a za par sedmica ,cim stignem kuci ,ide 260ks..
A gdje i koji chip to cu jos vidjeti...
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

Imamo i taj chip od oko 260 konja

javi se pa cemo vidjeti sve sta te interesuje

Pozz
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

perfektan auto,dobro da si uzeo X drive,inace bi on morao da prespava cijelu zimu u garazi
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

Astra je napisao(la):
perfektan auto,dobro da si uzeo X drive,inace bi on morao da prespava cijelu zimu u garazi


:cool: Dobar komentar , samo neznam jesi li ikad vozio novije auto sa zadnjom vucom pa da onda mozes reci ovo... Nide veze ovaj tvoj komentar.
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

I meni je smiješno kad ljudi počnu tako komentarisati za auta sa zadnjom vučom,navikli da viđaju kockice i 124ke zaglavljene pa misle to je tako..Nema više toga,sad samo dobre gume i nema brige ni u sred zime,jedino ako si loš vozač onda nećeš daleko dogurati ni po kiši.

P.S. Previše mi je nešto 70ks ili 29% samo čipom ?
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

hehehehe

pa tako stoji u karakteristikama koje je proizvodjac naveo

a svakako je bolja ona prva opcija, ne opterecujes ga opet do kraja, opet su mu ostavili malo "lufta"

sto se tice auta sa zadnjom vucom, bmw i mecka cuda prave s tim, idu ko na sinama ako imas imalo osjecaja i znas voziti

bar sam ja imao taj osjecaj
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

nisam vozio,ali imam 2 komsija sa novom E klasom i takodje bmw 3 ko u tebe,koji ne mogu da sidju sa trotoara kad je snijeg par cenata mizernih ,a i nagledo sam se na cesti kako sveraju.. Nikakav hejt,samo kazem da je meni auto sa zadnjom vucom sranje zimi,samo cestitam sto si razmisljao kad si uzimao..
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

Auta sa zadnjom vucom su sada mnogo drugacija...ali nase zeme nece to jos skontati dok to malo zazivi...
Damire_ poslao sam ti PP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top