BMW 330xd 270 ks

BMW 330xd 270 ks

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: BMW 330xd 231ks ...

extra jarane,extra,viozio sam se u ovakvom jednom,samo benzincu,mogu ti reci da leti:cool:
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

koji si ti sretnik...heh perverzija auto...ti 3.0 dizeli su cudo...
 
BHT Ovisnik
RE: BMW 330xd 231ks ...

prelijep bmw,znam kako taj 3,0d ide,savrsenstvo jos 4x4,da se ukrotit kad je najbjesniji:cool: nek ti je sa srecom
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

Znaš i ti šta valja,jedno od najpoželjnijih auta na mojoj listi..Nek je sa srećom
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

Kemale na crtu kad hoces :lol::lol::lol:, svaka cast jaro moj, nek je sa srecom!!!
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

prava kola nema sta samo pazi se x pogona po krivinama lako ode preko nosa pa nastaje kaos :)
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

duleprof je napisao(la):
;)
Medju boljim kolima na forumu tj. od clanova


Hvala svima ,na komplimentima...Auto je stvarno strava,nikad nisam volio diesela ni BMW al ovo je nesto ne opisivo...bice jos slika uskoro
i pokoji video...pozzz

elab je napisao(la):
Kemale na crtu kad hoces :lol::lol::lol:, svaka cast jaro moj, nek je sa srecom!!!

Hvala jaro...... ne bi se smio usuditi tako lako na crtu heeheh :lol

bmwscaner je napisao(la):
prava kola nema sta samo pazi se x pogona po krivinama lako ode preko nosa pa nastaje kaos :)

Znam ,znam ...al ima za to ESP.....ispravi ga prije nego sto i pobijegne...
 
Legend
RE: BMW 330xd 231ks ...

sve su rekli. iako mi se nikad nije svidjao zadnji kraj ovog modela, al motor, oprema i sve ostalo kod ovog tvog upotpunjuje sve !
cuvaj ga..
 
RE: BMW 330xd 231ks ...

dobar je, ima dosta opreme što se rijetko viđa kod nas..obično su 320d bez xenona, navi i MF volana..
sretno, samo nemoj stavljati m6 felge, već su postale isfurane a i replike su, ima dosta OEM BMW felgi koje su puno ljepše na e90!
 
BHT Ovisnik
RE: BMW 330xd 231ks ...

da stvarno,nemoj M6,previse ih je,od e39,e46,e60,e90,e92 svi ih stavljaju,nađi nesto malo drugacije,jesu lijepe,al je previse ih
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top