BMW 330xd 270 ks

BMW 330xd 270 ks

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: BMW 330xd 231ks ...

CoL3-99 je napisao(la):
da stvarno,nemoj M6,previse ih je,od e39,e46,e60,e90,e92 svi ih stavljaju,nađi nesto malo drugacije,jesu lijepe,al je previse ih

slažem se da su lijepe, ali ih ima previše..
recimo bbs ch su felge za tebe!
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

Mihaljević je napisao(la):
dobar je, ima dosta opreme što se rijetko viđa kod nas..obično su 320d bez xenona, navi i MF volana..
sretno, samo nemoj stavljati m6 felge, već su postale isfurane a i replike su, ima dosta OEM BMW felgi koje su puno ljepše na e90!

druze ovo je 330 a ne 320 ;)
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

Exstra auto nema dalje :cool:, ako nije tajna koliko si ga platio ... i Koji si ti Kemo :icon_smile: posto sam i ja iz Zivinica ...Valja i meni cipovati svog ovako si jaci od mene :lol:... Pozdrav i da se navozas!!
 
RE: BMW 330xd 231ks ...

vladica85 je napisao(la):
Mihaljević je napisao(la):
dobar je, ima dosta opreme što se rijetko viđa kod nas..obično su 320d bez xenona, navi i MF volana..
sretno, samo nemoj stavljati m6 felge, već su postale isfurane a i replike su, ima dosta OEM BMW felgi koje su puno ljepše na e90!

druze ovo je 330 a ne 320 ;)

znam da je ovo 330 samo kažem da su e90 kod nas većinom 320d i bez ikakve opreme ;)
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

bmw 330d je napisao(la):
Exstra auto nema dalje :cool:, ako nije tajna koliko si ga platio ... i Koji si ti Kemo :icon_smile: posto sam i ja iz Zivinica ...Valja i meni cipovati svog ovako si jaci od mene :lol:... Pozdrav i da se navozas!!

Poz druze,ma nije tajna ,izasao me oko 47.000 do registracije....
A i tvoj je extra ,vidjao sam ga par puta blizu saffijana....cini mi se i da si ga prodavao neko vrijeme...
Sto se tice chipa ,samo naprijed znam jednog takvog BMW iz bijeljinje lik
ga je digao sa 204 na 255 ks i to bez problema ,ne znam koji je chip al se mogu raspitati...
Vjerovatno me ne znas...posto sam vec 3 godine odsutan iz zivinica ,dodjem povremeno...ali vidjet ce mo se za 2-3 sedmice...
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

najruznija trojka koja je ikad izbacena....zadnji kraj pogotov...treba ga streljat ko god ga je dizajniro al et...motor je prica za sebe...nek ti je sa srecom...;)
 
RE: BMW 330xd 231ks ...

nodiash je napisao(la):
najruznija trojka koja je ikad izbacena....zadnji kraj pogotov...treba ga streljat ko god ga je dizajniro al et...motor je prica za sebe...nek ti je sa srecom...;)

slažem se da je najružnija serija bmw-a, ali sa zadnjim blackline štopovima, xenon + AE, 18" može proći. :)
a facelift je druga priča, s njim su dobar posao napravili
 
Super Moderator
RE: BMW 330xd 231ks ...

prava stvar.. najbolje auto... meni je npr. san e92 335i, bijeli 4 vrata manual mjenjac :D nadam se jednom da cu moc kupit sebi... al ni ovaj ne bi bio los :lol:
vidim ima dosta opreme... prelijep je drug cuvaj ga ;) i vec neko rece jedno od najboljih auta na forumu ;)
 
RE: BMW 330xd 231ks ...

allroad je napisao(la):
prava stvar.. najbolje auto... meni je npr. san e92 335i, bijeli 4 vrata manual mjenjac :D nadam se jednom da cu moc kupit sebi... al ni ovaj ne bi bio los :lol:
vidim ima dosta opreme... prelijep je drug cuvaj ga ;) i vec neko rece jedno od najboljih auta na forumu ;)

e92 je coupe, a e90 limuzina :)
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

Kemo_T je napisao(la):
bmw 330d je napisao(la):
Exstra auto nema dalje :cool:, ako nije tajna koliko si ga platio ... i Koji si ti Kemo :icon_smile: posto sam i ja iz Zivinica ...Valja i meni cipovati svog ovako si jaci od mene :lol:... Pozdrav i da se navozas!!

Poz druze,ma nije tajna ,izasao me oko 47.000 do registracije....
A i tvoj je extra ,vidjao sam ga par puta blizu saffijana....cini mi se i da si ga prodavao neko vrijeme...
Sto se tice chipa ,samo naprijed znam jednog takvog BMW iz bijeljinje lik
ga je digao sa 204 na 255 ks i to bez problema ,ne znam koji je chip al se mogu raspitati...
Vjerovatno me ne znas...posto sam vec 3 godine odsutan iz zivinica ,dodjem povremeno...ali vidjet ce mo se za 2-3 sedmice...

Dobra cjene za takvo auto , a taj blizu Safijana sto stoji nije moj to je od Kemeta sto radi u MUP-Zivinice, ali slicni su... A vjerovatno te znam a vidjecu auto u gradu pa valjda se upoznamo..
a sto se tice cipa vidjecemo , a i ovako ide ko lud mogu samo zamisliti kako taj tvoj ide...
Pozdrav,
 
Početnik
RE: BMW 330xd 231ks ...

dobar autek ;)

ako ti treba nesto M paket , gewinde ili slicno :) znas sta dalje


BTW sa remapom i malo filter/izduv ide on na 300PS :)
 
Super Moderator
RE: BMW 330xd 231ks ...

Mihaljević je napisao(la):
allroad je napisao(la):
prava stvar.. najbolje auto... meni je npr. san e92 335i, bijeli 4 vrata manual mjenjac :D nadam se jednom da cu moc kupit sebi... al ni ovaj ne bi bio los :lol:
vidim ima dosta opreme... prelijep je drug cuvaj ga ;) i vec neko rece jedno od najboljih auta na forumu ;)

e92 je coupe, a e90 limuzina :)

upravu si :D al uglavnom razumijemo se :D

evo muha ti rece moze na 300KS :D al nema potrebe :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top