BMW 330xd 270 ks

BMW 330xd 270 ks

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

upravo sam gledao na oglasu prodaju se oko 2000kuna i super su ja bi ovo stavio .,definitivno ljepse od tvojih sada.

111xao.png


2222.png
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

Samo te prve za zatamljenim zmikama , ima da legnu super. Kakvi su planovi sto se cipa tice , jesi se odlucio za taj korak :icon_biggrin:.
 
Super Moderator
RE: BMW 330xd 231ks ...

kad vec uzimas prve i jesu najbolje samo zato sto lice na originalne :D
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

bmw 330d je napisao(la):
Samo te prve za zatamljenim zmikama , ima da legnu super. Kakvi su planovi sto se cipa tice , jesi se odlucio za taj korak :icon_biggrin:.

Upravo sam prve i narucio (Zahvaljujuci Damiru) ,i ja mislim da ce najbolje da legnu.....Sto se tice Chipa...Probat cu sa Tuning Boxom..290 ks.....Ako bude previse ..Onda neki dobar chip na 260 ks..
Jesi ti sta razmisljao za svog....

Pozz
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

nodiash je napisao(la):
Tuning Box da daje 59ks:icon_question::icon_question:

:icon_rolleyes: Tako Damir rece ... Imas na 3 ili 4 strani pa pogledaj..
Narucio sam ,mada mislim da je previse snage ..al probat ce mo ..
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

Ma to neces nikad dobit samo sa tim boxom....opet se ljudi razbacuju konjima ko carapama:D
da bi dobio tih 59konja treba ti i izduv kompletan i filter i remap svega toga....sto je muchos pezos :)..chipujes ga...dobijes 37ks i to je medovina...

www.smchiptuning.com
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

nodiash je napisao(la):
Ma to neces nikad dobit samo sa tim boxom....opet se ljudi razbacuju konjima ko carapama:D
da bi dobio tih 59konja treba ti i izduv kompletan i filter i remap svega toga....sto je muchos pezos :)..chipujes ga...dobijes 37ks i to je medovina...

www.smchiptuning.com

...Uradit ce mo nesto ... Mislim da i vise od 35-40 konja i ne treba..
Auto samo od naprosto leti ..Da mi je spustit ubrzanje na 6 sec i odlican...a mislim
da se to moze sa 35-40 konja s obzirom da mi sad treba oko 6.5 ...
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

ja mislim da ti vise od 231 ne treba nikako al et:icon_biggrin:
uvijek daje cojku vise neg sto ima..takvi smo kakvi smo...znas kako kazu...siroku shupku k.... je mjera:D a mozes ti njega lagano spustit na 6sec...to nije upitno;)
 
BHT Ovisnik
RE: BMW 330xd 231ks ...

mozda bolje uloziti malo na izgled,ima on sasvim dovoljno KS sam od sebe,ide strašno;)
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

Kemo_T je napisao(la):
bmw 330d je napisao(la):
Samo te prve za zatamljenim zmikama , ima da legnu super. Kakvi su planovi sto se cipa tice , jesi se odlucio za taj korak :icon_biggrin:.

Upravo sam prve i narucio (Zahvaljujuci Damiru) ,i ja mislim da ce najbolje da legnu.....Sto se tice Chipa...Probat cu sa Tuning Boxom..290 ks.....Ako bude previse ..Onda neki dobar chip na 260 ks..
Jesi ti sta razmisljao za svog....

Pozz

Ma nemoze ono biti previsse snage :lol:, ali imas ti sasvim dovoljno i ovako , a i ja sam kontao kod svog ali kako kod bulexa turbina ode na golfu poslije chipanja nesto me strah :icon_question:

Sad trenutno vise na izgledu radim pa bice slike uskoro.

pozz i tebi.
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

istina je da se belay desi, jbg bad luck, ali ne mora da znaci da ce u svakog ko chipuje turbina da vrisne, ja npr planiram chipovati ali ici cu na onu optimum opciju, ako je auto za svaki dan onda ne treba izvlaciti maksimum iz njega...
 
Član
RE: BMW 330xd 231ks ...

Vidim da se ne zna sta je tuningbox

to je jednostavno chip za odredjeno auto odredjenog proizvodjaca koji je stavljen u odredjenu kutiju (box jeli) sa kablovima kako bi se mogao spojiti na auto u stily plug&play, kako bi to mogao (skoro) svako sebi spojiti u auto.

Znaci to je chip, kao i svi ostali chipovi, u ovom slucaju njemackog proizvodjaca, proizvedeno u Njemackoj i prodavano u Njemackoj, nije to kinesko ni tursko niti iz nekih slj drzava gdje se moze napisati sta ko hoce

Ovo ja uzimam direktno od proizvodjaca sa propratnom papirologijom, akoBogda dok se rijese neke sitnice, bice ljudi koji ce ga uzeti

samo bih podvukao da sve sto ja kazem i napiem da je to sve potkovano pismenim dokazima, i ako je neko musterija rado cemo sve u detalje razraditi i pokazati, a ko nije musterija nek se malo raspituje pa nek vidi da ja ne lazem, ni u ovom ni u ostalim slucajevima

Lijep pozdrav,

Damir

nodiash je napisao(la):
Tuning Box da daje 59ks:icon_question::icon_question:

to se gleda procentualno, covjek ima serijski 230 i nesto konja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top