Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Davor_ je napisao(la):
Cek jel to passat zamjenjen audijem ili samo prinova??
U svakom slucaju glamur pravi jos kad je ovako "u opremi" eee uzivanju nikada kraja....
A jel istina sto kazu da su uzasno losi s prostorom nazad?

nije moja tema, al posto je i kod mene aVdija... jest tijesno, pogotovo ako se prednja sjedista dosta pomaknu nazad, osobe preko 185cm imaju onda problem sjedit nazad:lol:
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Stvarno je za 10..ja mu nista nebi dirao samo sto kazes eto felge ofarbati ..stvarno je Audi vrh..predobar izbor..samo sto bi mu ja uradio jeste to zatamnio zadnja bocna stakla i od gepeka bocna..nekako mi tako karavani puno bolje izgledaju...Sretno drug UZIVAJ

Eh ovako bi, samo sto nebi zadnju sajbu,a i mozes kako zelis


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Vrh je, nek te lepo sluzi, kao nov je! Imas quattro pogon, 180ks sta ces vise :);)
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Prvo hvala jos jednom svima,sada da odg
@Davor:pasat prodan u cetvrtak a avdija je dosla u petak.
@akka drug vjeruj i ja volim zatamljeno ali zao mi da krijem ovu unutrasnjost jer bez greske je,em opremljena em sto je ocuvana kao da je bukvalno nova :cool:
@dellas hvala drug puno nadam se da hoce :cool:



Evo meni jedna lijepa slicica:


Uploaded with ImageShack.us

A razmisljao sam danas da uradim kao i na passatu samo sto bi ovo bilo oem,tj da odradim zadnji kraj kao u S4 ;tj da napravim izvode ispuha i da kupim onaj zadnji lip pa da to fino slozim.Sta mislite aa???????? :icon_question:

Ovako nekako sam mislio:


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

U pravu si vala..unutrasnjost je stvarno nema dalje...jako mi se svidza...Meni to izgleda jako finoo..vidio sam prije par dana jednog sa takim auspuhom i pravoo dobro izgledaa..Nekako mi izgleda vise mocnije .
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

fini planovi druze ali ja nebi ovo nista dirao,,,samo stedio pare za gorivo i cijepo asfalt:123:;)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

nije to samo lip, to je komplet zadnji branik. pogledaj svoj i ovaj na slici, morao bi komplet mjenjat, ali je odlicna ideja i ako mozes nabavit ovakav, odma to uradi;)
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

TuLe je napisao(la):
nije to samo lip, to je komplet zadnji branik. pogledaj svoj i ovaj na slici, morao bi komplet mjenjat, ali je odlicna ideja i ako mozes nabavit ovakav, odma to uradi;)

I ja sam to sad primjetio.Hmmm branik citav za nabavit bi ovdje bila lutrija,morao bih nesto imrpovizirati,no vidjecemo za ovo dan dva kako cemo i sta cemo. ;)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Dobar Avdija:cool: Inače moj omiljeni motor,ali eto ne dade mi se da nadjem sebi jednog takvog,pa sam morao benzinjaru ganjati...

Ono S4 ti je naknadno stavljeno koliko vidim? Ako skines ostale oznake a ostavis samo nju na onom mjestu,bice ti malo poružno.

Ja sam kod sebe sve oznake skinuo,samo ko malo bolje zna moze po izvodima auspuha da vidi da je auto malo jače...ostalo klasika...i onda se ovako zalete,ko da bi se ganjali:123::lol:...
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Lexillium je napisao(la):
Dobar Avdija:cool: Inače moj omiljeni motor,ali eto ne dade mi se da nadjem sebi jednog takvog,pa sam morao benzinjaru ganjati...

Ono S4 ti je naknadno stavljeno koliko vidim? Ako skines ostale oznake a ostavis samo nju na onom mjestu,bice ti malo poružno.

Ja sam kod sebe sve oznake skinuo,samo ko malo bolje zna moze po izvodima auspuha da vidi da je auto malo jače...ostalo klasika...i onda se ovako zalete,ko da bi se ganjali:123::lol:...
Hvala kolega,a ja u sve poskidati samo cu br 4 ostaviti a umjuesto A slova cu staviti ono crveno S.nadam se da razumijes
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

odlican izvor, nisi mogao bolje sigurno, audi je vrh klase...sto se tice snage auto iz pocetka upoznaj, ne tjeraj do kraja, nego doziraj te konje pomalo, dok ga ne upoznas :)
vozio sam taj auto, tiptronik ,i lijepi za sjediste u svakoj brzini...istina hoce debelo da potrosi i nije jeftin za odrzavati ali nisi ga uzeo zato sto nemas za to, good luck ;)
 
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Evo da se i ja pridružim čestitkama. Nisam neki ljubitelj karavana ali Audiju najbolje pristaje ovaj koncept. A pod haubom medvjed. Odlično. ;)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

eto sad si i ti koliko toliko low, mislim da nije ne treba, sasvim je dovoljno ovo, ja sam ti vec onaj dan rekao, mani se cuniranja, skidanja nekih stvarcica bez potrebe, radi nesto drugo, cuniraj zutom peticu, ovo nemoj dirat
odrzavaj ovako kako jeste,cuvaj se zivice i tako to:D, ostalo ce bit dobro:cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top