Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

branicas :D :lol: Sve sam ti danas rekao ;) ;)
 
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

neka je sa srecom druze dobar avdi pravo,da ga se navozas bez frke ;)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Limuzina a uz to i prava zvijer na cesti..neka je sa srećom drug i svaka čast na izboru auta...sve najbolje...pozzzz:cool:
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Hvala svima ljudi.Juce se malo voziko i potrosnja mu je super kada se pazi.Sad odo da ga registrujem. ;)

Lija je napisao(la):
branicas :D :lol: Sve sam ti danas rekao ;) ;)

:icon_eek::lol: :cool::cool::cool::cool:

Care,,ma znam drug. ;)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

I koliko trosi "kada se pazi"????
i srry nisam stigao neki dan frka trka panika... cucemo se cesto ja prolazim tamo ;)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

cestitam na autu, puno srece i polako, ima vremena za konje
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Davor_ je napisao(la):
I koliko trosi "kada se pazi"????
i srry nisam stigao neki dan frka trka panika... cucemo se cesto ja prolazim tamo ;)

Kad se pazi i salta do 2000rpm trosi nekih 9 litara po gradu,al tesko pazit kad trazi :D

Ma nish ja sma cekao poziv al reko vidim proslo 13h reko nish nece on ni doc.Ma bice vremena ;)

Astra je napisao(la):
cestitam na autu, puno srece i polako, ima vremena za konje

Hvala drug puno :icon_smile:
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Danas registrovano auto hvala Bogu.Laksi sam za ravno 700km.Nazalost radi ovakvih stvari da mi je da je 1.9 tdi ali Boze moj.

Ugl evo malo slikica i skinute oznake ali nazalost nasilnim pute.Oznake su skinule osobe nezz kako da ih opisem.Tj otkinute kljucem i ostecena mi je boja,ljubomora,inat ili sta vec.Jedva sam koliko toliko sredio boju da se nevide parnice.Fkt nezz kakva osoba to moze uraditi ali najgore je da su oznake bacene odma kraj auta znaci nisu mu trebale vec samo radi pakosti.:icon_mad: Fujj

Evo slike




 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/registrovan i nema oznakaaaa

znao sam da ti registracija ne moze biti 550km kako si rekao onaj dan:icon_biggrin:
et vidis kako hoce stetu da naprave, kad su meni gume izbusili svi ste govorili da sam se zamjerio nekome, pa je to uradio, eto vidis sad da ne mora biti tako, jednostavno ima konja koliko ti Bog hoce
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/registrovan i nema oznakaaaa

ArminM je napisao(la):
znao sam da ti registracija ne moze biti 550km kako si rekao onaj dan:icon_biggrin:
et vidis kako hoce stetu da naprave, kad su meni gume izbusili svi ste govorili da sam se zamjerio nekome, pa je to uradio, eto vidis sad da ne mora biti tako, jednostavno ima konja koliko ti Bog hoce

Ja sam se malo zbunio a samo osiguranje tj polica i jeste nekih 520km ali bez ostalih dazbina,pored police ravno jos 10 uplatnica kojekakvih za ovo za ono i sl.Ma deru narod ba :D
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/registrovan i nema oznakaaaa

Ma te ljubomorne duše će uvijek to raditi, ali staće se i njima u kraj mamicu im njihovu, niko im nije kriv što ni oni nemogu to sebi priuštiti
:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
BHT Ovisnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/registrovan i nema oznakaaaa

jbt pa meni izasla 700km registracija,a 1.8 benzinac,triglav osiguranje:icon_eek: prva registracija,al koliko vidim i u tebe je prva ?

a najgore je prvih dana kad ga tek uzmes,ja drugi dan nakon sto sam doveo auto,odem s curom na pice,vratim se kuci kad me netko i prednjim i zadnjim vratima udario:icon_mad:

auto je prelijepo,samo ga cuvaj,najvise od ljubomornih poznanika;)
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/registrovan i nema oznakaaaa

Hvala drug.Ma cuvam al jbg kad je to spremno uc u avliju da napakosti.Ugl rijesio sam koliko toliko sutra cu jos malo probat.Ma gamad teza.Samo se bojim da me motor nekrene zezat jer svi kazu da su na losem glasu.Ali probacemo se izborit sa svime i pazit ga.:cool:
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/registrovan i nema oznakaaaa

samo nazad nalja
http://exoshop.com/files/products/0/0/5/8/9/0/9/dgk-i-love-haters-2-1.jpg
Ja sam je odmah uradio nakon prvog iznenadjenja na autu
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/registrovan i nema oznakaaaa

pa nmg da vjerujem da neko i to radi,stvarno ima debila kolko hoces :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top