Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Brz si jbt :cool:, nisi puno ni platio, s obzirom da se cijene znaju kretati i vise za ta auta... Sta da kazem, znas i sam da ces odrzavati i ulagati, nek je sa srecom i da ne bude vanrednih kvarova, samo lagano ;), i bolje slike poslije daj :cool:
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

da sam znao da ce zastekati sa slikama ja bih to obavio danas kad sam bio

jedva se rijesi covjeka, hoce da vadim smd iz fara, da on ubaci sebi:D
kupit cemo ti na naselje 100 smd dioda
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

technoGeek je napisao(la):
Brz si jbt :cool:, nisi puno ni platio, s obzirom da se cijene znaju kretati i vise za ta auta... Sta da kazem, znas i sam da ces odrzavati i ulagati, nek je sa srecom i da ne bude vanrednih kvarova, samo lagano ;), i bolje slike poslije daj :cool:

Hvala kolega.Ma spreman sam na kvalitetno odrzavanje ali samo se nadam da ce me sluziti bez problema jer ipak ako nesto ode za ovo auto i motor to i nije jeftino kao za passata i sl.Sutra cemo slikati i postaviti dobre slike

ArminM je napisao(la):
da sam znao da ce zastekati sa slikama ja bih to obavio danas kad sam bio

jedva se rijesi covjeka, hoce da vadim smd iz fara, da on ubaci sebi:D
kupit cemo ti na naselje 100 smd dioda

Da si osto min duze osto bi ti bez njih :D
Ma vidjecu sutra da angazujem nekog sa boljim foticem jer u mene mobitel slab a nece mi nesh kamera od jarana da prenese slike na komp.Ugl valjda sutra nadjem nekog.I da jel iko zna moram li uzimati can bus npr xenone i smd i sl.
 
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

auto ej stvarno :cool: :cool: samo cuvaj pazi i vozikaj se sta te briga puno predjenih kilometara sto manje kvarova i samo naprijed ;)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

ja mislim da ti treba can bus za to auto, ma izvadi jednu poziciju pa vidi hocel prijavljivat greske, najisplatnije ti je:icon_biggrin:
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

@S65 hvala drug

@armin vidis moglo bi se i tako,izvadit i upalit pa vidjet hocel je prijacit :icon_biggrin:
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

odlican druze, cestitam ;) jesi li ti bio neki dan u banovicima s passatom?
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

boss_C200 je napisao(la):
odlican druze, cestitam ;) jesi li ti bio neki dan u banovicima s passatom?

Hvala drug,a nisam bio u banovicima trako da mozda si pomjeso ;)

I da po pitanju can bisa jeste mora mi sve bit can bus. ;)

Bilo se malo u servisu,disk plocice,i diskovi prednji/zadnji promijenjeni,ulje i filteri a ima negdje slika zadnje jedne plocice stare :icon_eek:

Skoro pa je i nema :D






Sto se tice remenja ono je sto kazu novo tako da to necu raditi. ;)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Prijatelju sa srecom i puno sretno predzenih kilometara bez kvarova ;)
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

strujaze je napisao(la):
Prijatelju sa srecom i puno sretno predzenih kilometara bez kvarova ;)

Hvala ti drug puno
;)


Danas je se malo prao i cistio tako da evo ovjekovjcio sam to sa par slika.Prvo pranje avdije.















Et ga do sutra gdsje cu ovo sve ponoviti ali samo sto nakon vanjskog jos i poliranje lijeze.Danas sam radio unutrasnjost deterdzentom i masinom za dubinsko a svana normalno.Sutra sve oipet samo cu jos ispolirat i nadam se da ce biti ok :D
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Prelijep audi, oprema odlicna, ne diraj nista, i felge mu stoje odlicno..samo uzivaj, da te dugo sluzi bez problema ;)
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Oggy je napisao(la):
Prelijep audi, oprema odlicna, ne diraj nista, i felge mu stoje odlicno..samo uzivaj, da te dugo sluzi bez problema ;)

Hvala kolega,od dijelova smao cu jos navi plus ubacit onu veliku posto je u mene mala navigacija,ofarbat fele u fabricku boju posto imaju par ogrebotina i to je to.Samo odrzavat i vozikanje.Hvala puno ;)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Cek jel to passat zamjenjen audijem ili samo prinova??
U svakom slucaju glamur pravi jos kad je ovako "u opremi" eee uzivanju nikada kraja....
A jel istina sto kazu da su uzasno losi s prostorom nazad?
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Unutrasnjost ko nova:icon_eek: Cestitam druze,svaka cast,odlican audi,takodje se i meni najvise svidja ova serija a pogotovo karavan,puno srece i da se navozas:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top