Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Svaka čast, neka je sa srecom auto je bombona ;)
Nego jesi li dobio sve prikljucke uz ovo plug, brnaču i sl...:icon_smile: mislim toliki kw plus quatro vjerovatno je i to u opremi :icon_biggrin:
Prelijep, da te dobro sluzi prevali miliona koliko ima krugova na amblemu :icon_smile:;)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

"necu nista iz vag-a ; necu karavana" :D ko bi rekao da si ovo ti napisao prije samo jedan dan :lol:

al auto je mrak, nisi pogrijesio ni malo, mada uz ovo gore ja sam iznenadjen pravo
da se navozas i nauzivas, i bolje promijenis ;)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Nek' je sa srecom druze, da te dugo sluzi bez problema i da se dobro navozas ;)
 

LSD

Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

namiriio si se na auto....poslije ovoga neces pozeljeti sedana nikad vise...a kamoli cupea....

ako kazes da si neiskusan za volanom onda neces puno osjetiti vozne karakteeristike i mogucnosti ovog auta u odnosu na druge...al neka ti kolege kazu koji su imali mogicnosti voziti.
al opet ti pamet u glavu i polako;););););)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Sretno, za te pare mislim da nisi mogao uzeti bolji automobil :cool:
 
Legend
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

druze neka audi bude sa srecom,da puno puno predje bez grecke .......ta linija mi je bas naj naj , motor ....uh nejacak :D
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Welcome to the club ;) Jurilica je extra neka ti je sretno na cesti, o kakvom autu je riječ sam skužiš nakon nekog vremena :)
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Gospodo moja,prijatno ste me iznenadili cestitkama i lijepim zeljama.Od SRCA vam hvala.Danas od kupnje sam napravio tacno 308 kilometara i moji prvi utisci su da ovaj auto trazi hrabrog i iskusnog vozaca,ali naviknucemo se aBd.Auto je luksuz teski evo sad cu ubaciti neke slike brzinske pa pogledajte i vjerujte da nisam nikad bio zadovoljniji i ispunjeniji nego sad.Auto nenormalno vuce ali i trosi.Za ovih kilometara najnize sto sam uspio je 7.8 litara.Ali vjerujte da me potrosnja nimalo neinteresuje po pitanju ovog auta jer totalno je zanemariva u odnosu na uzitak koji pruza,udobnost,vozne osobine,snagu i luxuz.Sto se mene tice ja sam se na duze vrijeme obezbjedio sa autom,samo redovno cu mu pucat odrzavanje i servise i naravno pridrzavat se upustava i aBd trebao bi me sluziti vjerno i dobro.

Evo nesto sitno slika od danas nabrzinu:





Sto se tice nekog ozbiljnijeg sredjivanja to se nece dogoditi,jer cu ganjati smao neke mocne fele 18 ili 19 i neke OEM plus dodatke i to je to jer nezelim nakindjuriti auto.Sve ce da dodje na svoje mjesto ali moram pricekati neko vrijeme da se "oporavim" od ovog finansijskog udara,tako da vjerujte nije lahko ali to znate i sami.Prvo u planu su mi osteceni/izlizani prekidaci od svjetala i od suvozacevog podizaca,pa onda ganjam onu veliku navigaciju posto je u mene mala.Ugl sutra ide na jedno super extra kvalitetno poliranje by me pa onda samo preletim unutrasnjost i ocistim jer sjedista i tapacirunzi,nebo i slicne stvari su bukvalno kao nove :icon_eek:,ali nije na odmet odraditi malo.Pa ako stignem oticu i na zamjenu ulja i sredit kocnice radi sebe i svoje sigurnosti.Ugl bicete o svemu obavjesteni



Nece nesto slike,tj nece da mi prepozna aparat,no ajde sutra slikam nove pa postavim.Jos jednom hvala vam svima od srca ;)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

uh masinka do jaja pre predobar je puno srece i da bude samo sipaj i vozi abd.
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

menso je napisao(la):
uh masinka do jaja pre predobar je puno srece i da bude samo sipaj i vozi abd.

Hvala ;) Nadam se drug da ce tako biti,valjda me sreca posluzi a i ja cu mu pruziti max njegu. :cool:
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

odlican je,nek bude sretan i sa puno predjenih kilometara ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top