Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/registrovan i nema oznakaaaa

Prvo da cestitam na autu, pravo kucno auto, posto citam da imas zarucnicu!:D


Davor_ je napisao(la):
samo nazad nalja
http://exoshop.com/files/products/0/0/5/8/9/0/9/dgk-i-love-haters-2-1.jpg
Ja sam je odmah uradio nakon prvog iznenadjenja na autu

kad sam vidjeo nalju u tvojoj garazi, odmah sam se sjetio kako je meni auto izgrebano od strane ljubomornih pascadi.:icon_mad: morace jedna i kod mene leci. :icon_biggrin:
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/registrovan i nema oznakaaaa

Cestitke na novom autu i da te dobro sluzi.

Samo redovno odrzavanje i ne sikiraj se za taj motor. Tako je i meni bilo kad sam kupovao a evo vec ima preko 50 000km predjenih kod mene i prezadovoljan sam.

Verziji od 180KS je jedino ostala problematicna bosch pumpa ( tako da na oko 200 000 km predjenih ocekuj reparaciju, crkne joj elektronika ), neko kaze da se sipanjem boljeg goriva moze produziti taj "rok" ali nesto ne vjerujem, mada je meni isto tako otkazala na 196xxx km i to bas kada je rezervoar bio skroz prazan i na nekoj usputnoj maloj pumpi nasuto sumnjivo gorivo.
Duze verglanje prilikom paljenja je prvi simptom.

Dalje,
pripazi malo na zamajac i lamelu, znam da je malo jace auto i da ga sad sigurno ispucavas svako malo :) jos pogon na sve 4 pa on lijepi na startu a ne proklizuje
medjutim to ubija plivajuci zamajac i onda pocne da treska na leru.
Redovno ga servisiraj i uvjek sipaj dobro ulje i nemas brige ( nikako se nisam mogao nacuditi da ne potrosi kap ulja izmedju intervala )

Sve u svemu, auto je odlicno, fino ide, udobno, stabilno, sa cipom ide na 215-230KS ako ti ovo nije dosta...
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/registrovan i nema oznakaaaa

miki321oc je napisao(la):
Cestitke na novom autu i da te dobro sluzi.

Samo redovno odrzavanje i ne sikiraj se za taj motor. Tako je i meni bilo kad sam kupovao a evo vec ima preko 50 000km predjenih kod mene i prezadovoljan sam.

Verziji od 180KS je jedino ostala problematicna bosch pumpa ( tako da na oko 200 000 km predjenih ocekuj reparaciju, crkne joj elektronika ), neko kaze da se sipanjem boljeg goriva moze produziti taj "rok" ali nesto ne vjerujem, mada je meni isto tako otkazala na 196xxx km i to bas kada je rezervoar bio skroz prazan i na nekoj usputnoj maloj pumpi nasuto sumnjivo gorivo.
Duze verglanje prilikom paljenja je prvi simptom.

Dalje,
pripazi malo na zamajac i lamelu, znam da je malo jace auto i da ga sad sigurno ispucavas svako malo :) jos pogon na sve 4 pa on lijepi na startu a ne proklizuje
medjutim to ubija plivajuci zamajac i onda pocne da treska na leru.
Redovno ga servisiraj i uvjek sipaj dobro ulje i nemas brige ( nikako se nisam mogao nacuditi da ne potrosi kap ulja izmedju intervala )

Sve u svemu, auto je odlicno, fino ide, udobno, stabilno, sa cipom ide na 215-230KS ako ti ovo nije dosta...

Hvala kolčega puno.Presao je 210 hiljada a pupa je vec reparirana u vlasnika prije mene ztasto posjedujem dokumentaciju i vidi se na pumpi tako da sam miran,svi servisi odradjeni i po tom pitanju sam miran zato sljedecih 70-80 hiljad ami preostaje samo uzitak i tocenje goriva i zamjena ulja i filtera i to je to.Hvala ti puno na savjetu i poslusat cu te.Ako ima jos nekih caka bio bih zahvalan da mi poslajes pm ili napises ovdje. :cool:
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/registrovan i nema oznakaaaa

Dans vidio auto,milina za ppogledati boja koze, unutrasnjost, em je cist ma milina ;)
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/registrovan i nema oznakaaaa

Davor_ je napisao(la):
Dans vidio auto,milina za ppogledati boja koze, unutrasnjost, em je cist ma milina ;)

Hvala kolega puno,takodje da naglasim da ocuvaniju unutrasnjost u polovnom vozilu od tvoje nisam vidio a pored toga veca si "pica" od men u tome.Bilo je lijepo nadam se da cemo ponoviti ubrzo ;)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/registrovan i nema oznakaaaa

jbte gdje zivimo nista me vise ne moze iznenaditi , zar mu ako nista nije bilo mrsko iako ocito nema pametnija posla :icon_eek:

ma samo naprijed, ne mogu takvi nastetiti tebi, samo sebe cine jos nesretnijim....
odlican audi jos jednom :)
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/registrovan i nema oznakaaaa

Davor_ je napisao(la):
Vidimo se ubrzo ;)

Nadam se drug :cool:

AnDel je napisao(la):
jbte gdje zivimo nista me vise ne moze iznenaditi , zar mu ako nista nije bilo mrsko iako ocito nema pametnija posla :icon_eek:

ma samo naprijed, ne mogu takvi nastetiti tebi, samo sebe cine jos nesretnijim....
odlican audi jos jednom :)

Ma valjda ce i takvi doc pameti
Hvala drug ;)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/registrovan i nema oznakaaaa

Ooooo pa tek sad primijeti novu vozilicu....Nek je sa srecom druze i da se navozas ;)
Stvarno je prelijep, posebno mi se svidja ova unutrasnjost;)
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/registrovan i nema oznakaaaa

melvin je napisao(la):
Ooooo pa tek sad primijeti novu vozilicu....Nek je sa srecom druze i da se navozas ;)
Stvarno je prelijep, posebno mi se svidja ova unutrasnjost;)

Hvala druze puno :icon_smile:
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/registrovan i nema oznakaaaa

Lijep audi nemam rijeci ako je 2.5 .... pogrijesio si
1. rade kao traktori
2. kad nesto ode onda sve redom krene
3. ako se to nedo bog desi nemoze proci ispod 2500 Km
4. znam par ljudi koji imaju audia 2.5 i kaju se zato su novije tipe pravili 2.7 modele

Uglavnom svako ima svoje Cestitam ti Brate da se navozas abd bez ikakvih problema.....
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/registrovan i nema oznakaaaa

stari mi ima a6 2.5 180konja 2002god.auto je zvjer udobnost,luksuz,motor sve top
nemoj se sikirat za motor nije bas tako kako se prica,samo radi auto kod provjerenih servisera i nebi trebalo biti problema..sretno
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/registrovan i nema oznakaaaa

MuMa je napisao(la):
Lijep audi nemam rijeci ako je 2.5 .... pogrijesio si
1. rade kao traktori
2. kad nesto ode onda sve redom krene
3. ako se to nedo bog desi nemoze proci ispod 2500 Km
4. znam par ljudi koji imaju audia 2.5 i kaju se zato su novije tipe pravili 2.7 modele

Uglavnom svako ima svoje Cestitam ti Brate da se navozas abd bez ikakvih problema.....

1. hvala na lijepim zeljama :icon_biggrin:
2.zamolio bih te da se vise nejavljas i mene nekontaktiras posto sam poslovo stobom i preporucio bih ostalima ko god to zeli da neposluje jer si me prevario i radi toga sma mogao glavu izgubiti tj malo mi je i falilo:icon_mad:.
Briga me sta drugi misle ja znam svoje :icon_smile:

tictac je napisao(la):
stari mi ima a6 2.5 180konja 2002god.auto je zvjer udobnost,luksuz,motor sve top
nemoj se sikirat za motor nije bas tako kako se prica,samo radi auto kod provjerenih servisera i nebi trebalo biti problema..sretno

Hvala drug,ja koliko znam i koliko su me uputili da je vecina problema eliminasana na ovom motoru od 180 ks i da je to bio problem na starijim verzijama od 150,163 ...
No sve ijdean motor ce otici ako se neodrzaje.Naravno auto mi radi jedan servis u koji vjeruje i to je to ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/registrovan i nema oznakaaaa

prijateljica mi ima allroada s ovim motorom,kupila ga novog 2001-2,nikada nikakvih problema osim redovnih servisa,samo kaze srče goriva previse
samo odrzavaj redovno i cuvaj:cool:
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line/registrovan i nema oznakaaaa

CoL3 je napisao(la):
prijateljica mi ima allroada s ovim motorom,kupila ga novog 2001-2,nikada nikakvih problema osim redovnih servisa,samo kaze srče goriva previse
samo odrzavaj redovno i cuvaj:cool:
Vjeruj i meni je najveca boljka potrosnja popi sve zivo,ali zato kada stisnes gas sve se zaboravi ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top