Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
@ Limpi, i u mene je 1.4 za sada, a trazim financije da izbacimo to ;), fabija je 2002-o godiste

@ Pike, slazem se da su predebele, a moze 205 40, 215 je presiroka i cudno bi izgledala na 7J, ovako sa 205 mi je zid gume fino poravnan sa felgom ;) na proljece cu uzimati 205 40, sad ove nema smisle mjenjat, kad imam zimske ;)
 
Član
215 presiroko??? ta rijec presiroko shta ona znaci i zasta se koristi meni nije jasna... da rade 225 40 reko bit i njih baci al ne rade nish sire od 215 na 40...
 
BHT Ovisnik
evo jedna friska fabije ako se tibor ne ljuti:cool:

dscn0059resized.png
 
Član
Guma mi je sad na par milimetar aod gewindi, da stavim i milimetar sire, moram uzeti distance, ako ih uzmem moram duze sarafe...ajd ti meni sad nadji duze imbus sarafe, sirina glave 20mm, sirina trupa 17mm, sa odgovarajucim korakom...i ove nisam nigdje mogao naci, nego trazio u Italiji....lako je reci brate, ali vuce niz drugih problema za koje nemam para sada... ;)
 
Član
a pa j*em ti bhtuning i garazu kad ne mogu postove vidit nikako...kako me iritira ovooooo :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Limpi je napisao(la):
Ekstra babia stvarno ;), mogu mislit koliko si ulozio u nju, btw koje je godiste?
Jedino taj motor, jesi kontao nesto kemijati tu...
Meni nesto zao ulagati u svoju, jbg 2000.god., razdrndana, da je barem neki 1.9 dizlo, ovaj 1.4 moze on povuci, ali potrosi sve zivo tada.

:lol::lol:
 
Član
Plastike su vec kod mene, nego cekam maglenke...dosle pogreskom od Fabije facelift, a ne od RS-a, pa cu to dovrsiti do polovine prvog mjeseca ;)
 
Top