Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
IMAM svoj gepekt nazad !!! jeeeeeeeej...

Malo sam se zadao ovaj tjedan pa sam izbacio onaj kurslus od obicne kutije za bass, pa malo uredio neuredni gepekt...

...u procesu kontanja i sarafanja...



...i ovdje SKORO pa gotov gepekt...



Jos trebam rijesiti neke sitnice poput nekog crnog plasticnog obruba oko plexia i oko ventilatora...

Ah da...i ne pitajte me zasto je natpis na plexi naopako napisan, mali zaj* uslijed napada zivaca hehe..

I jedna slicka u drustvu svojih sestrica...

 
Član
vidio je prije jedno dva mjeseca na smrčenjacima u mostaru...kod rodjaka bio kad prodje fabiana...fina pravo,nema sta...evo dokaza da i skoda moze fino izgledat :D
 
poznavajuć tebe i tvoj rad i pedantnost očekivao sam da će gepek biti dosta agesivniji i bolji i ovo je extra al mislim da je moglo bolje u svakom slučaju je extra ispalo i da malo pitanje jel neka grepka u prračunu ili šta bass dira u ovu cjev od bass reflexa jell se moglo to ikako razdaljit da nije blizu
 
Član
dadao_style je napisao(la):
poznavajuć tebe i tvoj rad i pedantnost očekivao sam da će gepek biti dosta agesivniji i bolji i ovo je extra al mislim da je moglo bolje u svakom slučaju je extra ispalo i da malo pitanje jel neka grepka u prračunu ili šta bass dira u ovu cjev od bass reflexa jell se moglo to ikako razdaljit da nije blizu

Ne znam kume pod sta mislis kad kazes agresivniji ? :icon_question:

a isao sam vise da mi gepek bude uredan i donekle funkcionalan...a bass reflex nisam mogao nigdje drugo staviti jer sam ispod dolje bio ogranicen velicinom kade za rezervni tocak, samim time i velicinom kutije...;)
 
Član
Ne znam kako nisam ranije komentarisao ovdje ali eto...

Ja bolju Fabiu fkt nisam vidio. Boja (i ova kombinacija sa crnom), karambolka, maska, folije na vratima, kacketic nazad... Sve, ama bas sve je perfektno uradjeno, sa ukusom, uklapa se i izgleda predobro
Po mom misljenju fale samo jos one crne felge cisto da bi se upotpunila ova zlatno-crna kombinacija iako i ove dobro stoje

Svaka cast, auto ti je za 10! Respekt od mene ;)
 
Član
Auuu super uradjeno, ma sredit ces ti jos neke detalje u gepeku ne sumnjam;):cool:

Eh posto je opasna izvana, samo jos ostalo da bude "opasna" i pod haubom:D

A de samo, koliko trosi na tolikoj obuci po gradu, ono kada je spica, guzva, ispod 10l ne moze, pretpostavljam??
 
Top