Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Nece biti badlooka niti obrva...samo bi je pokvarilo...dopadaju mi se linije fara kakve su sada ;)

Samo ce biti zadnji RS branik ( nemogu se vise peglat sa plasticarenjem, nemam zivaca, u gradu svako malo neko se nasloni ), tapeciranje interijera u crnu kozu sa zlatnim vezom, gepek i lakiranje komplet...to je to sto se tice izgleda...

Mislim da je dosta...a onda motor ;)
 
Legend
odlicno druze,extra napredujes,branik predobar,svidja mi se lip,jos te plastike kad postavis bice super:cool:
samo naprijed;)
 
tibor987 je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
kume iduće ljeto je naše gorit će od prerada a i noviteta zadaća :lol:

MA normala kume, treba dovrsit da se qrcimo po gradu i naganjamo curice ( p.s necu te reci zeni haha ) :D

ma samo da svatovi prođu i ovo da preselim onda nastavljam tamo gdje sam stao sad sam malo zapustio al vratit ću se u još boljem izdanju
 
Član
nemam komentara za ovo auto i izgled jer je super i posebno sto mi se svidja sto ne furas plastic-look i ono dzidzanje auta, furas OEM look RS-a i to mi extra jer ipak ostajes pri nekoj koliko toliko fabrickoj izvedbi ali pojacanog modela ;);)
ja kod passata imam istu namjeru postici nesto slicno w8-ici ...
btw znam da si jednom spominjao ono interijer svjetlo,sta je bilo jesi narucio ,stiglo ,postavljeno???
 
Član
nisam ga narucio jos, ali u prvom mjesecu to ide sad sve, moram servis odraditi pa ne znam koliko ce me love izaci, a jos plate nisam dobio :icon_rolleyes:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
nisam ga narucio jos, ali u prvom mjesecu to ide sad sve, moram servis odraditi pa ne znam koliko ce me love izaci, a jos plate nisam dobio :icon_rolleyes:
aha ja sam anrucio moram samo u ponedeljak na banku da uplatim izaso me oko 47Eura ....
 
Član
Evo dovrsio sam prednji branik, ostalo mi jos lakirati plastiku koja dodje na mjestu registracije, i male lajsnice oko maglenki...zato ima ova supljina barem ja tako mislim hehehe...iduce je traziti pragove neke lijepe, pa zadnji branik...







i malo radi reda, dok ej jso cista i oprana heheh

 
Top