Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Tibore sta reci znam sve najjaca fabija u bih i sire! LjepoticA prava vidio sam je neki dan ljepo ti stoje one naljepnice tibor style heheh pozz
 
Član
hvala drugovi, bit ce jos kemijanja, sprema se lakiranje u novu boju an ljeto pa ne trosim u zadnje vrijeme puno para na plastike i gluposti...samo odrzavam nivo kvalitete...a koju boju nemojte me pitati, ali spremam nesto candy :cool:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
hvala drugovi, bit ce jos kemijanja, sprema se lakiranje u novu boju an ljeto pa ne trosim u zadnje vrijeme puno para na plastike i gluposti...samo odrzavam nivo kvalitete...a koju boju nemojte me pitati, ali spremam nesto candy :cool:


jel ostaje roza kao što si pričao
 
Član
Jeste Bojane, evo IGY mi je otkrio tajnu, ebo ga jez :icon_mad:


IGY presudit cu ti sto otkrivas moje undercover, military secrets :cool:
 
Član
Kad kazu spuuustiii autoooo...haha...

Znaci na 14-skama balonkama 185/60 r14 i Apex zutim oprugama, prazno auto je na najnizoj tocki tocno 55mm od zemlje...

Da ne bi rekli da vas muljam, evo slika, a na zadnjoj vidite onu crnu mat nalju da ne bi rekli "nije to tvojeee" hihih...i nije graficki nikako obradjena, slikana mobom i prebacena na komp, to je sve :)







...i ne nisam svoje 17-ske ni skrsio ni prodao, samo sam ih privremeno skinuo da me en boli glava do Splita i nazad, ovako sam mirne duse hehe...
 
Član
Evo samo da kazem da projekt nije umro, zivi i dalje i to prilicno jako...

Postavljen RS branik ( trebam ga jos dovrsiti: maglenke, plastike, mrezica ko na maski ) i gewinde V-maxx docekah ih heheh, ali nisam pre-zadovoljan, nije palo koliko sam ocekivao, ako Bog da, an proljece idu neke weitec :)













 
Član
Sad je već opaka :cool:

Mislim da je ovo granica dokle se može auto spustiti a da i dalje ostaje koliko toliko funkcionalno ( pogotovo Fabia,kod oca nije spuštena pa je opet 2-3 puta kidao onu zaštitnu plastiku motora) ali znajući Tibora ide to još LOWER :D
 
Top