VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: VW passat carbon folija interijer icrni krov

Yugo Masina je napisao(la):
sve extra ,samo sto veli kavaz uradi i ono oko displeja....

kontao sam vjeruj ali ja mislim da bi ga to zatvorilo,ali nezz zamolicu nekoga da mi to u ps-u uradi pa da vidim kako izgleda mozda i bude;)
 

323

Član
RE: VW passat carbon folija interijer icrni krov

Odlicno ti je ispala folija,fino ste to odradili,svaka cast.Samo ja bih i poklopac od pepeljare presvukao u carbon foliju izgledalo bi ljepse bar meni,da se uklopi sa osatalim djelom unutrasnjosti.
 
Član
RE: VW passat carbon folija interijer icrni krov

ma odlicno je ovo ispalo,svaka cast. Folija je legla ko budali samar,a unutrasnjost je sad odlicna,ovo sa carbonom je leglo pravo;);)
 
Početnik
RE: VW passat carbon folija interijer icrni krov

323 je napisao(la):
Odlicno ti je ispala folija,fino ste to odradili,svaka cast.Samo ja bih i poklopac od pepeljare presvukao u carbon foliju izgledalo bi ljepse bar meni,da se uklopi sa osatalim djelom unutrasnjosti.

vec sam gore naveo da interijer nije zavrsen tj da su ostale prednja i zadnja pepeljara da se presvuku i jedan rukohvat i onda je gotovo ;););)
 
Početnik
RE: VW passat carbon folija interijer icrni krov

Hidraulic je napisao(la):
I rucica mjenaca, druga. :)

ma to cu skontat kako ali muislim da cu uspjet
to armin:arma pa zar si sumnjo dugujem ti voznju da to sve vidis;)
 
Administrator
RE: VW passat carbon folija interijer icrni krov

auuu odlicno ispalo i krov i unutrasnjost... napokon prave slike ;)
de mi reci kako ste stavili foliju preko antene... jeste li skidali antenu ili...
 
RE: VW passat carbon folija interijer icrni krov

pioneer_09 je napisao(la):
auuu odlicno ispalo i krov i unutrasnjost... napokon prave slike ;)
de mi reci kako ste stavili foliju preko antene... jeste li skidali antenu ili...

antena nije skidana nego je bilo skalpiranje ;) to jest rezanje i ti sistemi :icon_biggrin:
 
Početnik
RE: VW passat carbon folija interijer icrni krov

eh upravo a amir mi je danas bio Bogom dan jbt da nebi njega sve bi zgulio i pobaco on je bio danas moj guru i muza tj njegovi zivci,,svaka ti cast kadija
 
Član
RE: VW passat carbon folija interijer icrni krov

Konacno se nesto i vidi.
I ja se slazem s gore predlogom da okvir ekrana u carbon isto (ali opet to je lako naknadno koliko vidim)
i ostalu stolariju i lamperiju pod hitno u carbon da to izgleda ko jedno i sve za 10 ;)
 
Član
RE: VW passat carbon folija interijer icrni krov

jesam ja rekao ponesi mu pivo,da smiri zivce prije nego pocne radit,nece ti mene slusat:icon_biggrin:
 
RE: VW passat carbon folija interijer icrni krov

Sarajlic je napisao(la):
eh upravo a amir mi je danas bio Bogom dan jbt da nebi njega sve bi zgulio i pobaco on je bio danas moj guru i muza tj njegovi zivci,,svaka ti cast kadija

nema na cemu hvala na lijepim rijecima ;)

pa dobro se dobrim vraca i meni cemo krov u mat crno ili sivo :icon_biggrin: i ti ces meni pomoci ;)
 
Početnik
RE: VW passat carbon folija interijer icrni krov

ej armine covjek te nije posluso i zamalo da slom zivaca dobijem.,..ahahahhaha.
ma meni je najdraze da mi se ona lamperija i jelovina vise nevidi,..cak se i tati svidja,,
a amire samo nam materijal nadjes i jedan dan kod mene,,zvacemo i onog Mehanovica cunera,,, :p..hehe
 
Početnik
RE: VW passat carbon folija interijer konacno sve zavrseno

eh konacno sam sve zavrsio sto se ice karbon folije,najvise me jenamucila rucica mjenjaca ali sam uspio da je uradim iz jednog komada bez ijednom nabora ili nepravilnoti i vjerovali ili ne iz prvog puta,,sutra aBd montaza dok se ljepilo aktivira i sve to evo slike



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

i evo cudo zbog kojeg sam se brinuo abnormalno ali je nakraju ispalo ko da je fabrika uradila



Uploaded with ImageShack.us

toliko do prekosutra tj ako vrijeme posluzi ide jos jedan lijep update ;);)
 
Legend
RE: VW passat carbon folija interijer konacno zavrsen

predobro si to odradio , iako sto igy kaze slikano sa fiksnim :D ..... vidi se trud,svaka cast ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top