VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 15

zivog me zanima kako ce ispast,po onome sto si mi pricao rekao bi da ce biti perverzija,kako god okrenem
 
Početnik
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 15



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

nemojte se ljutiti opet su slike sa web kamerom ali jbg,uglavnom evo krenuo sam raditi unutrasnjost sa carbon folijom i u startu sam prezadovoljan,da napomenem da je super lahko raditi sa folijom extra se lijepi i sve to,ja sam koristio neki mali fencic od uvijaca za kosu i vjerujte da netreba vise,a prije lijepljenja sam dijelove presao lagano sa smirglom granulacije 500,,,lakse se lijepi i extra ispadne folija nije neka fus vec je kao 3D kako da se izrazim jer se osjeti pod rukom,,,ovom prilikom bi pohvalio clana koji mi je prodao foliju i cijena i velicina i dostava je sve ispalo super momak je korektan,,,sutra nastavak svega i da najavim da krov ide u crno,,pozz do sutra

i da napomenem da cak i najveci laici u ovome mogu zalijepiti foliju jer je prelagano
 
Član
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 15

svaka cast,ozbiljno si shvatio dotjerivanje passanera, samo naprijed, kad si rekao da ide carbon nesto bas i nisam konto da ces to stvarno odradit,drago mi je da sam pogrijesio. Doci cu maksuz da vidim kako je ispala unutrasnjost;)
 
Početnik
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 15

ArminM je napisao(la):
svaka cast,ozbiljno si shvatio dotjerivanje passanera, samo naprijed, kad si rekao da ide carbon nesto bas i nisam konto da ces to stvarno odradit,drago mi je da sam pogrijesio. Doci cu maksuz da vidim kako je ispala unutrasnjost;)
hvala arma a hebemu misa trebamo se nac pa da to poslikamo sve fino i jedan photo shuting da napravimo i popijemo koju,,,,;)
 
Član
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 15

nije problem jbg,dolazio sam ti juce al znas vec kako je ispalo, mozda sutra navratim,ako budem imao vremena,imam nekog posla u ambasadi,danas trebao zavrsit i nisam stigao. Fkt je odlicno ovo sto radis,odma da kazem da je display ispao odlicno,puno bolje nego sto se moze vidjeti na onoj web cameri:lol::lol:
zao mi je sto juce nisam uslikao,sad bi postavio,da se vidi kako je odradjeno;)
 
Početnik
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 15

ArminM je napisao(la):
nije problem jbg,dolazio sam ti juce al znas vec kako je ispalo, mozda sutra navratim,ako budem imao vremena,imam nekog posla u ambasadi,danas trebao zavrsit i nisam stigao. Fkt je odlicno ovo sto radis,odma da kazem da je display ispao odlicno,puno bolje nego sto se moze vidjeti na onoj web cameri:lol::lol:
zao mi je sto juce nisam uslikao,sad bi postavio,da se vidi kako je odradjeno;)

thx thx:icon_smile: a ono od juce je ispalo nakaradno jer ja sam bio vec kreno za tuzlu a i obeco sam covjeku ali jbg,ma cucemo se dok je ovog lijepog vremena da se to odradi a nemoj mi kamere ona je glavna,neka barem nje da se nekaze da sam bombas;):lol::lol::lol:



Uploaded with ImageShack.us

evo ga jos jedan rukohvat unutrasnjosti i hvala bogu konacno ukidam onu lamperiju iz auta i sad ce da bude "sporckije"...:p
 
Član
RE: VW passat carbon folija interijer

sta je ovo svi poceli "carbon furat :D fino izgleda, ;) nego daj uslikaj to kako treba, kao da je 1998, pa slikas web kamerom :lol:
 
Početnik
RE: VW passat carbon folija interijer

nermin suljagic je napisao(la):
fino to skroz,jos da ti je kakvih dioda da sve fino zablista... :D

ma zablistat ce ubrzo aBd ja i ti smo to vec rijesili;)

Limpi je napisao(la):
sta je ovo svi poceli "carbon furat :D fino izgleda, ;) nego daj uslikaj to kako treba, kao da je 1998, pa slikas web kamerom :lol:

samo ti mene lozi i ja cu tebe kad uradis tapacirunge a jbm misha limpi bice bolje slike aBd samo da se ja i arma uganjamo;)

eh posto sam ja majmun koji hoce da mu bude ona konzola kao u fabrickog ja sam se malo igrao ahhahahhahah....evo ga slika govori sve znaci zatvorene rupe oko klime i sada stupa na snagu sporazum o karbon foliji i chuningu hehe


Uploaded with ImageShack.us
 
RE: VW passat carbon folija interijer

mašala :icon_biggrin:

imal kakve sanse da se to vidi uzivo danas te vidio u sceni ja napravio krug s autom a passata nisam vidio :icon_question: mozda je i do mene sto nisam vidio :D
 
Početnik
RE: VW passat carbon folija interijer

GolFanatiCars je napisao(la):
mašala :icon_biggrin:

imal kakve sanse da se to vidi uzivo danas te vidio u sceni ja napravio krug s autom a passata nisam vidio :icon_question: mozda je i do mene sto nisam vidio :D

ma ima samo sto tebe nema :lol: a passat bio iza scene danas
 
RE: VW passat carbon folija interijer

Sarajlic je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
mašala :icon_biggrin:

imal kakve sanse da se to vidi uzivo danas te vidio u sceni ja napravio krug s autom a passata nisam vidio :icon_question: mozda je i do mene sto nisam vidio :D

ma ima samo sto tebe nema :lol: a passat bio iza scene danas

ja sam bio bolestan pa me zato nema
:icon_exclaim:

super je samo jos da vidim golim okom ;)
 
Početnik
RE: VW passat carbon folija interijer

GolFanatiCars je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
mašala :icon_biggrin:

imal kakve sanse da se to vidi uzivo danas te vidio u sceni ja napravio krug s autom a passata nisam vidio :icon_question: mozda je i do mene sto nisam vidio :D

ma ima samo sto tebe nema :lol: a passat bio iza scene danas

ja sam bio bolestan pa me zato nema
:icon_exclaim:

super je samo jos da vidim golim okom ;)

eh pa ozdravio si i sad te ima;)
 
RE: VW passat carbon folija interijer

Sarajlic je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
mašala :icon_biggrin:

imal kakve sanse da se to vidi uzivo danas te vidio u sceni ja napravio krug s autom a passata nisam vidio :icon_question: mozda je i do mene sto nisam vidio :D

ma ima samo sto tebe nema :lol: a passat bio iza scene danas

ja sam bio bolestan pa me zato nema
:icon_exclaim:

super je samo jos da vidim golim okom ;)

eh pa ozdravio si i sad te ima;)

sad sam sav svoj ;) cim te vidim u gradu trazit cu da pokazes :cool:
 
Član
RE: VW passat carbon folija interijer

Ajd posudi od nekoga mobitel i poslikaj to kako bog zapovjeda ove s fixnog mi samo naprezu oci
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top