VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 15

Frenkie-3B je napisao(la):
svakim danom u svakom pogledu sve vise napredujes druze,nego daj nam malo kvalitetnijih slika da se to ljudski sve vidi

ma drug stavio bi ja ali i ovo sam sliko web kamerom tj maxuz vadio onu konzolu i donio u sobu i usliko da nebi ispalo da bacam bombe..hehe...a zeza me nesh usb za mob al bice malo boljih slika digitalcem,evo cekam da mi jaran donese;)
 
Početnik
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 15

nazalost jos nisam popravio usb ali da nebude da lazem opet sam sliko web kamerom u sobi,,,znaci dosao je dvd od clana golf 1 TDI,nakon toga je se malo rezalo i turpijalu da bi nakraju uklopio klimu gdje bi trebala da stoji u pasatima sa faabrickom navigacijom,uglavnom rezultat toga je da sam ostao bez drzaca za case i flase onaj u konzoli ali i to cemo nesto skontat bilo je malo otpada i to,,hehe,,ali drago mi je da sam skoro sve kompletirao fake mi jos samo pozlaceni cincevi za koje ocekujem da stignu u sljedecih par dana i onda idu slike finisiranog proizvoda koji je namontiran i funkcionalan

evo slike nemojte mi zamjeriti na losem kvalitetu slika jer je slikano web kamerom
http://img11.imageshack.us/i/dvdsaklimom.jpg/

evo viska tj "otpada"
http://img220.imageshack.us/i/visak.jpg/
http://img109.imageshack.us/i/visak2.jpg/

na sljedece 2 slike se vidi dvd jedinica koju sam jutros dobio od cikapostara
http://img220.imageshack.us/i/dvdmn.jpg/
http://img819.imageshack.us/i/dvd2b.jpg/
 
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 15

samo prije finisa uradi okvir displeya u crno ;) znas i sam sta ti je cinit pripremi povrsinu ocisti ugladi, folija i sprzi fenom otisni i montiraj :icon_biggrin:


ajd sad cao :D :lol:
 
Početnik
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 15

GolFanatiCars je napisao(la):
samo prije finisa uradi okvir displeya u crno ;) znas i sam sta ti je cinit prpiremi povrsinu ocisti ugladi folija i sprzi fenom otisni i montiraj :icon_biggrin:


ajd sad cao :D :lol:

hvala oko moje na uputama:D:D pa naravno da se radi u crno uglavnom trebalo bi da sutra navece bude sve u funkciji uglavnom bit ce te blagovremeno obavijesteni:lol:
 
Član
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 15

jebemu majku doci cu ja da to poslikam kako valja,samo ti to fino spremi,pa cemo napravit photoshoooting
 
Član
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 15

super je sve samo daj cistijih slika da vidimo kako je sve uleglo........
 
Početnik
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 15

aldintdi je napisao(la):
super je sve samo daj cistijih slika da vidimo kako je sve uleglo........

ma bice ubrzo ali ja nemam digitalca a usb me zeza,ali probacu nesto sa armom rijesit pa da to poslikamo:cool:
 
Član
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 15

e jes ko kakav pecinar, auto se sreduje, voza a nema se cim slikat :D
 

323

Član
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 15

Lijepo ce to izgledati kad se uradi.Mozda bi ti bolje bil da uradis krov crnom folijom matt ili carbon,pa ako se predomislis samo je skines.
 
Početnik
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 15

Limpi je napisao(la):
e jes ko kakav pecinar, auto se sreduje, voza a nema se cim slikat :D

:lol::lol::lol::lol: dobar pecinar :lol::lol::lol: ma drug hajd bitnmo je da se uslika kako bilo da se vidi a prave fotke cim se zavrsi kako Bog zapovijeda,nadam se da cu uspjet "ukrast" od nekod digitalac pa to sve poslikamo;)

323 je napisao(la):
Lijepo ce to izgledati kad se uradi.Mozda bi ti bolje bil da uradis krov crnom folijom matt ili carbon,pa ako se predomislis samo je skines.

ma bice to aBd to je se i planiralo ali samo se ceka lijepog vremena pa da se auto ofarba i onda cemo lijepit;)
 
Član
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 15

samo ti zovi,pa cu ja doc do tebe,napravit cemo par slika,i postavit cemo,da ti tema malo dodje do izrazaja,i pripremi tu web kameru,da je zafrljacim u Bosnu:icon_smile:
 
Početnik
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 15

ArminM je napisao(la):
samo ti zovi,pa cu ja doc do tebe,napravit cemo par slika,i postavit cemo,da ti tema malo dodje do izrazaja,i pripremi tu web kameru,da je zafrljacim u Bosnu:icon_smile:

ma web kameru nedam za 97986749 digitalaca sta ti je ba ima 0,0000000000000002 pixela,,,:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ma moze cut cemo se dok malo izljepota pa da mogu i fino auto oprat:lol:;)
 
Član
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 15

nije frka,mozda za nedjelju da nesto organizujemo,u subotu branim diplomski,pa cu nadam se imat povoda za pivo,pa da nam ponesem par klipaca i da to poslikamo kako valja,ako ti u medjuvremenu ne uslikas necim:D
 
Član
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 15

Ajd bar okreni onaj kruzic na web cameri i fokusiraj to malo!
 
Početnik
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 15

ArminM je napisao(la):
nije frka,mozda za nedjelju da nesto organizujemo,u subotu branim diplomski,pa cu nadam se imat povoda za pivo,pa da nam ponesem par klipaca i da to poslikamo kako valja,ako ti u medjuvremenu ne uslikas necim:D

ako su klipace u pitanju e onda garantujem da necu slikat nista vise :lol::lol::lol::lol::lol::lol::D ma cut cemo se suzra ili prekosutra za to taman da sve fino odradim i da ga operem,i onda idemo po pivi i slikanju:cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top