VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW passat carbon folija interijer

lijepo tebi to ide jos postavi finalne slike da se fino vidi odlicno radis :cool:
 
Početnik
RE: VW passat carbon folija interijer

AmmaR84 je napisao(la):
lijepo tebi to ide jos postavi finalne slike da se fino vidi odlicno radis :cool:

hvala bice slike danas ili sutra i to nece biti sa fixnog:lol::lol:,,,evo krenuo sam raditi i crni krov pa ce sve zajedno biti poslikano:cool::cool:
 
Član
RE: VW passat carbon folija interijer

Fino ti to druze radis....svaka cast....cekamo bolje slike...
 
Član
RE: VW passat carbon folija interijer

idi amire pomozi covjeku,kupi mu pivo,da smiri zivce prije nego sto pocne radit;);)
 
RE: VW passat carbon folija interijer

ArminM je napisao(la):
idi amire pomozi covjeku,kupi mu pivo,da smiri zivce prije nego sto pocne radit;);)

ma i onako mi je dosadno ako odobri odo dole :icon_biggrin: prosetat do njeg lijepo je vrijeme
:icon_exclaim:

jos nisam vidio carbon :icon_biggrin:
 
Početnik
RE: VW passat carbon folija interijer

GolFanatiCars je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
idi amire pomozi covjeku,kupi mu pivo,da smiri zivce prije nego sto pocne radit;);)

ma i onako mi je dosadno ako odobti odo dole :icon_biggrin: prosetat do njeg lijepo je vrijeme
:icon_exclaim:

jos nisam vidio carbon :icon_biggrin:

ajd ti amire vec kreni setat,,,,ehehhehe,,eto ako mozes dodji ili ako nemas bibija docu ja po tebe,,,hvala svima na pohvalama i kritikama
 
RE: VW passat carbon folija interijer

Sarajlic je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
idi amire pomozi covjeku,kupi mu pivo,da smiri zivce prije nego sto pocne radit;);)

ma i onako mi je dosadno ako odobti odo dole :icon_biggrin: prosetat do njeg lijepo je vrijeme
:icon_exclaim:

jos nisam vidio carbon :icon_biggrin:

ajd ti amire vec kreni setat,,,,ehehhehe,,eto ako mozes dodji ili ako nemas bibija docu ja po tebe,,,hvala svima na pohvalama i kritikama

ako ti nije zahmet dodji ;) a i da ti nesto pokazem ako jest onda ces sacekat dok prosetam ;)
 
Početnik
RE: VW passat carbon folija interijer

GolFanatiCars je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
idi amire pomozi covjeku,kupi mu pivo,da smiri zivce prije nego sto pocne radit;);)

ma i onako mi je dosadno ako odobti odo dole :icon_biggrin: prosetat do njeg lijepo je vrijeme
:icon_exclaim:

jos nisam vidio carbon :icon_biggrin:

ajd ti amire vec kreni setat,,,,ehehhehe,,eto ako mozes dodji ili ako nemas bibija docu ja po tebe,,,hvala svima na pohvalama i kritikama

ako ti nije zahmet dodji ;) a i da ti nesto pokazem ako jest onda ces sacekat dok prosetam ;)

eto me krecem;) jos samo da neko od moderatora ovaj spam pobrise;)
 
RE: VW passat carbon folija interijer

Fotograf i pomocnik u danasnjim radovima sam bio ja :icon_biggrin:

Danas smo na passatu u kratkom roku postavili crnu foljiju na krov

i usput uslikao enterijer auta koji je presvucen carbon 3D folijom ;)

sta da kazem exstra kad sam vdio glim okom a dvd i display su da se zavalis u sjediste i da gledas film :icon_biggrin: nadam se brzom finishu po pitanju playera pa da se im sta gledat u autu

trebe i ti sistemi i spotovi :icon_smile:


evo slika ;)

vadjenje lajsni i ciscenje


gotovo





carbon ;)






mislim da si hary zadovoljan selekcijom fotografija :D
 
Početnik
RE: VW passat carbon folija interijer

samo da ja dodam da karbon unutrasnjost nije jos zavrsena jer jos ima dijelova za presvuci i jedno veliko hvala amiru za pomoc i slike,,


edit:halalite mi na prljavom autu
 
Član
RE: VW passat carbon folija interijer

lijepo se uklopio ovaj display, i carbon okolo, jedino si mozda mogao ovaj okvir displaya isto presvuc
al i ovako je bas lijepo ;)

samo naprijed
 
Početnik
RE: VW passat carbon folija interijer

kavaz je napisao(la):
lijepo se uklopio ovaj display, i carbon okolo, jedino si mozda mogao ovaj okvir displaya isto presvuc
al i ovako je bas lijepo ;)

samo naprijed

hvala velika,okvir dospleja nisaam htio jer mislim da bi ga to zatvorilo imam jos odradit pepeljare i to i ona prazna mjesta prekidaca prespricati mat crnom i to je to ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top