VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: VW passat vratio se ja a i pasat :DDD

.nOKe je napisao(la):
jesi siguran da su ove felge 9 jota ?
radio sam nedavno, identicne, 8x17 su ;)

O da siguran sam,a ajde ako nadjem koga danas da mi to uslika pa ti posaljem sliku i yotazu sa zadnje str felge tj na kraku je ugravirano ;)

edo_benz je napisao(la):
dobro dosao nazad ;)

vidim bilo se i u osjeku ha ;)

hvala hvala,ma pomalo ;)
 
Član
RE: VW passat vratio se ja a i pasat :DDD

imao sam i ja iste alluet samo 16-ke, msm da nisu ovo 9jota, il su 7.5 il su 8.. daleko je ovo od 9;););););)
 
Početnik
RE: VW passat vratio se ja a i pasat :DDD

@noke i elmir:evo maxuz sam vjerovali ili ne snijeo racunar u garazu samo da bih uslikao felgu jer nemam nista osim web kamere da uslikam,nadam se da cete cijeniti moj trud da bih vam dokazao neke stvari i hvala vam drugovi sto vi mislite na mene ali dali ste sigurni u to sto kazete tj tvrdite da ovo nisu felge od 9 yota,nikaj problem hocete dokaz dat cu vam ga ali nemora znaciti da ako si ti noke radio slicnu felgu da sve ijedna moraju biti iste,moze biti isti proizvodjac i moze biti 17 cola ali nemora znaciti da je ista yotaza,zato psst,elmire tebi takodje kao i noketu jer kako ti kazes "veoma" ja kazem veoma su iste one od 9 yota..papa do sljedeceg update-a tj do veceras :D


ps:da zaboravi evo slika tih vasih nepostojecih felgi od 9 yota,,,





Uploaded with ImageShack.us






Uploaded with ImageShack.us

ajde uzdravlje
 
Član
RE: VW passat vratio se ja a i pasat :DDD

E nek si im rek'o, nego možda su pogrešno ugravirali
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Zezam se, nego šta bi sa onim crnim farovima u pasonji, jesil skidao lak, il si našao druge farove, pa u njih ubacivao sočiva
 
Početnik
RE: VW passat vratio se ja a i pasat :DDD

zAaKy je napisao(la):
E nek si im rek'o, nego možda su pogrešno ugravirali
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Zezam se, nego šta bi sa onim crnim farovima u pasonji, jesil skidao lak, il si našao druge farove, pa u njih ubacivao sočiva

ma rastavio one opet drug sve fino ocistio preslozio i ofarbao u krom,,znaci isti farovi samo prefarbani i sa boljim socivima su sad

da da postoji vjerovatnoca da je pogresno ugravirano :lol:
;)
 
BHT Ovisnik
RE: VW passat vratio se ja a i pasat :DDD

zar nije lakse jednu felgu odnjeti u sobu nego snositi cijel comp u garazu:lol::lol:

fino ide posao,jos samo da legnu na auto:cool:
 
Član
RE: VW passat vratio se ja a i pasat :DDD

nisam rekao da lazes, vec sam rekao da si mozda pogrijesio, da nisi dobro vidio oznaku il slicno.. dobro, veca felga,drugi raspon, nisam do sad vidio tu vrstu 9jota;);) nabavi kakve gumice i to na auto, i malo ga prizemlji ocati:D:D
 
Početnik
RE: VW passat vratio se ja a i pasat :DDD

CoL3 je napisao(la):
zar nije lakse jednu felgu odnjeti u sobu nego snositi cijel comp u garazu:lol::lol:

fino ide posao,jos samo da legnu na auto:cool:

da da jeste lakse ali mama neda vise uopste da mijesam svoju zanimaciju sa kucom,,kaze imas garazu za poslove i tacka,,hahahha

hvala cole pa nadamo se da ce ubrzo i gume danas sam gledao od ArminM-a i super su gume za onu cijenu nego samo su mi povisoke tako da jos su u stand-by modu

elmir je napisao(la):
nisam rekao da lazes, vec sam rekao da si mozda pogrijesio, da nisi dobro vidio oznaku il slicno.. dobro, veca felga,drugi raspon, nisam do sad vidio tu vrstu 9jota;);) nabavi kakve gumice i to na auto, i malo ga prizemlji ocati:D:D

ma sve ok ;)
ma trenutno jos samo gume na 17ke i nish vise dok nevidim hocul prodat auto e ako ga neprodam onda spustamo i idemo jos ozbiljnije ;)
 
Početnik
RE: VW passat vratio se ja a i pasat :DDD

hvala puno drug

e'o jedan manji update,malo sam se igrao karbonom pa evo da vidite o cemu se radi

eh skontajte sta fali na ovoj slici :icon_biggrin:


daaa,daaa fali ovo




eh nakon dosta vremena,ulozenih zivaca i vracanja na auto dobije se ovo :icon_biggrin:



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

i malo sam volan chuniro,ostalo mi jos da uradim onu plastiku oko znaka al jbg zurio kod cure,to cemo sutra :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us

i ev jedna nako usputna u 4-oj :D


Uploaded with ImageShack.us


pozz do sljedeceg update-a nadam se da vam se ovo svidja,u planu je jos da presvucem i ono izmedju vrata tj stokove u carbon i mozda odradim instrument tablu i gornji dio tapacirunga da se slaze ali to je veliko mozda jer nezz kako bi izgledalo,trenutno sam u potrazi za slikama na anetu imal ko uradjeno a ako naletite slobodno posaljite sliku

hvala,uzivajte ;)
 
Član
RE: VW passat vratio se ja a i pasat,opet novi update,tj malo chuniro :DDD

trebas mi pokazat cime si farbao far unutra, mozda mi zatreba
ako budes htio one gume zovi, dobro se skontaj oko dimenzije
jbg nisam ti mogao nize jer nisu moje, da su moje pa hajd, al vidio si da sam te odveo u tudju garazu:lol::lol:
 
Početnik
RE: VW passat vratio se ja a i pasat,opet novi update,tj malo chuniro :DDD

ArminM je napisao(la):
trebas mi pokazat cime si farbao far unutra, mozda mi zatreba
ako budes htio one gume zovi, dobro se skontaj oko dimenzije
jbg nisam ti mogao nize jer nisu moje, da su moje pa hajd, al vidio si da sam te odveo u tudju garazu:lol::lol:

ma pokazat cu ti cak sta vise ja msm da je ostalo nesto pa ako zatreba dat cu ti nosi,Bog sami zna kad cu ja opet farove radit :lol:,a to oko guma sto jest jest nisu skupe al jbg samo me visina hebe,po nekoj mojoj racunici vislje su od mojih al evo sad provjerim na onom calculatoru pa ti javim sta i kako ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top