VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Golf mk2

Opet ovaj... :lol: :lol: :lol:
Salim se drug... veliko hvala na podrsci, uvjek fino procitati... ;)

Ima jos planova podosta, nadam se da ce na proljece zablistati u punom sjaju, jos ako ne bude auto za svaki dan (k'o sto je sada) 'ebacu mu znanje... :D :D :D
 
RE: VW Golf mk2

gledam nest, zasto nisi ove ruzne zute :) zmigavce (naprijed i sa boka) promijenio. i nest se meni uvijek vise svidjale mat crne ove lajsne na bravama, nego sjajne.
ma dobro, ovo ja pisem samo da ne budem kao ostali, samo pohvale :D
sitnice su ovo sto spominjem, jer golf je stvarno prelijep. ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2

Hvala :D

Uzeo sam sve zmigavce, i masku, i smoke farove, i obrvu... xD mislio sam da nema potrebe da kacim na forum, al' hocu cim prije :)
A te sjajne lajsnice na bravama nikad nisam volio... al' uzivo kad se gleda, dobro stoje sa ovim felugama, sljaste... :)
 
Član
RE: VW Golf mk2

Bacio sam se opet na trosak... spremni smo za zimu...

4x
misc_sacksshocks_220.gif
i sve ostalo sto ide uz to...


A SUMMER SETUP is definitely off... :(

cimg5688.jpg
.

cimg5690.jpg


Do sledeceg UPDATE-a... mahanje...
 
Član
RE: VW Golf mk2

ja bi ovo drzao u sobi pored kreveta :D

svaka cast za golfa prelijep je ..
al felge su perverzija ziva ;)

koliko izadju ovakva 4 komada :icon_biggrin: ako nije neka tajna, moze i na pm
 
Legend
RE: VW Golf mk2

pametno,gewinde preko zime em tvrde,em ih ribaj na proljece od soli i smeta,a golf je po meni medju naj boljima !
 
Legend
RE: VW Golf mk2

cekaj ?
imas gewinde i skidas ih preko zime i stavljas amortizere
ne kontam te ali eto.. po meni je to malo previse :)

doduse.. i ja sam sve do prosle god mjenjao opruge tako da mogu razumit :D
 
Član
RE: VW Golf mk2

@Bad look
Voziti ovo zimi bi bilo preseravanje u najmanju ruku, a mozda bi me i upuc'o neko...:D

@Kavaz
Pa i bice mi u dnevnoj preko zime, imam staklo nabavljeno, bice kao stolic, tj. dva stolica... :D Hvala, poslacu ti pp...

@eness
Upravo tako, pored svega trebam ih sjebat', pa opet raditi na ljeto... a i udobnije mi je auto ovako, puuuuno vislje... volim skijati, planina i to... tako da nema sanse za gewinde, cak i kad se odvrnu maksimalno...

@noke
Previse? Nikad :D :D :D
Stari amorti su sjebani bili, tako da sam komplet sve dao u dobrotvorne svrhe (cigisima :lol: )
Napis'o sam gore... ima dosta razloga zbog kojih sam skinuo, a i ne znam sto bi bilo previse, izaslo me oko 300KM sve, novo sa garancijom, i sa ova dva seta (novih i guma i amortizera) sam miran ihahaaaj... :) po meni bi tako trebao svako imati, al' to je samo moje misljenje... :)
 
RE: VW Golf mk2

ova ti je zadnja slika boli glava

ja bi u dnevni boravak stavio felge :icon_biggrin:

Znas sta ti samo mogu rec lud si al u pozitivnom smislu pazis auto ko dijete ;)
 
Početnik
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 8x15 & 9x15

srdjan014 je napisao(la):
Hehee, hvala svima na ljepim komentarima...

@G2_1.6B

Ima 4-5 dana da sam cvrsto odlucio da ostaje do daljnjeg...:cool: al' nekako mi zao skidati oglas, smijem se cesto... a to je zdravo :lol:

Da vi vidite privatnih poruka, Boze sacuvaj... ali dopisivao sam se i sa par ljudi koji su isto tako zaljubljenici u automobile i njima svaka cast, samo su nahvalili auto... ;)


Danas je pao mali ali fini update, lajsnice su zavrsene, bravica na gepeku zatvorena i prelakirana prednja lajsna ispod farova... boja je ista kao na felugama, ali se slabo primjeti razlika kad nema sunca...:D

Bice i slike dok okacim...

Tako sam se ja neki dan iznervirao postavio dvicu sto smo uzeli nedavvno da sredimo i salje mi lik poruku ocul prodati prednju karambolku a i bolje je sto neprodajes! :icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: VW Golf mk2

Hehee, hvala... :)

markoNg, dobar komentar, na mjestu... :D al' dobar je i izbliza, pogotovo unutra, to se trudim maksimalno da bude utegnuto, ipak ga vozim stalno ne setam oko njega... :D

Prije 10ak dana sam i prtljazni prostor sredio (nadam se) fino i uredno... nisam se sjetio slikat', al' budem uskoro :) pojacalce GZ i pioneer 10" sa jako ljepom i funkcionalnom (malenom) kutijom...

A, evo i pripreme za zimski setup... ganjao sam Centra Turbo, al' ne uganjah, pa sam odlucio uzeti ove, i nisam se pokajao nimalo... :D samo sto cu izgleda morat' opet spustat' hehee

evo i par slicica, poliranje je u toku...

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top