VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 8x15 & 9x15

:cool:
Ma Dali me i nagovorio na ovo, neb' ja to uzeo inace... :lol: :lol: :lol: salim se malo...

Nego, sledece je DEFINITIVNO raditi speru... :icon_twisted: Sve ostalo ce sacekati... :D :lol: :lol: :lol:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 8x15 & 9x15

svaka cast..ove BBS-ice mu stoje samo tako..a pogotovo jos 9J..stvarno svaka cast..svida mi se nenormalno..
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 8x15 & 9x15

Hvala puno... trudim se koliko god mogu da ga dovedem u sto bolje stanje...;)

Evo jos par slika... imali smo photoshooting danas, bice i malo boljih slika kroz par dana... jedva cekam... :123:


 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 8x15 & 9x15

Hvala hvala...

Radi se jos, radi... :cool: samo paaraa fali... :icon_confused: pripremaju se jos neke finese, ali bice update blagovremeno...


Evo jedna slika by kolega aka Stallion :icon_biggrin:


 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 8x15 & 9x15

kako je lijepo vidjeti ovakvog golfera na nasim tablama.... svaka cast jos jednom :cool:
 
Početnik
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 8x15 & 9x15

:icon_cry: :icon_cry: :icon_cry:

Jaoooo...ovo je steta prodati!! Al jbg ako vec moras moras napreduj...sta's! I nadjoh ga sad na piku jaaooo sto me nerviraju ovi likovi koji pisu da su auta precijenjena!
:icon_mad:

Vlasnik najbolje zna koja je cijena auta...a to dal' se nekome svidja ili ne=njegova stvar!!

Mislim da je Golf VRH! Cijena realna i jos jednom steta je sto ga prodajes! Jbgg.... :icon_sad: Aa i ja budala prisjedam ti na muku sorry drug i ono autic je Vrhunski i sa stilom radjen!
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 8x15 & 9x15

Hehee, hvala svima na ljepim komentarima...

@G2_1.6B

Ima 4-5 dana da sam cvrsto odlucio da ostaje do daljnjeg...:cool: al' nekako mi zao skidati oglas, smijem se cesto... a to je zdravo :lol:

Da vi vidite privatnih poruka, Boze sacuvaj... ali dopisivao sam se i sa par ljudi koji su isto tako zaljubljenici u automobile i njima svaka cast, samo su nahvalili auto... ;)


Danas je pao mali ali fini update, lajsnice su zavrsene, bravica na gepeku zatvorena i prelakirana prednja lajsna ispod farova... boja je ista kao na felugama, ali se slabo primjeti razlika kad nema sunca...:D

Bice i slike dok okacim...
 
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 8x15 & 9x15

Lijepo lijepo sitnice si uradio koji ce ga dosta uljepsat ;)

ja cekam slike :cool:

pametno sto ga neces prodat ne bih ni ja ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top