VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 9x15 & 8x15, konacno na autu

:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: boli glava!!!
;);)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 8x15 & 9x15

Ha vidjet cu, eno ih u garazi negdje po kutijama :)

Nemam bocne, pa ako neko moze nabaviti, molio bih da mi javi... svaka informacija je dobro dosla... Bocni me bas bodu u oci nekako, prednji manje-vise...
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 8x15 & 9x15

Hvala svima... :cool: danas je premijerno provozan na novim felugama :123: zadovoljan sam komentarima i utiscima... bas plijeni poglede :D... sad cu mozda i curu naci :lol:

Nego, zanima me, zna li neko gdje bi se mogli naci bocni kristalni zmigavci za njega? Taxi Bar nema, a necu da stavljam neko smece... prednji nisu problem...
I druga stvar... gdje naci odbojne gume za gewinde? Ili one gumice sto idu na oprugu...

Svaka informacija bi dobro dosla...

Unaprijed hvala... ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 8x15 & 9x15

srdjan014 je napisao(la):
Hvala svima... :cool: danas je premijerno provozan na novim felugama :123: zadovoljan sam komentarima i utiscima... bas plijeni poglede :D... sad cu mozda i curu naci :lol:

Nego, zanima me, zna li neko gdje bi se mogli naci bocni kristalni zmigavci za njega? Taxi Bar nema, a necu da stavljam neko smece... prednji nisu problem...
I druga stvar... gdje naci odbojne gume za gewinde? Ili one gumice sto idu na oprugu...

Svaka informacija bi dobro dosla...

Unaprijed hvala... ;)

bocne zmige uzmi od golfa 4, nisu losi :)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 8x15 & 9x15

standardni...
bora%20clear%20side%20marker.jpg
 
Početnik
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 8x15 & 9x15

predobro izgleda, jos bolje bi izgledao da si nazad stavio 8,5J, pa da si ga zakucao posteno...tu nisi smio pogrijesti, vidio si vec kod Dalibora kako je to fino sjelo...
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 8x15 & 9x15

@Funky
Daleko su mi nekako od njegovih fabrickih majku im... da mi je naci nesto slicno onima, da su "kockasti" i ne preveliki...

@Oggy
Ovak sam htio, malo ekstremnije, pricali smo Dali i ja xx puta o citavom setup-u, bice to ok kad se sredi... imam neke lude planove sa rubovima, pa bi trebao jos koji cm da legne... cuce se... ;)
 
Početnik
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 8x15 & 9x15

srdjan014 je napisao(la):
@Funky
Daleko su mi nekako od njegovih fabrickih majku im... da mi je naci nesto slicno onima, da su "kockasti" i ne preveliki...

@Oggy
Ovak sam htio, malo ekstremnije, pricali smo Dali i ja xx puta o citavom setup-u, bice to ok kad se sredi... imam neke lude planove sa rubovima, pa bi trebao jos koji cm da legne... cuce se... ;)

onda ce biti sve za 10 ;) btw, ne moze biti lose, sve dok se savjetujes sa Daliborom :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 8x15 & 9x15

Oggy je napisao(la):
srdjan014 je napisao(la):
.

@Oggy
Ovak sam htio, malo ekstremnije, pricali smo Dali i ja xx puta o citavom setup-u, bice to ok kad se sredi... imam neke lude planove sa rubovima, pa bi trebao jos koji cm da legne... cuce se... ;)

onda ce biti sve za 10 ;) btw, ne moze biti lose, sve dok se savjetujes sa Daliborom :cool:

Pa sta vam je ljudi, sad cu se jos i uobraziti :icon_biggrin:
Bice to da valja, siguran sam da ce to Srdjan perfektno i sa "german ukusom" da zavrsi do kraja. ;)

P.S. Sad ste me jos prozvali da cu izgleda morati da predstavim projekat i na ovom forumu ... :lol::lol::lol:
 
Administrator
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 8x15 & 9x15

d@llygti je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
srdjan014 je napisao(la):
.

@Oggy
Ovak sam htio, malo ekstremnije, pricali smo Dali i ja xx puta o citavom setup-u, bice to ok kad se sredi... imam neke lude planove sa rubovima, pa bi trebao jos koji cm da legne... cuce se... ;)

onda ce biti sve za 10 ;) btw, ne moze biti lose, sve dok se savjetujes sa Daliborom :cool:

Pa sta vam je ljudi, sad cu se jos i uobraziti :icon_biggrin:
Bice to da valja, siguran sam da ce to Srdjan perfektno i sa "german ukusom" da zavrsi do kraja. ;)

P.S. Sad ste me jos prozvali da cu izgleda morati da predstavim projekat i na ovom forumu ... :lol::lol::lol:

pa sta si ceko do sad... predstavljaj projekt ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top