VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 9x15 & 8x15, konacno na autu

Odlicna duja bez mane sve na svome mjestu ;) perfektne felge :icon_biggrin:

i jos nesto odlicne slike imam sta stavit na desktop :cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 9x15 & 8x15, konacno na autu

Hehee, hvala puno...

Ako ti se neka bas svidi, reci da okacim u vecoj rezoluciji... :cool:

Evo jos malo...



cimg5488.jpg


cimg5490.jpg


cimg5491.jpg


cimg5492.jpg
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 9x15 & 8x15, konacno na autu

Hvala puno svima... srce k'o rusija, jos kad vidim komentare bude mi draze... :)

Jos da je fin i suncan dan, da sve nabacim i prodjiram po gradu... Evo i avatar shodno sa updateovima...
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 9x15 & 8x15, konacno na autu

cista perverzija,svaka cast.Meni bi ljepse izgledale da je srce crno,ali i ovako izgleda prelijepo.
 
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 9x15 & 8x15, konacno na autu

odlicno drug,van si konkurencije barem na ovom forumu,eh ovako se golfers sredjuje golffanaticosi,jos jednom svaka cast imas + ko kucu,i nista ne barci vise ;-)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 9x15 & 8x15, konacno na autu

kolko dobra felga podigne izgled auta to nije normalno
svaka cast na izboru tockova
btw. kolko su te kostale ako nije tajna :)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 9x15 & 8x15, konacno na autu

Hehe, hvala frenki i ostali... postujem misljenja... :) ici ce nazad mozda jos 1 ili 2cm u pod, mozda cak i naprijed 1 maksimalno i to je to...
Sto se tice stylinga ja sam svoje zelje ispunio, i ne planiram nista vise raditi (osim zavrsiti zapocete sitnice)...

Sledece na tapeti je srce, imam trojku stranca VR6, 2.8L, nesto je sitno radjeno na motoru, uglavnom izbacila je (kako komsija od kog sam kupio kaze) oko 260KS na valjcima u GER. Sad, da li misli na snagu na tockovima ili na radilici ne znam, uglavnom auto sasipa kao lud :)... bice i neki klip... SWAP planiram zavrsiti do kraja sledece godine, finansije su problem... potrosilo se puno vise nego sto se imalo... hehee...

@scaner
Oko 2500KM...
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 9x15 & 8x15, konacno na autu

fina cifra za kotace :) i mene su moje kostale slican iznos tj. malo i veci jer su 16ke pa skuplje gume i peezdarijice dodatne koje sam radio :)
ali nije mi zao ni marke a vjerujem ni tebi :)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS 9x15 & 8x15, konacno na autu

Ma znam sve, pratim ja 325 projekat... samo nisam pisao nista imaa... ne pamtim... hehee...
Ajd' bar me onda razumijes, ako nista... :)

BTW, hvala...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top