VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: VW Golf mk2 GTi 8V

aaaaa nemoj mi to raditi, perfektne felge ovo je posao, joj kad .nOKe vidi hoce biti ljubomoran :p
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS upgrade na 9x15 & 8x15

Hehee, za 0.5" sam siri od noketa...:lol: al' upgradeovat ce i on, ne sumnjam... ;)

Evo i vecerasnje slike...



Prvi preview :D



I onda je pocelo sklapanje... :icon_biggrin:



Mala usporedba sa starim obrucevima...



Ventili, i to skriveni...:wicked: cik izduvaj ako mozes, ili skini kapicu... :lol:





Ima toga jos... sta li ce tek biti kad namontiram jbt zivot...:p
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS upgrade na 9x15 & 8x15

ko nove...perverzija doslovno...ovo para vrijedi ...
svaka cast..
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS upgrade na 9x15 & 8x15

Evo jos slicica... nekako nisam mogao da izdvojim par pa 'ajd da sve ubacim... nece vam praviti problem, male su... :)

 
Legend
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS upgrade na 9x15 & 8x15

druze samo ih sad cuvaj od lopova:icon_mad::icon_mad: pazi gdje parkiras auto;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS upgrade na 9x15 & 8x15

Baš ti sada vidjeh dvicu na piku, cijena 6450 km:lol::lol:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS upgrade na 9x15 & 8x15

Jel'da da je malo :lol:


No, narucio sam "lopov" sarafe, vjerovatno cu staviti po dva na svaku felugu...:icon_rolleyes: pa nek' se jebu dusmani... a cepove sam svakako vec navik'o skidat' kad mi auto nije u garazi, tako da nece biti problema nadam se... :D


Hvala na komentarima, sutra aBd posljednji update za ovu godinu... montaza i to je to... :123:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS upgrade na 9x15 & 8x15

kako su mocne,leci ce na golfa samo tako.

Nego reci mi ove ventile gdje si kupio i koliko su para,ja imam problem sto mi stalno neko petlja oko tockova,dobro bi mi dosli ovi ventili.
Kupio sam auto,imao one zastite preko cepova na felgama,i parkirao auto prvu noc u gradu i neko mi mazno sa prednjih tockova:icon_sad:
ventili su mi potrebni,da ih zajebem sad:icon_biggrin:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS upgrade na 9x15 & 8x15

Hvala svima... ventili su 60e set, imaju i neke kopije jeftinije, ali nisam upucen u to :p...

Inace, da izvinete iz*ebo sam se danas posteno, odem kod vulkanizera kojeg su mi preporucili, lik se pogubio kad je vidio feluge, a da ne pricam sta je bilo kad je vidio ventile... sva sreca pa sam bio tu, donese lik T-10 da odvrce, mladji je bio pa je dobio po glavi...
Na kraju su kolege iz Dunlop-a to odradile majstorski, svaka im cast... Bice slike kasnije kako to izgleda sklopljeno...
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS upgrade na 9x15 & 8x15

auu druze,golf je stvarno extra,narocito felnice...koliko su bili rubovi ako nije tajna?ae kaci slike sto pre da vidimo kako se razvukla guma :D
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V, BBS upgrade na 9x15 & 8x15

Hehee, bice bice, ima 15ak slika, cekam da se uploaduje... a izasli su nesto preko 1000KM sa ventilima, bilo je nekih manjih dodatnih troskova, al' svakako nesto preko 1000KM...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top