VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Golf mk2

Hvala svima... :cool:


@ mijo

Bila je, ne izgleda fino jer nema sjaja... trebalo bi ga prefarbati ala nikl bojom, ali skupo... :icon_confused:
 
Član
RE: VW Golf mk2

tacno nemogu sebi da dojem golf je beton ja ga jaceg jos nikad nisam vidio, dok sam temu pregledao umalo sa stolice nisam pao:lol::lol::lol:, odusevljen sam stvarno ovo stvarno nema dalje, svaka cast na ulozenom trudu:cool::cool::cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2

Hehee, hvala druze... ovo mi jako drag komentar :cool:

Danas su stigli i tapaciri solja u gepeku, hvala Bucky-ju... bice i slike... :)
 
Član
RE: VW Golf mk2

Tapacirunge ne stigoh poslikati... al nije ni vazno, znaju svi kako izgledaju...
Nego, da vam dosadjujem jos malo... :lol:
Stigli migaleci... :)




me, like... :D samo cu morati nekako iscupati ove narandzaste uloske, malo bodu oci... :)
 
Član
RE: VW Golf mk2

E da mi je nekako utopiti clear stopke, pa da uzmem smoked... i prednje zmigavce smoked i gotovo sa svjetlosnom grupom :)

Hvala na podrsci... :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2

Sve pohvale na radu, odličan golf, za primer i da se voziš bar još 360.000.:cool:
Veliki pozdraVW;)
 
Član
RE: VW Golf mk2

Neka ide , nadam se da ce ici do te cifre.
Trebao bi da dogura i pregura tu kilometrazu.
Odlican je.
Pozdrav od Potamana.;)
 
Član
RE: VW Golf mk2

Hvala hvala...
Da ste vi meni zivi i zdravi, prevalio 400 000 prije par dana :D :D :D

Taman i prilika da se najavi update za sutra-prekosutra...:icon_biggrin:
 
Član
RE: VW Golf mk2

To su odlični motori. Moj je na satu imao 250 000 milja. Trošio par deca ulja na 10 000, išao kao nov...;)
 
Član
RE: VW Golf mk2

Evo jos par rijeci o GTI-u...
U medjuvremenu je propiskila i vodena pumpa, 80KM, sanirano sve... juce hladnjak procurio, 130KM, sanirano... i to nasao originalni od GTIa, onaj veci...
Te, danas otisao da preuzmem kolesa, i pri kretanju blokiro... tamo-vamo, puk'o stift u diferencijalu... HAVARIJA, probio kuciste mjenjaca, i tako... :luuud:

Ko dodje sa 2500KM po njega, ima pice... ;) :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top