VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Imas u Taxi-Bar, 20-30 maraka za KN filtere to sredstvo ;)


slazem se sa kolegom...to sredstvo ce te izaci kao i filter;) ali je dobro !!!
moj rodjak je svoju kn pecurku cistio naftom, sada ne znam da li je to ok:icon_question:
a sto se tice garancije...nece ti trebati drugi dok god imas golfonju...to je barem slucaj sa kn ali sa fk ne znam..ali, neka je sa srecom i da posluzi !!!
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

funky je napisao(la):
guster je napisao(la):
funky je napisao(la):
ja sam cuo da se treba cesce prati, samo nisam uspio naci to sredstva za pranje toga :/
probaj ga otkuhat pa u ves masinu na centrifugu ima da bude cist da se haman vidi kroz njega :D

Jel' pricas onako ili iz iskustva ? :D

koliko znam i upoznat sam sa time jer sam imao to sredstvo!
bit svega jeste da se filter opere u blagoj otopini detergenta.
KN nudi detergent,mada neki blagi mozes ueti iz kucanstva(da nerasipas pare)
ovaj drugi koji se nanosi nije sredstvo za ciscenje vec uljna otopina!
zasto uljna???
posto je noke rekao da je dosta tanji od normalnnog O.E.M ovaj od KN, dogada se to da dosta cestica prasine i pijeska prode kroz taj filter,zato i sluzi blaga uljna otopina kojom se nasprica filter poslje ciscenja, da bi pokupila na sebe sto vise necistoca,bez da zavrse u motoru!;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

upravo
unutar filtera ima jedan sloj upravo tog "ulja" koji kupi sitne cestice, jer je ovaj filter dosta propusniji od OEM filtera..
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

odlicno,one kristalne i ne idu bas uz stil koji furas...
hajde postavi ih,da vidimo kako izgledaju
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

bas ce fino leci,i meni se ove vise svidjaju od onih kristalnih,kristalne sve vise i vise ispadaju iz mode,bar na MK II:icon_biggrin:
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ArminM je napisao(la):
bas ce fino leci,i meni se ove vise svidjaju od onih kristalnih,kristalne sve vise i vise ispadaju iz mode,bar na MK II:icon_biggrin:

ispadaju zato sto raja kupuje samo cisto kristalne,, i po meni one nisu nesto
previse odudaraju,, ove djeluju ocuvano stope,, lijepo ce leci;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

kristalne stopke su bile super.... prefine su mi i nemam nis protiv toga ,ali u zadnjih godinu /2 skoro svaka dvojka ih ima....
ko ovo voli,fino je biti po necemu "drukciji" , extra pomak druze,svidja mi se.....evo ja imam dark hella na trici,i tesko cu se odvojiti od istih
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Ovo su po meni najbolje stopke za golfa, a one kristalne nekako mi djeluju ko pijaca!
Super su!
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ja sam ih upravo skinuo zbog sve vise tih krisalnih stopki, mislim ok je to, imao sam ih na autu, lijepe su, svidjaju mi se.. ali ipak su mi ove hella nesto draze, i kvalitetnije svakako..

danas sam ih malo sredio, ispolirao, sutra slike :)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
ja sam ih upravo skinuo zbog sve vise tih krisalnih stopki, mislim ok je to, imao sam ih na autu, lijepe su, svidjaju mi se.. ali ipak su mi ove hella nesto draze, i kvalitetnije svakako..

danas sam ih malo sredio, ispolirao, sutra slike :)

Ma druze, fabrika majka! ;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

danas duja moze biti hrdjava i svakakva,ali kristalne stope mora imat,zbog toga mi je najvise drago sto si ih skinuo;)
 
Top