VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

jebate vec mi zima cim vidim snjeg na slici!
cuj noke,kod tebe uvjek nekih kombinacija,svida mi se da uvjek ima nesto novo!
ove fele su dobre ali samo za zimski setup!
respect!
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Druze svidja mi se sto uvijek ima od tebe nekih novosti...jedna od ljepsi dvojki je kod tebe ovde na forumu.
Naravno uvijek ima bolji od boljeg,ljepsi od ljepseg i brzi od brzeg....no nemoguce je rec da je ovo za odbacit.Ne volim VW nesto posebno ali bi rado provozao ovu tvoju zbog lijepog style-a
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

znas moje misljenje..felge su ti lijepe a golf je nula:lol::lol::lol:
odlicno, samo tako nastavi !!!
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

hvala na komentarima, pomalo se radi, zadovoljan sam uradjenim u 2010.. sad u 2011 imam dosta nekih planova, nakupovao sam dijelova, sad polako slagat.. pa cemo vidjeti koliko ce se uradit :)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

dobar ;) nego kolko ovo konja daje, meni npr nista nije pomoglo i dalje ne ide :D :lol:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

na ovim motorcicima sve je to na psihickoj osnovi, meni je u glavi, eto kao imam "bolji odziv na gasu" i to :D... aj nije ni to lose, ono kontas, stavio sam mu bolji filter, lakse dise sada :)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Limpi je napisao(la):
na ovim motorcicima sve je to na psihickoj osnovi, meni je u glavi, eto kao imam "bolji odziv na gasu" i to :D... aj nije ni to lose, ono kontas, stavio sam mu bolji filter, lakse dise sada :)

mah iskreno sad kako sam stavio drugi ic, zamjenit filter zraka mi je nocna mora, tako da sad cu fino oprat kutiju, posusit uglancat, i ubacit filter i to je to, pise garancija 100 000 ili 1000 000 km nisam siguran, uglavnom necu ga mjenjat sigurno za 2-3 god, jednom godisnje oprat i zdravo :)

a hebem ga, tanji je od onog dosta, pa ce valja bolje i disat :)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ja sam cuo da se treba cesce prati, samo nisam uspio naci to sredstva za pranje toga :/
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

funky je napisao(la):
ja sam cuo da se treba cesce prati, samo nisam uspio naci to sredstva za pranje toga :/
probaj ga otkuhat pa u ves masinu na centrifugu ima da bude cist da se haman vidi kroz njega :D
 
Top