VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ArminM je napisao(la):
drago mi je da su felge konacno kod tebe, ne sumnjam da ces ih sredit,kad zavrsis ono sto si naumio bit ce perverzija sigurno,nego samo polako,nemoj zapustit ispite:icon_biggrin:
ma kaki' ispiti prvo :D
vidjet cemo kako ce to napredovat, nadam se dobro :cool:


arminnn je napisao(la):
eh jos klimu i imas bolju opremu od nekih cetvorki ;)

hahha pa mozda od onih SDI mrtvih :p
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

pašu obruči sa rs-ki ???? :D napokon nesto drukcije,a + nesto pogotovo rijetko ,svaka cast druze
a za sat i ostale stvari,.....ma svaka cast opet !
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

enesss je napisao(la):
pašu obruči sa rs-ki ???? :D napokon nesto drukcije,a + nesto pogotovo rijetko ,svaka cast druze
a za sat i ostale stvari,.....ma svaka cast opet !

Trebalo bi da pasu, mislim da je to standardizovano, danas cu jos da pogledam, da ne rastavljam one bezveze :)

http://cgi.ebay.de/Hochglanzverdichten-Aussenbetten-BBS-RS1-R-H-OZ-Racing-/300512832076?pt=Auto_Felgen&hash=item45f7f5ea4c
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
kupljena jos 2 podizaca, tako da sam i to kompletirao..
planiram ovo :


Uploaded with ImageShack.us

i to bi trebalo dobro izgledati kad se ubaci u konzolu..

postavljanje ubrzo :)

ako nije tajna di si nabavio te prekidace...meni bi tribo jedan....ovaj mi se pokvario...:icon_cry:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

uzeo ih ovdje u sarajevu, dole gdje je bosna anet ima radnja prodaju polovne orginalne dijelove..


a ima neko na forumu sam vidio da prodaje 4 komada, pa pogledaj malo.. naci ces ,)
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

nista pohvale dok ne vidim ABS,klimu,vakum centralnu(jer preferises fabriku)... vidim da si ostalu opremu vec nabavio :lol:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

imam vakum centralnu ahahhaha :D
jos dodaj na to el siber, el retrovizore.. ima tu jos.. samo kad se zainatis trazit..

sam ako budem imao volje za autom, ako me bude slusao :)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Napravi ti auto od dvice...Nemoj pogresno shvatit..Auto za respekt ...Ima opreme kao sto je neko rekao kao neka cetvorka..
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Lijepe slike ;) i ja sam danas malo fotki opalio samo sto je u mene svaki setup isti :D


Pravo je cool na ovim felgama a ksenoni su DRAMA ;) milina ih gledat :cool:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Ima li kakih komentara ljudi, mislim na ovako starije i sl. cude li se sto su ti takvi tockovi
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

extra zimski rezim,kako sam i prije napisao,stvarno prelijepa duja,extra je gledat;);)
 
Početnik
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

da mi ja hrabrost i dozvolu tate da i ja sebi ofarbam felge tako za zime..ali ja bi u pink..extra auto,svaka cast noke
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

sandy_mo je napisao(la):
Ima li kakih komentara ljudi, mislim na ovako starije i sl. cude li se sto su ti takvi tockovi

pa i ne bas, bar mene nije niko pitao.. pita me ovaj covjek koji mi radi pjeskarenje cime sam farbao i odakle mi boja :icon_smile:

hvala na komentarima :)
 
Top