VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Početnik
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

tabla je super,audi VDO satici su mnogo ljepsi nego dvojkini original,,,al opet tabla je the best
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

tabla ide, na vanjskom izlgedu se nista nije promjenilo, spustit cu player dole u votex konzolu, satici idu gore, pa kad zavrsim sa ugradnom ovih dijelova bit ce jedan foto shooting motora i unutrasnjosti i nadam se neki clip ubrzanja eventualno..
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

bit ce mocno s ovom tablom, jbg meni se svidja. I cukice se leci samo tako,pozuri se ba sa slikama:icon_biggrin:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

takac je napisao(la):
Oj Noke dragi pa gdje ces dgitalu unutra =(

Haj vako posteno, ova novija auta furaju te digitalne table, jesil i u jednom sport modelu vidio digitalca il su fino kazaljke???

Ne znam al meni bez krugova na instumentalci i bez kazalji je fuj....

Haj neka bude sa srecom, ako budes htio diode (al samo na analognu =)), imas kod mene u staroj garazi kako je ispalo pa javi sredicemo....

GSI :)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Meni je ovo bolje nego plasma ili led experimentisanje. daje dieselu osjecaj povezanosti sa nesvakidasnjim projektom na motoru u dvici, tako da se ovo uklapa u cijelokupnu pricu o golfu.
over and out.
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

i ja sam prije bio skeptican oko ovog, za promjenu mislim da ce ssvakako dobro doci :))

2igy, zaduzit cemo te, ne sekiraj se :p
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

super druze, lijepo je ispalo...reci mi, jesi li sta uradio sa digitalnim satom;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

drago mi je da su felge konacno kod tebe, ne sumnjam da ces ih sredit,kad zavrsis ono sto si naumio bit ce perverzija sigurno,nego samo polako,nemoj zapustit ispite:icon_biggrin:
 
Top