VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ja jedva cekam da vidim OZ turbo na golfu ;) znatizeljan sam :cool:
moram rec da je Keno imao uvijek dobre felge ;)
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

sve je extra auto rad dijelovi trud sve 5 al ovo sve fino treba rastavit u temelj u golfu školjku i krenut jednim STILOM i tim stilom dovrsit auto u zadnjih godinu dana si promjeno sto stilova smjerova i pravaca a to sve košta zato malo truda i slozi jedan pravac jedan cilj jer imas sve potrebno (nemislim nista lose vec iznosim svoje misljenje lijep pozdravw)
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

dadao_style je napisao(la):
sve je extra auto rad dijelovi trud sve 5 al ovo sve fino treba rastavit u temelj u golfu školjku i krenut jednim STILOM i tim stilom dovrsit auto u zadnjih godinu dana si promjeno sto stilova smjerova i pravaca a to sve košta zato malo truda i slozi jedan pravac jedan cilj jer imas sve potrebno (nemislim nista lose vec iznosim svoje misljenje lijep pozdravw)

Slazem se sa dadom...
Vidim da dosta ulazes u auto...pa bi ja prema tome raskopao sve ofarbao i onda slozio od jednom jedan stil i to je to...nema mjenjanja nema skidanja ovoga stavljanja onoga i slicno...
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

dzinn16v je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
sve je extra auto rad dijelovi trud sve 5 al ovo sve fino treba rastavit u temelj u golfu školjku i krenut jednim STILOM i tim stilom dovrsit auto u zadnjih godinu dana si promjeno sto stilova smjerova i pravaca a to sve košta zato malo truda i slozi jedan pravac jedan cilj jer imas sve potrebno (nemislim nista lose vec iznosim svoje misljenje lijep pozdravw)

Slazem se sa dadom...
Vidim da dosta ulazes u auto...pa bi ja prema tome raskopao sve ofarbao i onda slozio od jednom jedan stil i to je to...nema mjenjanja nema skidanja ovoga stavljanja onoga i slicno...

pa dado, znas i sam da si i ti krenuo istim pravcem, da je bila rs karambolka, pa perla crne lajsne i ostalo.. pa brock pa ... i onda si vracao na "fabriku" pomalo..

i ja sam pratio "trend" pa ga jos uvijek pratim, nismo daleko otisli :icon_smile:
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
sve je extra auto rad dijelovi trud sve 5 al ovo sve fino treba rastavit u temelj u golfu školjku i krenut jednim STILOM i tim stilom dovrsit auto u zadnjih godinu dana si promjeno sto stilova smjerova i pravaca a to sve košta zato malo truda i slozi jedan pravac jedan cilj jer imas sve potrebno (nemislim nista lose vec iznosim svoje misljenje lijep pozdravw)

Slazem se sa dadom...
Vidim da dosta ulazes u auto...pa bi ja prema tome raskopao sve ofarbao i onda slozio od jednom jedan stil i to je to...nema mjenjanja nema skidanja ovoga stavljanja onoga i slicno...

pa dado, znas i sam da si i ti krenuo istim pravcem, da je bila rs karambolka, pa perla crne lajsne i ostalo.. pa brock pa ... i onda si vracao na "fabriku" pomalo..

i ja sam pratio "trend" pa ga jos uvijek pratim, nismo daleko otisli :icon_smile:


sve je to istina al kad je bila druga vrsta stylinga taj se stil radio do kraja i stim stilom sam uzeo neke nagrade i kasnije lakiro i sastavio u german i sada je auto u tom stilu nebitno sve ok samo govorim imas sve extra stavri steta je ne slozit jedan fin primjerak golfa
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

predobar golf,sa ovim felgama je mocan bas, stopke zatamljene su fine,a nekako su mi one bile bolje(i ako "nisu" vise u modi)...sve u svemu extra projekt,i kako vidim u buducnosti ce biti dosta radova :)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Sad nesto svi poceli da vracaju fabrikanu, a ja oduvek pricao da nije obavezno imati kristal stopove i farove :cool:

Svidja mi se bas kako su cucnuli stopovi, s tim sto po meni svetlosne grupe treba da se uklope, ako pozadi ne ide clear, onda ni napred ne bi trebalo ;)
 
Top