VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

aldintdi je napisao(la):
golfic je mjera
____________
super je !!!!!!

hvala ;)

danas smo ja i drug liga imali dobru namjeru da stavimo one diskove koje sam uzeo od jase, medjutim diskovi i disk plocice su od mk3 gt tako da nisu mogli na moje glavcine, tako da cu morat uzeti glavcine i nosace klijesta.. pa kad to sredim, onda ce biti novih updatea..

a promjenili smo kineticki, culo mi se nesto naprijed, i zamjenili remen serva i prekontrolisati to sve..
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

taman ce ti i ove felge moci na one diskove..a ja sam ti odmah rekao da ces morati mjenjati glavcine jer tvoje ne pasu..nego reci mi napravil onaj pipak..

P.S golf napreduje iz dana u dan..stvarno svaka cast na volji i trudu..
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

jasa12 je napisao(la):
taman ce ti i ove felge moci na one diskove..a ja sam ti odmah rekao da ces morati mjenjati glavcine jer tvoje ne pasu..nego reci mi napravil onaj pipak..

P.S golf napreduje iz dana u dan..stvarno svaka cast na volji i trudu..

jeh.. nazalost bio si u pravu, bilo je nekih prica hoce moci, nece .. vidjet cemo

sto se onog pipka tice, kupio sam onaj jedan na otpadu, sto je falilo, tako da sam to rijesio..

jos da te glavcine i nosace uzmem, pa valjda ce klijesta biti uredu :)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

eto super..nadi glavcine i stavljaj to i ne pustaj kocnicu..hehehehe

a sto se tice diskova i klijesta 100 posto ispravno..
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

od čega sve odgovara ulozak za gevinde dali je isto kod svake marke gevindi ili ide za svaku posebno da znam sta me ceka kad nekad odu od čega si ti uzeo novo ili si naso polovan
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

dadao_style je napisao(la):
od čega sve odgovara ulozak za gevinde dali je isto kod svake marke gevindi ili ide za svaku posebno da znam sta me ceka kad nekad odu od čega si ti uzeo novo ili si naso polovan

srecom da su imali jednu fk gewindu kojoj je pukla opruga, pa smo prebacili sa nje..
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

super druze , sila kocenja sad....iznenadit ce te razlika samo tako ,....;)

@ madison .... ulozak amortizera...
dsc01401.jpg
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ja sam stavljo isto sve od gtia ploče kljesta glavcine nova crijeva ventilirajuće sve razlika je ogromna
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ovo za diskove, klijesta je izletilo sasvim slucajno, planirao sam samo uzeti sada ventilirajuce diskove i tanje plocice i to je to, medjutim izleti mi jeftino ovo, a diskovi su i onako bili pri kraju zato sam se odlucio na ovo.. a svakako ce kad tad ici jaci motor u njega, tako da ce trebati, predpostavljam :)
 
Top