VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

RE: vw golf mk2 gtd+i >project

bolc je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
bad_look je napisao(la):
Ma šteta baš Noke ako ga prodaš al kad je g60 u pitanju sve ti je opreošteno...sretno...felge čim staviš slikaj bavezno..pozzz

mah.. iskreno ni meni se ne prodaje, jer imam osjecaj da ce mi taj g60 brzo dosadit jer njemu ne trebaju ni stange, ni podizaci, ni te gluposti koje sam ovamo sve ganjao i to mi je bio veliki gust..

al opet kazem, to je veliki upitnik, nije uopste ozbiljna stvar (nedaj ja golfa, samo nedaj Boze da budem morao.. inace ostaje)

Ako ti nebudeš zainteresiran za g60 daj malo više detalja i broj čovjeka na PM;)

Eto .nOKe cuo si sta ti covijek rece :D ako ti neces javi njemu :icon_smile:
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

G60 svakako dobit ces tip top auto,ovako nikad kraja ulaganjima...valjda svi znate Beljinog golfa iz Mostara...nema dalje..
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
eh.. beljin je jedan jbg :D

Kupi ti tog ako uspijes nagovorit covijeka da proda i bit ce dva ;)

Predpostavljam da ti je nekako tesko se odvojit od svog trenutnog golf-a i uredio si ga, ali ako ti se pruzila prilka da kupis ne odustaj davno je bilo govora da bi kupio G60 sto sada nebi kupio ovog ;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ja malo pricao s ocem,i u priči dodjemo do tog G60 motora,,kaze mi ja sam taj motor izbacio iz pasata trice i ubacio 1.6 dizela i prodao covjeku G60 za 100KM :icon_mad: malo falilo da tuča izbije sad izmedju mene i oca

haj kontam tad se taj motor nije trazio:icon_confused:
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Dzeniii je napisao(la):
ja malo pricao s ocem,i u priči dodjemo do tog G60 motora,,kaze mi ja sam taj motor izbacio iz pasata trice i ubacio 1.6 dizela i prodao covjeku G60 za 100KM :icon_mad: malo falilo da tuča izbije sad izmedju mene i oca

haj kontam tad se taj motor nije trazio:icon_confused:
:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry: mogu zamislit kako je tebi :icon_question:

:icon_exclaim:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

hehe ma vidjet cemo, ako se pruzi prilika zasto da ne.. ipak je to vrh sto se tice golfa mk2..
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
mah.. iskreno ni meni se ne prodaje, jer imam osjecaj da ce mi taj g60 brzo dosadit jer njemu ne trebaju ni stange, ni podizaci, ni te gluposti koje sam ovamo sve ganjao i to mi je bio veliki gust..

Ako ga uzmes, nece on tebi dosadit zato sto nemas sta na njemu radit... Dosadit ce ti zato sto ga neces moci sipat :lol:
Dobro ustiman g60 po gradu trosi minimalno 12 litara a vjerujem da bi to tebi, nakon dizela, bio ogroman sok :D
Kao sto i sam znas, imao i vozio sam ga i ne govorim ti napamet ;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

moguce.. samo ne znam zasto mislis da ga ja nebih mogao sipati.. ovaj stvarno malo trosi, ali se zato i vozam.. svaki dan

a oni sto pricaju, ma jebo te dizel gti je zakon, vidim ih jednom ili ni jednom u sedmici (pardon, vidim ih subotom od 9 do 12 se vozaju i opet kuci..)

salu na stranu
znam sta je g60, tako da cim sam se odlucio na taj korak da ga uzmem, vjerovatno sam spreman i na drugu stranu price (odrzavanje, potrosnja, ulaganja, itd..)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Ne kazem ja da ti nisi spreman ali vjerujem da ce ti u jednom trenutku dosaditi. g60 jednostavno previse uzima za ono sto na kraju daje...
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

postujem ja savijet, zbog toga do sada i nisam ubacivao motor u golfa, a realno mogao sam.. takodje ne namjeravam uzeti auto na slijepo, nisam ga jos probao, nisam vidio ni koliko daje, tako da ne mogu pricati napamet, izmerit cu ja to vise puta prije nego sto presjecem ;)

pozz
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
postujem ja savijet, zbog toga do sada i nisam ubacivao motor u golfa, a realno mogao sam.. takodje ne namjeravam uzeti auto na slijepo, nisam ga jos probao,

Nema to veze sa uzimanjem na slijepo (tipa hocel ti ko strovalit s*eban motor).
G60 motor kad je nov (kakav je bio i kod mene) trosi i trazi previse u odnosu na ono sto daje i ne mozes ti jednom kratkom probom, prilikom kupovine, skontat koliko je tom motoru potrebno paznje, odrzavanja i goriva... To se skonta tek kasnije kad si ga vec kupio :lol:

E to je poenta a tebi sretno i, ako ti je sudjeno, kupit ces ga kako god ;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Noke ovo sto ti esso rekao sve ti je istina..kod mene je jaran imao G60 fino to ide al opet nije to to..za njegovu potrsonju malo je ono snage..imas prelijepog golfa ako hoces jaci motor bolje nesto pametno skontaj kakav fin motor i stavi u svoje auto..znas sta si radio na autu u kakvom je stanju a sad da kupujes ne znam..ja da sam na tvom mjestu ja golfa nebi prodavao ni mjenjao nizakakvo drugo auto..tvoje misljenje i tvoje zelje..u svakom slucaju sretno pa sta god bude..
 
Top