VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

dellas je napisao(la):
Ovaj auto kad vidim uvek me iznova odusevi, svaka ti cast na sredjivanju majstore, perfekcija;) E samo kad zamislim da ima ovaj zvuk http://www.youtube.com/watch?v=ofn8tiwnzTs&feature=related i da mu skace tabla kad ga palis ujutru smorim se....:/ Ubacuj neku masinu unutra;)

hvala druze, ma joj motor motor.. to sam rekao da cu zadnje radit, a ima jos puno posla oko auta.. farbanje (na proljece aBd), unutrasnjost (cim prodam mattig), i onda bi trebao motor krajem sljedece godine, nadam se ;)

dzinn16v je napisao(la):
Meni je radio...nema dalje lik radi cuda sto se tice opsivanja...

ko to druze ?

esso_sa je napisao(la):
Gdje ces presvlacit volan ? Cuo sam da ima neki lik u Visokom i da je pravo dobar sa volanima

esmer, cuo sam se vec sa njim, 100km izadje presvlacenje volana, ali znaci perfektno..

meni je ovaj drug u komsiluku radio, bila je neka low price varijanta jer ce se volan mjenjati sigurno, ganjam kad jeftino naleti momo course :icon_biggrin: postavit cu slike sutra da vidite kako je "ispalo"
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

pregledao sve 124 stranice...ima predobrih radova..i dosta spama :p ..al .... golf je premocan stvarno...ali nigdje nisam procitao koliko su ti jota zadnje bbs-ice ..prednje su 8 ??..ii kada ides na up to 59kw ?? :D
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ti polagano kao i daly ...ubacujes full opremu u njega :p ... znam da su naknadno kupovani obruci... samo nisam znao koliko je nazad pa zato :D ...ove satice ces vjerovatno dole u votex konzolu??
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ma ja.. tako sam nesto planirao, satice dole u votex, el podizace vremenom tako da ce se upotpuniti :D
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

golf izgleda predobro..medju najboljima je...jos planiraj lakiranje i sredjivanje limarije do savrsenstva na proljece i bit ce bas vrhunski...
pozabavi se malo i unutrasnjoscu ;)

p.s. koliko ima sad kw taj gtd+i ??
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Imam i ja taj prekidač samo nemam motorića i instalacije za to jel komplikovano to odraditi??pozzz
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

super ove slike golfers u liscu,prave jesenske fotografije svaka cast prelijepe slike kao i vw
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Frenkie-3B je napisao(la):
super ove slike golfers u liscu,prave jesenske fotografije svaka cast prelijepe slike kao i vw

hvala druze ;)

bad_look je napisao(la):
Imam i ja taj prekidač samo nemam motorića i instalacije za to jel komplikovano to odraditi??pozzz

vidjet cemo, moram se jos malo raspitati u vezi ovog..

AnDel je napisao(la):
golf izgleda predobro..medju najboljima je...jos planiraj lakiranje i sredjivanje limarije do savrsenstva na proljece i bit ce bas vrhunski...
pozabavi se malo i unutrasnjoscu ;)

p.s. koliko ima sad kw taj gtd+i ??

hvala druze, ma naravno limarija je bas zrela da se radi, unutrasnjost sada za sada polako slazem, i onda cu to sve zaokruzit tapaciranjem sjedista, neba i tapacirunga kao i gepeka i police :)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Noke ti ces na kraju imati i klimu i esp i sve bogove koje imaju puno novija auta od golfa II;););)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ArminM je napisao(la):
Noke ti ces na kraju imati i klimu i esp i sve bogove koje imaju puno novija auta od golfa II;););)

i to sve rucno ubaceno :D
u tome i jeste car svega.. kao sto je noke vec naveo gore kad je spominjao onaj g60 :cool:
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

phenix je protektirana guma al moze sluzit golf je extra slike su cudo okruzenje mu lezi sretno dalje.......
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

sub3r je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Noke ti ces na kraju imati i klimu i esp i sve bogove koje imaju puno novija auta od golfa II;););)

i to sve rucno ubaceno :D
u tome i jeste car svega.. kao sto je noke vec naveo gore kad je spominjao onaj g60 :cool:

ehehe, ma iskreno nisam jos poludio toliko, ima ih i gorih od mene (u pozitivnom smislu) pogledajte sta liga i dally rade, od klime,absa,el podizaca,klime,el retrovizora grijaca sjedista bla bla bla dosta toga je nabacano, pa cemo onda to sve fino finalizirati, pocevsi od el podizaca, serva, i tako tih gluposti kako bude izlijetalo sta :icon_smile:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Noke ti ces na kraju imati i klimu i esp i sve bogove koje imaju puno novija auta od golfa II;););)

i to sve rucno ubaceno :D
u tome i jeste car svega.. kao sto je noke vec naveo gore kad je spominjao onaj g60 :cool:

ehehe, ma iskreno nisam jos poludio toliko, ima ih i gorih od mene (u pozitivnom smislu) pogledajte sta liga i dally rade, od klime,absa,el podizaca,klime,el retrovizora grijaca sjedista bla bla bla dosta toga je nabacano, pa cemo onda to sve fino finalizirati, pocevsi od el podizaca, serva, i tako tih gluposti kako bude izlijetalo sta :icon_smile:

ma tu si ti za njima:icon_smile:
Mislim da ce i tvoj golf imati puno dodatnih dijelova,koje fabrika nije ugradila,svidja mi se taj nacin,nekako je najsladje kad covjek sam odradi nesto sto do tada nije bilo tu,a efikasno je. Jbg ja sam obecao naci el podizace,al sam sjebo,,nije bilo nista,a nisam zaboravio,zvao bi ja da sam nasao;)
 
Top