VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

hehe ma hvala tebi druze, ne zuri mi se iskreno, volim sto ovako svaki mjesec uzmem po nesto, neku sitnicu pa se nakupi, da sam sve odjednom uzeo, dosadio bi mi brzo :)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
hehe ma hvala tebi druze, ne zuri mi se iskreno, volim sto ovako svaki mjesec uzmem po nesto, neku sitnicu pa se nakupi, da sam sve odjednom uzeo, dosadio bi mi brzo :)

to je tacno,slazem se
Nego kako si zadovoljan ovim gumama. Sinoc gledam cijene,pravo su povoljne ove gume,,ja kontam sebi sad uzet,pa se jos uvijek nalazim u svemu,istrosio sam se za one felge i ljetne gume,pa cu se sad malo stisnut. Rekose da je dobra ova guma,ja bi ih uzeo samo za zime. Do sad su najpovoljnije sto sam nasao,52km komad:icon_biggrin:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Ne znam druze fakat, evo i ja sam ih uzeo, malo sam u nedoumici sta i kako je.. probat cu pa cu ti reci iz prve ruke, ovi sto ih koriste svi kazu da su dobre pravo, imaju sad i neki novi model, ja sam trebao uzeti 2 nove, medjutim izletile mi ove 2 bas povoljno tako da sam njih uzeo..

da ih svake godine uzimas, nove, u ovoj dimenziji, isplati se.. sava je duplo skuplja, jel duplo bolja, vidjet cemo :)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ajde vidjet ces kako se ponasaju pa daj komentar,ja cekam prve pahulje snijega pa da montiram celicare:icon_biggrin:
jedino ako budem morao ici negdje van grada stavljam ih prije vremena;)
 
Početnik
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
Ne znam druze fakat, evo i ja sam ih uzeo, malo sam u nedoumici sta i kako je.. probat cu pa cu ti reci iz prve ruke, ovi sto ih koriste svi kazu da su dobre pravo, imaju sad i neki novi model, ja sam trebao uzeti 2 nove, medjutim izletile mi ove 2 bas povoljno tako da sam njih uzeo..

da ih svake godine uzimas, nove, u ovoj dimenziji, isplati se.. sava je duplo skuplja, jel duplo bolja, vidjet cemo :)

ove gume su za tvoje potrebe odlicne, ekstra su za snijega, probao vec, i ove zime cu uzeti iste, dvije nove za 110 km... nemoj ocekivati ni previse, s obzirom da su 195/50.. al bolje malo sporije i opet dobro izgledat, nego ga na 13-ke celicare spustit :cool:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ma jock, boze sacuvaj,fakat po snijegu bas oprezno vozim, vise me je strah neke kisice, kako se tu ponasaju, da me ne iznenadi, probat cu ih svakako odmah prvi dan, prevalit stotinjak kilometara i vidjet sta i kako je :D
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Oggy je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
Ne znam druze fakat, evo i ja sam ih uzeo, malo sam u nedoumici sta i kako je.. probat cu pa cu ti reci iz prve ruke, ovi sto ih koriste svi kazu da su dobre pravo, imaju sad i neki novi model, ja sam trebao uzeti 2 nove, medjutim izletile mi ove 2 bas povoljno tako da sam njih uzeo..

da ih svake godine uzimas, nove, u ovoj dimenziji, isplati se.. sava je duplo skuplja, jel duplo bolja, vidjet cemo :)

ove gume su za tvoje potrebe odlicne, ekstra su za snijega, probao vec, i ove zime cu uzeti iste, dvije nove za 110 km... nemoj ocekivati ni previse, s obzirom da su 195/50.. al bolje malo sporije i opet dobro izgledat, nego ga na 13-ke celicare spustit :cool:

upravo to,i ja cu ostati na ovoj dimenziji na kojoj sam,necu se majmunisat,al makar ce auto fino da izgleda,13-ke su mi ogavne svegami
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
kupio sam jos 2 zimske 195 50, posebno mi je drago sto su sve 4 iste i sto su u extra stanju, phenix..

slika-66012-2010-09-1284145384-velika.jpg

Odlicne..kod mene su dvije naprijed na kecu i slusaju jako dobro...cak sam i race vozio na njima..odlicno drze :123:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
eh hvala druze, drago mi je da se nisam zaj*bo ! ;)

primijetio si da su malo teze od obicnih guma,ali imaju odlicne performanse ;)
 

Prilozi

  • Image0955.jpg
    Image0955.jpg
    383 KB · Pregleda: 21
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

keno namazi prohemom skidboja za plastiku i nek odradi svoje nekih par sati, pa onda plastik primer i lagano u crnu mat i ko bombona
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

eh hvala vam, ja sam pokusao vodobrusnim skroz sitnim lagano skinuti, pa sam onda prefarbao crnom ali mi se ne svidja, pa cu pokusati skinuti razredjivacom ili ovom skidbojom (znam da ima za metal i pravo je jaka pojela bi plastiku, ali nisam znao da ima za plastiku skid boja..) tako da cu aplicirat to vjerovatno, najljepse je kad je njena fabricka boja, ne guli se, ne moram se brinuti hocu li je ogrebati bla bla, usput sam skopcao i satice, sad trazim krusku za pritisak ulja, vjerovatno cu uzeti i hladnjak ulja zajedno sa kruskom od GTIa pa to sve skopcati, vidjet cemo sta ima na otpadu..
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

imas od proizvodjaca prohema skid boju za plastiku , a primer cu ti ja dati :D , svakako sam te mislio ovih dana zvat da se nesto dogovorimo :D
 
Top