VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

dobra fora, uvijek si bio prepoznatljiv po ovim čudnim stvarima ,al ipak zanimljivim...postavljaj slike što prije...pozzzz
 

IGY

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

e jebi se noke, ja svoje celicare u istu boju lakirao u nedelju :(
spremio ih za zime :)

nis skontat cu sta drugo :)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

IGY je napisao(la):
e jebi se noke, ja svoje celicare u istu boju lakirao u nedelju :(
spremio ih za zime :)

nis skontat cu sta drugo :)

:lol::lol::lol:

ti u flouroscentnu narandjastu a noke u ovu zelenu djirajte se po gradu...:cool::cool::cool:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

cudo nisi polirao falc?
a izgleda ludo,ko da je cura birala boje :D
leci ce fino...
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ovo je sad moderno...:D meni super stoji na autima...prava rijetkost (mislim da sam samo jedno auto vidio u bosni sa flour. bojom na felgama....super i stoji na autma...bas loodo...:D
fluorescentyellowonwhite2.jpg

4017750819_3f6192800d_o.jpg

:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

reko ti ja neki dan lud golf pravo (btw. sredio sam ono sa kiletom kupio nabacio jos malo pa promocija otvaram garazu) sry na OT
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

AnDel je napisao(la):
cudo nisi polirao falc?
a izgleda ludo,ko da je cura birala boje :D
leci ce fino...

htio sam polirati falc, ali kontam posto je za zimski setup, bit ce uvijek prljavo bla bla bla, odlucio sam ovako..
polirat cemo zato nesto drugo, cut ce se ubrzo dok stignu :)

_JokeR_ je napisao(la):
reko ti ja neki dan lud golf pravo (btw. sredio sam ono sa kiletom kupio nabacio jos malo pa promocija otvaram garazu) sry na OT

eh odlicno, objavi to brzo, nemoj cekati vise ;)

GOLF TZ je napisao(la):
ovo je sad moderno...:D meni super stoji na autima...prava rijetkost (mislim da sam samo jedno auto vidio u bosni sa flour. bojom na felgama....super i stoji na autma...bas loodo...:D

pa je, i meni je ovo bila inspiracija, doduse, sa one fieste wrc fazoni.. htio sam nesto na taj fazon..
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

nije losa ideja za ovu boju felgi samo mislim da ce kod igy-a bolje stajti ova kombinacija boja :) volis i ti da se zezas sa ovim bojama :)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

bit ce uskoro slike, dok zavrsim sve pa cu fino slikati..

stefan je napisao(la):
nije losa ideja za ovu boju felgi samo mislim da ce kod igy-a bolje stajti ova kombinacija boja :) volis i ti da se zezas sa ovim bojama :)

dok igy ofarba prvo, pa cemo vidjeti :lol:

ma malo za promjene, dobro ce doci, moram naci bar ludu zamjenu za ove bbs preko zime :icon_smile:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Dobar potez, niko se ne usudjuje da napravi nesto ludo, a uvjek neko treba da probije led...sta reci osim, ode da farbam celicare heheheh...sala :D :D :D
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Noke ovu sto si pokazao nadam se da nije zavrsena jer nisi dobro ofarba krakove =)
 

IGY

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
bit ce uskoro slike, dok zavrsim sve pa cu fino slikati..

stefan je napisao(la):
nije losa ideja za ovu boju felgi samo mislim da ce kod igy-a bolje stajti ova kombinacija boja :) volis i ti da se zezas sa ovim bojama :)

dok igy ofarba prvo, pa cemo vidjeti :lol:

ma malo za promjene, dobro ce doci, moram naci bar ludu zamjenu za ove bbs preko zime :icon_smile:



ofarbao ja u nedelju proslu... kako ti i napisah, ali vidis da odavno ne stavljam update na forum a bilo ih je mnogo od zadnjeg puta, jednostavno nemam vremena :)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

IGY je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
bit ce uskoro slike, dok zavrsim sve pa cu fino slikati..

stefan je napisao(la):
nije losa ideja za ovu boju felgi samo mislim da ce kod igy-a bolje stajti ova kombinacija boja :) volis i ti da se zezas sa ovim bojama :)

dok igy ofarba prvo, pa cemo vidjeti :lol:

ma malo za promjene, dobro ce doci, moram naci bar ludu zamjenu za ove bbs preko zime :icon_smile:



ofarbao ja u nedelju proslu... kako ti i napisah, ali vidis da odavno ne stavljam update na forum a bilo ih je mnogo od zadnjeg puta, jednostavno nemam vremena :)





:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:

stavi ba update pa da mi raspolozenje bude :icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
:cool::cool::cool::cool:
 
Top