VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ja ne bi stavljao onu antenu.. to je chuning :D
iznevjerio si me noke sad stvarno :D
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

sve sam ja to probao, kazem iz iskustva hahha salu na stranu, bio je golf i zamracen, ali nikad vise nakon iskustva sa shupcima (tzv policijom) tako da se nebih vise peglao sa istim..

pa eto.. abf ili tdi 110ka bar :D ..

vidjet cemo na proljece aBd, sad cu jos da skontam zimski setup i to je to za sada..
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Pametno je to sto neces foliije, jesu one detalj na autu ali i pare su detalj u novcaniku bolje nego dat za kazne ;)

Samo polahko radi ne zuri nije potrebno ;) motor kad dodje onda se vise nema sta radit osim redovno odrzavat i drzat ga cistim :icon_biggrin:
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
sve sam ja to probao, kazem iz iskustva hahha salu na stranu, bio je golf i zamracen, ali nikad vise nakon iskustva sa shupcima (tzv policijom) tako da se nebih vise peglao sa istim..

pa eto.. abf ili tdi 110ka bar :D ..

vidjet cemo na proljece aBd, sad cu jos da skontam zimski setup i to je to za sada..

TDI 110ks,imalo svratis do srdjana da ga cacne na 130 i nema dalje,a vozas se dzaba;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

dzinn16v je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
sve sam ja to probao, kazem iz iskustva hahha salu na stranu, bio je golf i zamracen, ali nikad vise nakon iskustva sa shupcima (tzv policijom) tako da se nebih vise peglao sa istim..

pa eto.. abf ili tdi 110ka bar :D ..

vidjet cemo na proljece aBd, sad cu jos da skontam zimski setup i to je to za sada..

TDI 110ks,imalo svratis do srdjana da ga cacne na 130 i nema dalje,a vozas se dzaba;)
tako sam nesto i planirao, nadam se da ce mi uspjet plan da naletim negdje na neku udarenu tricu, pa bih uzeo kompletan prednji kraj i onda prebacio sve sto mi treba..

GolFanatiCars je napisao(la):
Pametno je to sto neces foliije, jesu one detalj na autu ali i pare su detalj u novcaniku bolje nego dat za kazne ;)

Samo polahko radi ne zuri nije potrebno ;) motor kad dodje onda se vise nema sta radit osim redovno odrzavat i drzat ga cistim :icon_biggrin:

ma jasta, izadjes da se provozas, uvijek u podsvijesti razmisljas o tome hoce li naici patrola da te svrati na prosirenje, ovdje u sarajevu samo kruze, k'o hijene.. :icon_mad:
pa eto.. bas kao sto si napisao, ali ima jos dosta toga stvarno, te farbanje, te unutrasnjost (ovo samo pisem grube radove) onda el podizaci, sjedista, siberi, spigle, klima, servo bla bla bla.. da ne nabrajam, imat ce se sta radit hvala Bogu, nece mi dosadit jos :icon_smile:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Davor_ je napisao(la):
Vidio sam golfa u Zivinicama fino izgleda iako nema zadnju klupu :)

heheh klupa ostala na dubinskom pranju, i nisam je stigao pokupit, jbg :D

sutra cu zavrsit ostale, pa bit ce slike uskoro..
 
Top