VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

A dobra je ovo fora :cool:;)

Ajd namontiraj to pa daj fotke da vidimo :icon_smile:

Ima negdje i kod mene jedna ova ATS felga skoro nova ako kome treba :D
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

da, stavio sam ga u oglase, ganjam jednog g60 orginalnog, ali cica stvrd ko orah, pa vidjet cemo sta ce biti od toga.. no svakako da nece ici u ovom setupu, felge,sjedista i jos neke sitnice ostaju kod mene defintivno..
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
da, stavio sam ga u oglase, ganjam jednog g60 orginalnog, ali cica stvrd ko orah, pa vidjet cemo sta ce biti od toga.. no svakako da nece ici u ovom setupu, felge,sjedista i jos neke sitnice ostaju kod mene defintivno..

:icon_smile::icon_smile::icon_smile: svaki orah se moze razbiti...:D :icon_smile::icon_smile::icon_smile: ma moze ti golf otici za lijepe pare...nemoj ostavljati bbs ali stavi neke felge na njeg da zavaras kupce...:D
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ehehe pa da, imam ja velik cekic :p :p

mah, sumnjam da ce otic, ali eto, vidjet cemo sta cica kaze..
nisam ga ni probao, samo znam da je orginalni g60 sa full opremom
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Ma šteta baš Noke ako ga prodaš al kad je g60 u pitanju sve ti je opreošteno...sretno...felge čim staviš slikaj bavezno..pozzz
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
ehehe pa da, imam ja velik cekic :p :p

mah, sumnjam da ce otic, ali eto, vidjet cemo sta cica kaze..
nisam ga ni probao, samo znam da je orginalni g60 sa full opremom

sretno u kupovini pa onda i u prodaji...:D:cool::cool:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

bad_look je napisao(la):
Ma šteta baš Noke ako ga prodaš al kad je g60 u pitanju sve ti je opreošteno...sretno...felge čim staviš slikaj bavezno..pozzz

mah.. iskreno ni meni se ne prodaje, jer imam osjecaj da ce mi taj g60 brzo dosadit jer njemu ne trebaju ni stange, ni podizaci, ni te gluposti koje sam ovamo sve ganjao i to mi je bio veliki gust..

al opet kazem, to je veliki upitnik, nije uopste ozbiljna stvar (nedaj ja golfa, samo nedaj Boze da budem morao.. inace ostaje)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
bad_look je napisao(la):
Ma šteta baš Noke ako ga prodaš al kad je g60 u pitanju sve ti je opreošteno...sretno...felge čim staviš slikaj bavezno..pozzz

mah.. iskreno ni meni se ne prodaje, jer imam osjecaj da ce mi taj g60 brzo dosadit jer njemu ne trebaju ni stange, ni podizaci, ni te gluposti koje sam ovamo sve ganjao i to mi je bio veliki gust..

al opet kazem, to je veliki upitnik, nije uopste ozbiljna stvar (nedaj ja golfa, samo nedaj Boze da budem morao.. inace ostaje)

Ma ti si puko... :icon_question:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
bad_look je napisao(la):
Ma šteta baš Noke ako ga prodaš al kad je g60 u pitanju sve ti je opreošteno...sretno...felge čim staviš slikaj bavezno..pozzz

mah.. iskreno ni meni se ne prodaje, jer imam osjecaj da ce mi taj g60 brzo dosadit jer njemu ne trebaju ni stange, ni podizaci, ni te gluposti koje sam ovamo sve ganjao i to mi je bio veliki gust..

al opet kazem, to je veliki upitnik, nije uopste ozbiljna stvar (nedaj ja golfa, samo nedaj Boze da budem morao.. inace ostaje)

Ako ti nebudeš zainteresiran za g60 daj malo više detalja i broj čovjeka na PM;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Ma zavrsi ovog svog kako si i planiro , unutrasnjost u neku bez kozu i ubaci kakv TDI i to je to :)
Mani mijenjanje,ko ce znat sta i na tome valja sve odma mijenjat,sa tim svojim znas na cemu si :)

G60 jest cudo auto al opet za vozanje i odrzavanje i nije bas preporucljivo ...
 
Top