VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

razumijem prioritet je styling, a taj motor je vise nego odlican ..stedljiv, jeftino odrzavanje, solidno moze povuci...i sigurno da ti nece uzimati novce 'neplanirano'...odlican je za novcanik, sto zna biti i najveci 'kvar' :)
sretno u daljim radovima;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

prioritet je da je auto ispravno mehanicki i da nista ne lupka :D
sve ostalo je manje-vise za moj cejf
kao sto sam rekao, ovo auto nikad nece ici na styling, bar ne kod nas ovdje tako da ..

a i ovo sto si rekao, naravno da mi je veci cejf sto ovako ide sve malo po malo.. iako bi ponekad volio ubrzati to, ali znas kako je :icon_smile:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

bit ce sad, kad se sve zavrsi, jedan opsirni sa slikama svega sto je uradjeno :)
jbg kako se radi neam kad da slikam..
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Extra Noke...sve je orginalno..samo naprijed a i fino si očistio ove tapacire..pozzzz:cool:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

heh hvala vam svima na lijepim komentarima..

2 dado : sto se tice karlovca, ne vjerujem da cu ikad otic tamo, ne odgovara mi klima :icon_smile:
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
heh hvala vam svima na lijepim komentarima..

2 dado : sto se tice karlovca, ne vjerujem da cu ikad otic tamo, ne odgovara mi klima :icon_smile:

osim žege nista drugo nema hehe ne kuzim al eto svak ima svoje i cjenim nista onda se vidimo na nekom drugom eventu
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

mah.. znas da ja i ekipica koja vodi vwcc ne osciliramo na istim talasnim duzinama, ako se kad promjeni politika, bit ce nest..

sto je najgore, nisam ja jedini koji tako misli, tako da nije zbog mene vjerovatno :icon_smile:

al necemo o tome, ima jos skupova, i kod nas, i u srbiji.. pa cemo se druziti svakako :icon_smile::icon_smile:
 
Top