VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

RE: vw golf mk2 gtd+i >project

brate perverzno ce ovo izgledati :) ako bude trebalo sta pomoci samo zovi,znas da ja volim oko dvice raditi,znas da mi je ona u srcu :D prva ljubav :D ako nista zovi da gledam i odmazem :D :D :D
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

hehehehe hvala dino :)
eh sad, sto se tice farova, da odmah razrijesimo dilemu, idu fabricki farovi od corrada, iskljucivo, stim da cu ih naravno rastavit, ocistit, ofarbat onu plastiku iza sjenila u crno, na kratko svijetlo u krajnju komoru ide socivo, stakla ce se ispolirati i onda to ide na auto..

sto se veznog lima tice ici ce od jette uz odredjene prepravke, upasovat cemo i to :)

eh sad, sto se farova od corrada tice, razlika je neznatna, nekih 0.3-0.5cm razlike u odnosu na rallye, tako da ce se i to rijesit, nece ugl biti zazora i slicno..

bitno je da sam uzeo masku, farove jos uvijek trazim, trebalo bi biti nesto ubrzo.. bit ce te obavijesteni..

to cu gledati da postavim zajedno kad budem farbao auto, negdje krajem godine :icon_smile:
 
Početnik
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Treba da cekam do kraja godine da vidim tu perverziju? :icon_mad: :icon_cry:

Mad+sad= noKe. nije dobro po tebe pozuri to ! :D :D: D

Salim se ja samo polako da to sve bude fino a kako je radjeno do sad' ne sumnjam da ce i sada biti extraaa! :cool:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

mah, bit ce nesto aBd
prije svega treba skupit sredstva, ostalo cemo lagano..
kao drugo, valja naci nekog, da mi uradi auto kako treba, bez predrasuda tipa "eto ja cu se peglati sa golfom 2 za 1000maraka, a ovamo mogu ofarbati na mercu blatobran i uzeti iste pare.."

to je najgore..
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Trebo si ga i ofarbat... vrijeme je, mislim da i sam znas : )
dao si do sad dosta para na te sitnice koje su mogle pokrit farbanje.
al' perverzija ce da bude sto jes jes : - )
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
mah, bit ce nesto aBd
prije svega treba skupit sredstva, ostalo cemo lagano..
kao drugo, valja naci nekog, da mi uradi auto kako treba, bez predrasuda tipa "eto ja cu se peglati sa golfom 2 za 1000maraka, a ovamo mogu ofarbati na mercu blatobran i uzeti iste pare.."

to je najgore..

nijedan ozbiljan lakirer to nece pomisliti, znam kada sam ja lakirao svog golfa, to je bilo bez greske ;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

mah.. onda ih je u sarajevu 80% neozbiljnih :D

aj necemo o tome, vidjet cu da sa drugovima iz gfca uradim pripremu, pa cemo naci nekog postenog, :icon_smile:
 
Početnik
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

noKe. kad budes radio auto(ako ne nadjes lakirera) zovni me fino da se nadjemo vodim te kod rodjaka on je auto lakirer nacemo cijenu neku finu i 1 si na redu uletices na red prije sviju !

Covjek radi perfektno a jeftin je ! ;)
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

G2_1.6B je napisao(la):
noKe. kad budes radio auto(ako ne nadjes lakirera) zovni me fino da se nadjemo vodim te kod rodjaka on je auto lakirer nacemo cijenu neku finu i 1 si na redu uletices na red prije sviju !

Covjek radi perfektno a jeftin je ! ;)


nije bitna cjena bitan je kvalitet izrade i da to sve izdzi sto duze tj da nepuca ne izbaci riseve i slicno
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

dogovorit cemo se druze svakako, obitci cu jos 10tak lakirera pa vidjeti, pripremu cemo radit mi u gfcu, to je vec definitivno, sada je fazon samo naci nekog, da to primi, eventulano popravi nesto sto treba i da ga prefarba i osusi u komori..
 
Top