VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

svaka cast noke,koliko to samo dobro radis. Svaka cast i majstoru, od presudnog je znacaja da imas tako nekog ko ti moze odraditi neke stvari, ja bi to sve pobacao kad bi vidio da se nesto sjebalo:lol:
samo naprijed buraz, a felge su do 00
:cool::cool::cool::cool:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

trizex je napisao(la):
dellas je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Hocu tvoje felge :D

takodje :)

ja necu :D does that make me gay? hahahaha

back on topic, extra raduckas pomalo ces ga spicaniti :) de mi samo reci, je li dobro vidim da ste podizace spojili direkt preko tih prekidaca, bez releja i slicnoga?

pa ebem li ga, valjda je to almir napravio kako treba, kao i sve ostalo do sada, nisam 100% siguran, ali mislim da ima relej tamo kod akumulatora da je ostavio..

2ostali : bit ce jedne oz turbo ubrzo :lol:
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Svaka cast! MK2 za svaku pohvalu! :)

Nego,vidim da je DIESEL POWER,nego mi nije jasno,koji je sad motor u njega i koliko ima konja? :)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ma nema puno, za sada je samo veci ic na njemu, treba tek da se radi na motoru, predpostavljam da cu izvuc nekih 90tak sigurnih konja (sigurnih za motor i stale komponente)

lakiranje ce nazalst sacekati jos, vjervatno pred kraj ove, tj pocetak sljedece godine sam to planirao, vidjet cemo kako ce ici, ako dobijem bingo, onda bi vec sutra to radio ;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

dobri planovi,a da se dobije bingo isao bi odmah gti 6 hehe :)
ne moze se sve za jednu sezonu, a i nije cejf...a ne mislim te uvjeriti da uzmes drugi motor posto znam da ne mogu :D
ali ja bi ozbiljno razmislio o ubacivanju neceg jaceg i za to bi spremao sve ostale komponente (kocnice , ovjes itd), jer kada sve sredis mislim da ce nekako biti 'neocekivano' da u takvo nabrijanoj duji lezi dizelas s cca 90 ks....ur choice :cool:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

za motor je lako, jer znam kad bih sad uzeo npr tdi 110ks koji je moj primarni izbor, onda bi odma bilo daj remap, daj blow off daj ovo daj ono tako da kocnice, unutrasnjost, farbanje nebi nikad dosli na red :D

stoga idem drugom stranom, ovaj motor je dobar, ne kvari se, zadovoljava moje potrebe, manje-vise, pa dok sve sredimo, na kraju ce ici motor ;)
 
Top