VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Limpi je napisao(la):
odlicno izgleda ;) samo sto si stavio da se sama svjetla pale, mislim radi ksenona :icon_rolleyes:

Isto pitanje :icon_question:..Ali si sat ekstra uradio ;)..sve pohvale samo naprijed....
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

;)

sto se svjetala tice, imamo jedan problem sa satom, ponekad ne pokazuje digitale, pa sad jos uvijek kontamo zbog cega, mislili smo da relej stvara magnetno polje, i da zeza sat, promjenili smo ga, stavili drugi model, pa smo kontali da nije do prekidaca svjetala, i njega smo "eliminisali" i opet nesto zeza, izgleda da jedan balast nije uredu, pa da povuce negdje.. to jos uvijek kontamo.. zbog toga smo to napravili, a xenoni se pale tek kad se upali auto, ne pale se odmah na okretaj kljuca.. tako da se auto pali sa ugasenim xenonima, tek kad se upali auto pale se i oni :icon_smile:
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

kad tek upalis auto gori ti lampica od AKU-a i kad das malo gasa ona se gasi i pale se svjetla
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

odlicno izgleda,a kako je danju voziti,kod mene u prijatelja kad je bio taj sat danju se ne vidi nijedna brojka zbog svjetlosti...
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

golf_R32 je napisao(la):
odlicno izgleda,a kako je danju voziti,kod mene u prijatelja kad je bio taj sat danju se ne vidi nijedna brojka zbog svjetlosti...

kod mene se vidi fakat dobro, doduse mjenjali smo osvjetljenje, vjerovatno na starom se ne vidi..
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
golf_R32 je napisao(la):
odlicno izgleda,a kako je danju voziti,kod mene u prijatelja kad je bio taj sat danju se ne vidi nijedna brojka zbog svjetlosti...

kod mene se vidi fakat dobro, doduse mjenjali smo osvjetljenje, vjerovatno na starom se ne vidi..

vidi i na starom odlicno ima mi drug u abfu..
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Golf je strasan drug.Cini mi se da si ga nedavno prodavao ako se ne varam :icon_question: Sa ukusom sredzen golf,samo nastavi u ovako zestok ;)om ritmu
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

nedzadr je napisao(la):
Golf je strasan drug.Cini mi se da si ga nedavno prodavao ako se ne varam :icon_question: Sa ukusom sredzen golf,samo nastavi u ovako zestok ;)om ritmu

on da prodaje golfa :lol::lol::lol: pa prije bi prodao bubreg nego golfera :lol::lol:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

hahah ma da, imao sam neku shemu, prenijelo me, htio uzeti nesto novije.. al eto poslije ovih radova, nece se ubrzo prdavat sigurno ! :)

AmmaR84 je napisao(la):
on da prodaje golfa :lol::lol::lol: pa prije bi prodao bubreg nego golfera :lol::lol:

hahaha i pola nepokretne imovine :D
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

nedzadr je napisao(la):
Golf je strasan drug.Cini mi se da si ga nedavno prodavao ako se ne varam :icon_question: Sa ukusom sredzen golf,samo nastavi u ovako zestok ;)om ritmu

Prodavala su ga vise puta raznorazna djeca po Pik-u :D
 
Top